//PalasGaming.Nitrado.Net//Kafa Düşürme//TabelaEnch//Bosslar//Banka Sistemi 82 Slot 7GB Ram

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

emre389

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Banka sisteminiz alıntı.

@YasirUS
Bak alıntı diyip duruyorsunuz alıntı felan değil oyuncuların istediklerine göre ben plugin yüklüyorum bi kaç kere istediler ve araştırdım yükledim gelip buraya alpachests felan kullanmayın o zaman biri gördü /chest yazınca sandık açılıyo dedi bu plnin ismi ne felan derken o damı alıntı oldu ? Bu arada herkes essentials kullanıyo bunu yalandan başka bir kişi kullanmasına niye alıntıya giriyor dimi töbe töbe

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banka sisteminiz alıntı.

@YasirUS
Ugrasmiyorum artik boyle sunucularla
Bak alıntı diyip duruyorsunuz alıntı felan değil oyuncuların istediklerine göre ben plugin yüklüyorum bi kaç kere istediler ve araştırdım yükledim gelip buraya alpachests felan kullanmayın o zaman biri gördü /chest yazınca sandık açılıyo dedi bu plnin ismi ne felan derken o damı alıntı oldu ? Bu arada herkes essentials kullanıyo bunu yalandan başka bir kişi kullanmasına niye alıntıya giriyor dimi töbe töbe
Sen Olayi cok Yanlis Anlamissin Be

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizin alıntıdan kastınız ne sizin sunucunuzda felan gördüğümümü sanıyonuz hani o bir işe yaramayan sunucunuzda ?
Siz kendinizi ne saniyorsunuz ?
Klasik bir sunucusunuz Kesin edit pakettir o ayri mesele
Dedigim gibi minik sunucularla ugrasmiyorum
Sunucu hakkinda yorum yapmak gerekirse
Yapilar kotu klasik bir faction
1/10

Son düzenleme:

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizin alıntıdan kastınız ne sizin sunucunuzda felan gördüğümümü sanıyonuz hani o bir işe yaramayan sunucunuzda ?
Sunucumuz işe yaramaz ha? :D güldürdünüz doğrusu. Bana 1 tane sunucu gösterirmisin yenilikçi,kendi pluginlerini yazan,alıntı kullanmayan? İnsanlar nankör olunca işe yaramaz oluyoruz değilmi? Akıl sağlınızdan şüphe ediyorum. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Aklı olan birisi için zaten her şey ortada. Mümkünse cevap verme.

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz işe yaramaz ha? :D güldürdünüz doğrusu. Bana 1 tane sunucu gösterirmisin yenilikçi,kendi pluginlerini yazan,alıntı kullanmayan? İnsanlar nankör olunca işe yaramaz oluyoruz değilmi? Akıl sağlınızdan şüphe ediyorum. Daha fazla uzatmaya gerek yok. Aklı olan birisi için zaten her şey ortada. Mümkünse cevap verme.
Hahahahah sana anca gülerim sizin ne yapmaya çqlştğnz ortada boş yorum atmk + sunucu kötülemek bir plugini birden fazla kişi kullanabilir tek kişi için yapılmadı bunlar ve sizdende felanda almadım bu plyi neyin kafasını yaşıyosunuz anlamadım sizin berbat sunucunuza bile daha girmedim ne özellikli felandq bilmyrm

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hahahahah sana anca gülerim sizin ne yapmaya çqlştğnz ortada boş yorum atmk + sunucu kötülemek bir plugini birden fazla kişi kullanabilir tek kişi için yapılmadı bunlar ve sizdende felanda almadım bu plyi neyin kafasını yaşıyosunuz anlamadım sizin berbat sunucunuza bile daha girmedim ne özellikli felandq bilmyrm
ben sizin sunucunuza girdim ve ne gördüm biliyormusunuz ?
hiçbirşey
yetenek göremedim, başarı desek oda yok , hosting bile nitradoyken :)

