PandaDevs & Emirhan (Felox) + BayMahmut Rezilliği - 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Neels

Discord: ByNeels#1212
En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Fazla söze gerek yok, ekran görüntüleri yeterlidir.
Duyar kasmayın, kurumsallığa göre ve hukuki açıdan eleştiri yapacaksınız yapın, iyi okumalar :)
1625445097052.png
1625445305723.png

1625445399963.png

1625445504092.png

1625445602243.png

1625445710033.png

1625445852339.png

1625445932022.png

1625445995958.png

1625446258687.png

1625446701767.png
1625446609979.png

1625446713435.png

1625446886615.png

1625447093200.png

1625447363837.png

Ekli dosyalar

• 1625445496057.png
    1625445496057.png
    178.9 KB · Görüntüleme: 73
  • 1625447120158.png
    1625447120158.png
    95.5 KB · Görüntüleme: 60
  • 1625447140000.png
    1625447140000.png
    95.5 KB · Görüntüleme: 85

ScarfaceGH

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Destek olan birisinin bu konuyu kendi hesabıyla açması etik değil.
Yan hesap açarak oradan paylaşılabilirdi.
Hakaret etmesi yanlış ama siz de kışkırtmış oluyorsunuz hocam.
Minecraft Türkiye forumuna da çöp-tr demen yanlış.
Bana göre yetkinin alınması gerekiyor.

BlackKpoT

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kendine tanrı diyen sinek kurbağayı görünce kul kesilirmiş. İnsanlara bu kadar yukardan bakarsan olacağı bu. Ne sanıyorsun kendini merak ediyorum. Hani bi özelliğin olsa yine eyvallah diyeceğim. Adamlar iyi bile dayanmış sana. Bi de utanmadan forumlara sallar. Özür dilesin yoksa şunu yaparım, özür dilesin azad ederim, özür dilesin şöyle böyle, haklıysam bana biri böyle diyecek...

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
komik konu, neelsin açması daha da komik, adamları kışkırtıp onları suçlu göstermesi daha da komik
Evet, komik ama senin bunu yazman.

Destek olan birisinin bu konuyu kendi hesabıyla açması etik değil.
Evet, Genel Destek yetkisine sahibim ama aynı zamanda hesabım kişisel hesabımdır. Forum kurallarının dışına çıkacak bir davranışta bulunmadım ve bu sebeple bir sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum.
Yan hesap açarak oradan paylaşılabilirdi.
Kendinizle çelişiyorsunuz, Forum'da bir yetkilinin yan hesap açması da etik değil. Ayrıca haklısınız, konuyu açarken "kişisel paylaşımımdır" diye ekleme yapmam gerekiyordu.
Hakaret etmesi yanlış ama siz de kışkırtmış oluyorsunuz hocam.
Olay aslında hakaret değil, PandaDevs'in ve BayMahmut'un, PandaDevs'in hizmet şartlarının dışına çıkmamama rağmen BayMahmut'un iş ile özel hayatını karıştırıp bana hizmet alamayacağımı söylemesi ve bunun üzerine benim hakkım olan özürü beklememdir.
Minecraft Türkiye forumuna da çöp-tr demen yanlış.
Herkesin görüşü farklı olabilir ve benim görüşüm bu yöndedir, ben sizin görüşünüze saygı duyuyum ki size duyun lütfen.
Bana göre yetkinin alınması gerekiyor.
Size göre alınması gerekiyor olabilir, görüşünüze saygı duyuyorum. Forum kurallarının dışına çıktıysam yetkim alınabilir ki ayrıca bence buna siz değil, Forum Gamer yönetimi karar vermelidir.
Kendine tanrı diyen sinek kurbağayı görünce kul kesilirmiş. İnsanlara bu kadar yukardan bakarsan olacağı bu. Ne sanıyorsun kendini merak ediyorum. Hani bi özelliğin olsa yine eyvallah diyeceğim. Adamlar iyi bile dayanmış sana. Bi de utanmadan forumlara sallar. Özür dilesin yoksa şunu yaparım, özür dilesin azad ederim, özür dilesin şöyle böyle, haklıysam bana biri böyle diyecek...
Bir şey(ler) soracağım ya!

Forum profiline göre 30 yaşında olduğunuzu belirtmişsiniz ama sanki zamanında yanlış hatırlamıyorsam yaşınızı 17 olarak ya duydum yada siz kendiniz bir yerde söylemiştiniz. Kaç yaşındasınız? Eğer 30 sene boyunca hayatınızı sürdürüp bu yaşa kadar geldiyseniz cidden yaşınıza hiç yakışan ve uyan konuşmalara sahip değilsiniz.
1625494604273.png

Forum'da 1 hafta boyunca bir aktiviteniz bulunmamış, ta ki bu konuya mesaj yazıp dolaylı/dolaysız yoldan beni aşağılamaya çalışıncaya kadar. Peki neden 1 hafta boyunca bir aktiviteniz bulunmuyor da, benim açtığım konu ortaya çıkınca birden ortada beliriyorsunuz? Çok kişiye yönelik düşünüyorsunuz, sizde benim kişisel görüşümce (koyun) dediğim kitledensiniz. Bu ekran görüntülerinde ne kadar haklı olduğumu biliyorum ki sonuna kadar haklıyım, siz bu yapacaksanız bana olan görüşünüze/tavrınıza göre değil, konuya ve haklı olup olmadığıma göre gerekli yorumunuzu yapın. Görüşünüze açıkçası saygı duyuyorum ama sevgi duymuyorum.

