// P.K.Area Code Dedicated 300+ Oyunculu Sunucumuza Deneyimli Yetkililer Aranıyor ! \\

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
o builderler gelmeden önce durmadan lol oynuyordun onlar gelince mi aklın başına geldi

EgeTopal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar Ben P.K Area Code Mimari Ekibinden Ege Bir Yetkili Gözünden Bakmak Gerekirse Gerçekten Büyük Baskı Altındasınınız Ki İşinizi İyi Yapmassanız Baştan Bitti Bu İş Mimari Ekibimize İşini Düzgün Yapan Kişileri Alıyorlar KALİTELİ VE GÜLER YÜZLÜLER Mimar Başvurusu Yapıp Aktif Olursanız Daha Çok Şansınız Olduğunu Düşünüyorum

Saygılarımla

EgeTopal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
beyler bunlar kazık kimseyi almıyorlar ama siz buraya gelin yetkiniz garantilenseniz bunun gibi küçük rollerde olmayın neden BÜYÜK rollere sahip olmak istemiyorsunuz hadi dc ye gelin

bana ulaşın dc ye gelin
DeltaForces / Merro#7771
SEN SW YE İHANET ETTİKTEN SONRA İP BANI KIÇINA BASTILAR PANELDEN BİRİ BAKMIYOR MU SANIYORSUN HADİİİİİ BU KADAR AKILLI OLMALISIN DOSTUM BENİ TANIDIN MI BEN SENİN BELAN EGE SENLE ALAKADAR OLMİCAĞIM

EgeTopal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SEN SW YE İHANET ETTİKTEN SONRA İP BANI KIÇINA BASTILAR PANELDEN BİRİ BAKMIYOR MU SANIYORSUN HADİİİİİ BU KADAR AKILLI OLMALISIN DOSTUM BENİ TANIDIN MI BEN SENİN BELAN EGE SENLE ALAKADAR OLMİCAĞIM
SENİN SW NE KATILDIM VE BİR SÜRÜ SS ALDIM BUNLAR MURAT ABİYE GİDECEK HADİ GEÇMİŞ OLSUN

wolfsall78

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ztn dc den atıldım merak etme ege ama sende o serverda alıma girmeye çalıştın

Daiman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Emre
Tecrübeler(Daha önce pluginer olduğunuz sunucular):Kendi Sunucum (2-3 defa açtım pl hazırlamak için),pushnw [kapandı] daha varda unuttum
Referanslar:
Neden bizi tercih etmektesiniz?:Anlatılmaz :)
Neden sizi ekibimize almalıyız?:[Her Şey Bilgiden Olamaz] Saygı,Sevgi.
Discord adresiniz:Daiman#8568
Ekleyecekleriniz:

PKAreaCode

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsim:Emre
Tecrübeler(Daha önce pluginer olduğunuz sunucular):Kendi Sunucum (2-3 defa açtım pl hazırlamak için),pushnw [kapandı] daha varda unuttum
Referanslar:
Neden bizi tercih etmektesiniz?:Anlatılmaz :)
Neden sizi ekibimize almalıyız?:[Her Şey Bilgiden Olamaz] Saygı,Sevgi.
Discord adresiniz:Daiman#8568
Ekleyecekleriniz:
Discord adresiniz geçersiz.Discord Katılım Kodumuz : SsrBggr