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sizin sunucunuza girdim ve ne gördüm biliyormusunuz ?
hiçbirşey
yetenek göremedim, başarı desek oda yok , hosting bile nitradoyken :)
Ben sizin sunucunuza bile girmedim saten berbattır diye kuruculardanda anlıuorum bunları sizin alıntıdan kastınız r plugin bir kişi için yapılmış gibi konşyrsnz benim pllerimi siz editlemiş gibi kpnşyrsnz ama söyleyin o danteroda swlerin konulara girip klasik faction yazarak boş yorum kasıyodu amaç belli sizde saten bi işe yaramayan gruplar toplanmış sunucu kötülüyor.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sizin sunucunuza bile girmedim saten berbattır diye kuruculardanda anlıuorum bunları sizin alıntıdan kastınız r plugin bir kişi için yapılmış gibi konşyrsnz benim pllerimi siz editlemiş gibi kpnşyrsnz ama söyleyin o danteroda swlerin konulara girip klasik faction yazarak boş yorum kasıyodu amaç belli sizde saten bi işe yaramayan gruplar toplanmış sunucu kötülüyor.
kurucu ekibimiz @Dantero @YasirUS ve @>>TheLegend<< den oluşmakta o plugini biz kodladık ve bazı arkadaşlar aynı plugine baka baka pluginlere özenip yazıyorlar dantero onu bahsetmek istiyor ve berbat diyen bir sunucu klasik olunca ve üstüne nitrado kullanınca ve üstüne yazıları knpsyrnsh gibi yazınca tam bana koyuyor be

ibrahim019

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kurucu ekibimiz @Dantero @YasirUS ve @>>TheLegend<< den oluşmakta o plugini biz kodladık ve bazı arkadaşlar aynı plugine baka baka pluginlere özenip yazıyorlar dantero onu bahsetmek istiyor ve berbat diyen bir sunucu klasik olunca ve üstüne nitrado kullanınca ve üstüne yazıları knpsyrnsh gibi yazınca tam bana koyuyor be
Biz kodladık diyonda bukkitde başkası var aslanım bu arada telden giriyrm idare edecen hosting sana göre kötü bana yörede batihost berbat güzellik ve anlayış görecelidir bunuda 2 de bir söyleyip.prim yapma hadi git berbat sunucunda oyna

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz kodladık diyonda bukkitde başkası var aslanım bu arada telden giriyrm idare edecen hosting sana göre kötü bana yörede batihost berbat güzellik ve anlayış görecelidir bunuda 2 de bir söyleyip.prim yapma hadi git berbat sunucunda oyna
batihost kullanmıyorum Türkiyenin en iyi hostinglerinden DGN kullanıyorum...

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kusura bakma kendimi senin seviyene indiremiycem. Hiç girmedim sunucunuz berbat demişsin bunu neye dayanarak söylüyorsun? Daha görmeden neye kötü diyorsun? Önyargı iyi bir şey değil. Şu konuşmalarından ne kadar kötü birisi olduğunu anladım. Bu arada işimiz gücümüz sunucu kötülenek demissin biraz aklını kullan neden kötü demişiz acaba? Hiç düsündunmu? Ben söyleyeyim sen düşünemezsin simdi. Konuya giriyorum klasik aynı şeyler yeni bir sey yok sunucuda, lapis var takas tabela enc vs falan filan bir sürü şey koymuş hepside tüm sunucularda olan bir şey. Böyle böyle ortaya 20-25 tane sunucu çıktı. Ama sen yine anlamıycaksın bunları boşuna diyorum karşımdaki kişi aklını kullanamayan birisi olunca normal tabi. Konuyu daha fazla uzatmadan kapatalım lütfen. Yasir adınada özür diliyorum. Bizim kimsenin sunucusunu kötülemek gibi bir niyetimiz yok. Sunucu neyse yorumada onu yazarız biz. İyi günler dilerim. Biraz aklınızı kullanamayı öğrenin.

Ek olarak: Pluginlerimizde tamamen benim tarafımdan kodlanmıştır. Kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim. Zaten beni bilen biliyor. Bu kadar zorunuza gideceğini bilsem kodlamazdım o sistemleri.

Son düzenleme: