Paladins Karakter Zorlukları Detaylı

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar bugün paladinsin su ana kadar cıkardı bütün karakterin zorluk sıralamasını yaptım güncel bir sıralamadır yok efendim makoa o sırada olamaz daha zor demeyin sıralama günceldir İlk öncelikle Class olarak zorluklarını yazcam sonra yanlarına neden zor oldunu neden kolay olduna göre bilgi vercem

Baslayalım:
En zordan en kolaya doğru yapıyorum
FLANK:

1. Buck Pek sasırmadınız demi buck su gelen güncellemelerde cok dıslanmıs bir isimdir buck da ne diyenler bile vardır buck yetenek ve can bakımında oldukca iyi yerde olup gereksiz düsük bir hasarı vardır hani gidipte buck alırsanız adama sıksanız bile farkedilmicektir gidip rekabetcide buck banlarsanız sonunuz hayırlı bitmez :D

2. Talus Bu karakter ilk cıkcağı zaman büyük bir ilgi duyulup cıktı an bukadar sacma sapan bir karakter olusu en zor 2 ci olarak yerini aldı hasarı oldukca düsük olan karakter hayvan kadar buguyla karsımızda proların bile rahatlıkla oynayabildiği bir karakter deyildir

3. Zhin Zhinmi hadi ama zhinin neresi zor ? dedinizi duyabiliyorum zhin hasar damage olarak cok düsük saldırı hızı olarak dahada düsük olma kalmayıp en cok bugu bulunan karakterlerdendir zhinle güzel bir oran vermek pek kolay deyildir

4. skye Skye orta kıvamlı olup gercek bir assasin dir oynamak hem eğlenceli hemde zorluk düzeyi ortadır herhangi fazla bug gözükmese bile 1v 2 de düsük kalabiliyor tabi bu skye tek gezenleri kez diyebilirsiniz ama inanın master- granmaster rekabetcisinde kimse tek gezmiyor

6. Lex Lex in zorluğu alınmadan öne cok zor flanklar arasında yer alıyordu güzel yetenekleri ve aiminiz iyi olması onu zor flank yapıyordu OB58 geldi Ben böyle bir flank görmedim adamınız yakındamı ? 0.5 milisaniyede adamın canına kadar hasar cakabilirsiniz Tankmı ? dert deyil lex sorununuzu cözer ondan dolayı lex zorluk olarak ortadadır

7. Meave Flank oynamakta zorlukmu cekiyornuz ? adamlar hep sizi kesiyormu ? bu karakter tam size göre meave oynaması bukadar kolay bukadar basit karakter olmakla kalmıyor vurulması ve vurdu hasar değeri ve boyutuyla farkedilir bir derecede Peki meave neden bukadar kolay ? derseniz hemen söyleyem 1 saniyede hancerleri uzak orta yakın mesafede 900 olup penceyle birlikte 900+500+900 hasar verebiliyor kısaca meavede ustayım diye hava atmayın meave kullanmakta pek zorluk yok

8. Evie
Flank oynamak zordur bende evie oynuyorum cidden yetenek istiyor derseniz gülerim Sıradaki karakterimiz evie en kolaydan bir önceki yapmasının sebebi ise Hayatta kalma etkisinin yüksek olması Hasarın yüksek olması bug sayısının az olması ve herkes tarafından kolaylıkla kullanılabilmesidir evie 1 saniyede 1200 hasar veren alan saldırılı bir buz topu atar ve efsanevi yetenekleri ile harika sekilde kacabilir

