// P.K.Area Code Dedicated 300+ Oyunculu Sunucumuza Deneyimli Yetkililer Aranıyor ! \\

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Builderlara Daha Çok Bakacağız Bilginize !

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
discord adresinizi doğru olarak attığınıza eminmisiniz tam olarak anlık davet veyatta kendi dc nizi atarmısınız :)
Doğru atıldığından eminiz Kürşat bey. Discorda Katılma Bölümüne : "SsrBggr" yazarsanız sorun olmayacaktır.

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler bunlar kazık kimseyi almıyorlar ama siz buraya gelin yetkiniz garantilenseniz bunun gibi küçük rollerde olmayın neden BÜYÜK rollere sahip olmak istemiyorsunuz hadi dc ye gelin

bana ulaşın dc ye gelin
DeltaForces / Merro#7771

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu sw de ilk başta kurucu yetkisiydim daha sonradan moda düştüm sizide kandırıcaklar bana istek atın ve yetkiniz garantilensiz

SW PARALIDIR

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu sw de ilk başta kurucu yetkisiydim daha sonradan moda düştüm sizide kandırıcaklar bana istek atın ve yetkiniz garantilensiz

SW PARALIDIR

SW PARALIDIR
Alternos sunucuları ne zamandır paralı ? Ayrıca Günün 20 saati offline birine yönetimi veremem.

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beyler bunlar kazık kimseyi almıyorlar ama siz buraya gelin yetkiniz garantilenseniz bunun gibi küçük rollerde olmayın neden BÜYÜK rollere sahip olmak istemiyorsunuz hadi dc ye gelin

bana ulaşın dc ye gelin
DeltaForces / Merro#7771
Ayrıca sanırım doğru bir karar vermişim yetkinin haklı bir sebepten dolayı düşürüldüğü sunucuda insanların emeklerini yok etmek için zaman kolluyorsun.Ama artık bu mümkün değil çünkü IP banlısın.

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D :D :D aternos mu istersen söyleyelim o djxepotan ile barıştım paralı sw açtı ve şöyle bir şey oldu sw açılmak üzere ve yardımcıyım

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
beyler haberiniz olsun bunlar kendilerini çok beğenmiş zaten çoğu sayko dolu

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
aaaa unutmuşum sizin sw daha yapım aşamasında değilmi bu sw 18 gb 8 çekirdek var

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
aaaa unutmuşum sizin sw daha yapım aşamasında değilmi bu sw 18 gb 8 çekirdek var
Sizin kadar seviyesiz bir "Yardımcıyı" aldılarsa sunucunun bizimkiyle tartışması bile yapılamaz. Umarım orayıda Batırmazsınız. İyi Günler :)

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura Bakmayın ama günün nerdeyse tamamı afk kalan ve build bilmeyen komut bilmeyen ciddi olmayan birine yetki veremeyiz ve vermedik diye de siz bize seviyesiz diyorsanız bence bunu tartışmaya gerek yok