9. Androxus Androxus oynamak zordur iyi bir aim gerektir ve hayatta kalma etkisi düsük olmasıyla onu en zor 3 üncü flank yapardı OB60 geldi Ben böyle bir karakter görmedim Ölüyonuzmu lowmusunuz Hic bisi kesemiyonuzmu androxus size göredir Sallamasyon bir vurus ile hedefinizi 0.5 milisaniyede öldürebilirsiniz daha tepeye ates acsanız bile hedefe tuttu Gözüyle bakıyor Buglarına gelirsekte ben böyle bug olsa halay cekerdim androxusun tabancası 1 kursunu bazen 2 hasar verecek sekilde buga giriyor örnek 580+580 Ve saldırı hızı ruckusu gecmesi kadar sacma sapan bisi yok zhini 1 saldırı hızı androxusun 4 kursunundaki saldırı hızı kadar yetenekmi ? androxus mu ? hic sanmıyom adam lee sin gibi yakın mesafedende hızlı bir saldırı olarak 700 cakıyor kısaca You challenge makoa mı diyor gelsin meleye kinesanın arkasınamı gectin 0.4 milisaniyede kinesanın canının% 35 den daha fazla hasar cakabiliyoR

Support
1.GROKH Simdi supportların kendi iclerinde zorlukları oldunu söyliceksiniz evet cidden varda grokh zorluk denince akla gelecek karakterlerdendir grokh son 20 update boyunca herhangi bir Bug düzeltmesi buff ve nerf yememistir kısaca gidip rekabetcide grokh banlayan hic göremezsiniz veya grokh alan sayet gidip banlarsanız Takımınız size söver
2. Ying Ying son güncellemelerde fazla hasar vermeğe odaklanmasada can verme konusundada sıkıntı yasadımız karakterler adamlar yingi seris veya jenos gibi sanıyorlar galiba ilizyonlarda durmayıp ölüm support useless yazarsanız tabi oynanmaz

3. Pip
pip Hasar bakımından oldukca yüksekte olup oynama bakımındanda okadar da zor deyildir. genelde support olarak oynamayan pip yakın zamanda flanka gecirilmeyi planlanıyor pip yüksek alan saldırılarına hakip olup takımını ayakta tutabilmekte oldukca iyidir sayet iyi bir pip oynayıcısanız ve gelen flank veya cassieyi güzel bir taktikle etkisiz hale getirebilir veya acık hedef yapar

4.Seris
Bu karakterin buff yedini hatırlamıyom ama seris takımı ayakta tutmakta en iyisidir ve güzel yetenekleri sıvısabilir canını doldurabilir hatta stun atıp öldürebilirde elemanları toplayıp penta atmanın formünü = 1 adet seris ultisi + 1 adet ruckus ultisi = Penta Kill

5. Jenos
Jenos cıktı günden beri nerf üzerine nerf yiyip artık heal vermede ve flanklara karsı koymada eskisi kadar güclü deyil jenos genel olarak baseden ortaya heal basabilecek kadar heal konusunda güclüdür ve viktor gibi tarar

6. Maldamba Maldambamı kolay demeyin su an suppotlarda en fazla hasarı cakıp stun atma özelliği en fazla olan karakter iyi bir dizilim ile milisaniye bası 450+700 hasar verebilirsiniz ve alan olarak takıma iyilestirme olarak baya bir yardım etmekle

7. Grover grover neresi en kolay support ? demeyin can verme konusunda düsük kalsada grover 3'üncü sniper olarak geciyor baltası ile kat etti mesafede artı hasar onu benzersiz kılıyor baseden baseye balta sallarsanız 1700 hasar atıyor onun dısında saldırı yaptında o hasarın kalınlığı ile vurmak bir halli kolay oluyor ondan dolayı grover en kolay supportlar arasında yer almakta

HASAR
1. viktor
viktor son günlerde pek tercih edilmemesi ve son güncellemeler viktor alan kisi hem takımı küfür eder hemde karsı takım gülme krizine girdinden dolayı viktor en zor hasar sınıfında yer alıyor viktorun güncel yeteneklerin olmaması ve aime bakan özelliği ile coğu savaslarda yetersiz kaldından dolayı en zor hasarcıdır

2. Trya
tryamı oda ne ? diyebilirsiniz viktor kadar kullanılması zor ama viktor kadar etkisiz deyildir trya güzel alan saldırı vermekte ve supportları korumak seklinde oynanır genelde pek tercih edilmez ondan dolayı 2 ci sıradadır

3. kinessa Sniper kullanmanın kendine has bir zorluğu vardır ondan dolayı kimileri süper oynar kimileri kötü oynar kinessa ondan dolayı 3 üncü en zor hasarcımız olarak secilmistir

4. strix Sniper kullanmanın kendine has bir zorluğu vardır ondan dolayı kimileri süper oynar kimileri kötü oynar strix ondan dolayı 4 üncü en zor hasarcımız olarak secilmistir

5.Li-an Lian yavastan yavastan gercek kademesine oturmaya basladı ilk cıktında yetersiz kalan lian gelen bufflarla ideal yere getirilmeye calısıyor oto saldırı ve oynaması eğlenceli olmasıyla onu ortancı hasarcımız olarak seçilmistir

6.Shalin Aynı sekilde shalin karakteride son zamanlarda oynanması artmıs olan karakterlerdendir aiminiz iyise bu karakteri oynamakta zorluk cekmezsiniz yetenekleri ile takım savaslarında önemli bir yerdedir ve karsı takıma süpriz atak yapma konusundada basarılıdır

7.Willow willow alan saldırısı vermekten cok ölü bölgeden dolayı nefret edilen bir karakterdir iyi oynanıldında willow adeta bir ölüm makinesidir Willow rekabetcide son günlerde banlanmaya basladı sebebi ise hem ölü bölge hemde güzel bir bicimde hasar vermesidir

8.Dragoz Dragozmu ? kolay deyilmi ? Dragoz aslında kolay deyildir nekadar cok yeteneklerin hepsi tek atmaya yönelikse dragoz alındında dimdik odak nokta hep dragoz olur flanklar supportlara kosmak yerine dragoza kosar sayet karsı tarafta taramalı sampiyonlar varsa dragozun durumu daha zor olur nekadar cok kalkanları parcalıyor olsanada

9. Cassie Cassie oynanma oranı yüksek olup kazanma oradına yüksek olan karakterlerimizdendir cassie hem oynanması zevkli hemde cok iyi hasar verip kacmakta onun gibisi yoktur cassie genelde rekabetcilerde öldürmesi zor ve kritik gruptaki kisileri öldürdünden banlanır iyi oynayan bir oyuncu cassieyi rahatlıklar oynar ondan dolayı sondan bir öncekidir

10. Bomb King Elaleme 1 bombayla tekmi atmak istiyorsunuz ? bomb king tam buna laik nekadar cok vurulması kolay olsada 1 bomba ile 1800 hasar verebilen bir karkaterimizdir hızlıca flankları kesip tankları zor duruma bırakabilir hatta gidip support bile keser ondan dolayı en kolay hasarcıdır

DEVAMI EKLENCEK

Son düzenleme:

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evie 1200 değil 900 vuruyor biraz araştırma yapman gerekiyor.
Düşürdüler diye oyunu bıraktım ben :(

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
"Flank" oyunda ne rolü oluyor?

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evie 1200 değil 900 vuruyor biraz araştırma yapman gerekiyor.
Düşürdüler diye oyunu bıraktım ben :(
Ha 1200 cakmıyormus onun efsanevi kartını cıkarsan 1200 cakar Biraz daha bilgi toplandında yazdım yazıyı inkar et

"Flank" oyunda ne rolü oluyor?
Flank sınıfının rolü Düsmanın arkasına sızarak kritik oyuncuları yok etmek veya takım arkadaslarınızla düsmana önemli ölcüde hasar verip kacan düsmanların pesine düsmektir

FFHD

En iyi cevaplar
21
Flank rolündeki karakterler; fazla hasar bırakıyorsa, sen neden her "flank" karaktere az hasarı var yazdın?

FFHD

En iyi cevaplar
21
"FLANK:

1. Buck Pek sasırmadınız demi buck su gelen güncellemelerde cok dıslanmıs bir isimdir buck da ne diyenler bile vardır buck yetenek ve can bakımında oldukca iyi yerde olup gereksiz düsük bir hasarı vardır hani gidipte buck alırsanız adama sıksanız bile farkedilmicektir gidip rekabetcide buck banlarsanız sonunuz hayırlı bitmez :D

2. Talus Bu karakter ilk cıkcağı zaman büyük bir ilgi duyulup cıktı an bukadar sacma sapan bir karakter olusu en zor 2 ci olarak yerini aldı hasarı oldukca düsük olan karakter hayvan kadar buguyla karsımızda proların bile rahatlıkla oynayabildiği bir karakter deyildir

3. Zhin Zhinmi hadi ama zhinin neresi zor ? dedinizi duyabiliyorum zhin hasar damage olarak cok düsük saldırı hızı olarak dahada düsük olma kalmayıp en cok bugu bulunan karakterlerdendir zhinle güzel bir oran vermek pek kolay deyildir
"

Ayrıca, yazım kurallarına uymaya çalış. Yazdığın cümle anlaşılmıyor.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyundaki levelini çok merak ettim doğrusu. Aynı zamanda hiç doğru bir sıralama olmamış oyundaki karakter dengesi oldukça sağlam.

Yanlışlara değinecek olursam;

7. Meave Flank oynamakta zorlukmu cekiyornuz ? adamlar hep sizi kesiyormu ? bu karakter tam size göre meave oynaması bukadar kolay bukadar basit karakter olmakla kalmıyor vurulması ve vurdu hasar değeri ve boyutuyla farkedilir bir derecede
demişsin.

1. Maeve'nin can düşüklüğü hasar fazlalığını dengeliyor.
2. Maeve'yi vurması zor değil anladığım kadarıyla sadece Casual oynamış ya da Diamonda ranka hiç çıkamamışsın.
3.Lütfen cümlelerini biraz daha anlamlı yaz.

7. Grover grover neresi en kolay support ? demeyin can verme konusunda düsük kalsada grover 3'üncü sniper olarak geciyor baltası ile kat etti mesafede artı hasar onu benzersiz kılıyor baseden baseye balta sallarsanız 1700 hasar atıyor onun dısında saldırı yaptında o hasarın kalınlığı ile vurmak bir halli kolay oluyor ondan dolayı grover en kolay supportlar arasında yer almakta

1. Aynen Grover çok fazla hasar veriyor! BASE'DEN BASEYE ATINCA! Kardeş iyi misin? Baseden baseye atmak sanki çok kolay?
2. Support karakterlerinin kazandığı Credit miktarı verdiği hasara değil verdiği cana bağlıdır. Al grover'i oyna hep hasar ver oyun ortasından sonra 4v5 yapmaya başlar takımın. Sonuçta itemlerini toplayamamış olursun.

3. kinessa Sniper kullanmanın kendine has bir zorluğu vardır ondan dolayı kimileri süper oynar kimileri kötü oynar kinessa ondan dolayı 3 üncü en zor hasarcımız olarak secilmistir

1. Ranked oynamadığını anladım bu yazıdan dolayı. Neden mi? Bak şimdi "Kinessa is the WORST ranked champion." diye geçer. Sniper olabilir kullanan güzel kullanabilir fakat asıl nedeni şu;
Kinessanın uzaktan normal taramalıyla sıktığı bir atış 10-15 damage gibi bir şey veriyor ve vurması da ACAYIP zor.

2. Kinessanın scope aç vur ile verdiği ilk hasar 30 dur. Evet 30! 300 değil hayır sadece 30!
3. Kısaca Kinessa en zor damage şampiyonudur.

Lütfen bunlara dikkat et! Çok saçma bir yazı olmuş.