1625495114091.png

Özür dilesin yoksa şunu yaparım, özür dilesin azad ederim, özür dilesin şöyle böyle, haklıysam bana biri böyle diyecek...
Devamını getirir misiniz?

Siz devamını getirene kadar;

Özür dile şöyle böyle yaparım sana.

EK-1:
Discord'da asker selamı verin diyen birisinden ne beklersiniz ki?
Inked1625495461050_LI.jpg

koko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mahmut gereksiz tavır sergilemiş Neels olması gerekeni yapmış.
Neels'e niye atarlandı bu yorumlardaki arkadaşlar? Acaba ***** forumunun köleleri mi bunlar yoksa ben mi yanlış anladım :)

BlackKpoT

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neels'e niye atarlandı bu yorumlardaki arkadaşlar? Acaba ****** forumunun köleleri mi bunlar yoksa ben mi yanlış anladım :)
Forumu çöp yapan gereksiz üyeleridir ve vasıfsız yetkilileridir. ByNeels haricinde yönetim kadrosundan çok memnun olduğum yöneticilerini sevdiğim bir platform. ByNeels senin koyun dediğin kişilerden biri galiba arkadaş :D

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
Forumu çöp yapan gereksiz üyeleridir ve vasıfsız yetkilileridir. ByNeels haricinde yönetim kadrosundan çok memnun olduğum yöneticilerini sevdiğim bir platform. ByNeels senin koyun dediğin kişilerden biri galiba arkadaş :D
O değilde sorduğum sorulara halen cevap vermediniz, cevap not found sanırım...

Neels

En iyi cevaplar
21
Ruh hali
paint'te gelişme var imza falan atabiliyo artık DOBNAS0PDBNASIOPDASIND
"Cahile adres sormuşlar ters göstermiş."

Paint ile hiçbir düzenleme/ekleme ve benzeri bir işlem yapılmadı, ekran alıntısı aracı olarak kullandığım "LightShot" isimli yazılım ile direkt olarak ekran görüntüsü alınırken ekleme yapıldı. Cahile laf anlatmak da yanlış derler ama hep doğruyu yapacak değiliz ya, bir şansımızı deneyelim belki faydamız olur.

Sevgilerimizle...

ScarfaceGH

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Neels'e niye atarlandı bu yorumlardaki arkadaşlar? Acaba çöp-tr forumunun köleleri mi bunlar yoksa ben mi yanlış anladım :)
Bu kafayla gitmeye devam et.
Kimse kimseyi aşağılayamaz, hem bu forumu hemde Minecraft Türkiye forumunu kullanıyorum bu seni ilgilendirmez ve hakaret etme yetkisi vermez. Senin gibi serseri tipli insanlardan bir kurtulamadık.

Feloxx

play.soylumc.com 1.16.5 Survival
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Neels'e niye atarlandı bu yorumlardaki arkadaşlar? Acaba çöp-tr forumunun köleleri mi bunlar yoksa ben mi yanlış anladım :)
Fotoğrafına çok güldüm, Minecraft Türkiye'yi bende sevmiyorum fakat böyle demeniz hatalı. R10'dan falan dolandırıcılık sebebiyle banlandınız, karaktersiz birisi olduğunuzu düşünüyorum.

2. Olarak bir açıklık getirelim konuya, bu ByNeels denen arkadaş kendi egosunda boğulan bir arkadaş. Bizden ürün satın aldığı için kendini takımın sahibi gibi hissetti sanırım. İnsan gibi bir soru sordu ortağım ve saçma cevaplar aldı. Daha sonrasında buna rağmen bizim özür dilememizi istedi :D Tehditler savurdu eğer özür dilemezseniz konu açacağım vs. diyerek. Ben de en son hak ettiği cevabı verdim ve köyüne yolladım. Gidip bide 16 forumda konu açmış, cidden asosyal ve bilgisayar başında kafayı yemiş bir kişilik.

EDİT: Kim olursam olayım, bu tarz tavırlara dayanamam. Kimsenin kimseyi kendinden küçük görmeye hakkı yok. Özelliklede ByNeels gibi her türlü platformda banlı olan birisi ile muhattap etmeye bile değmez.

(ByNeels burada yetkili olduğu için 30-50 arasında bir online kaybı var, gereksiz bir insan. Bunu buraya koyan yönetim kendi kendini bitiriyor, discord üzerinden yaptığı şeylerle ve tavırlarıyla forum.gamer'den insanları uzaklaştırıyor.)

Moderatör tarafından düzenlendi:

xbrakso

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herkes bir birini kışkırtmış bence 2 tarafta hattalı

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Forum Gamer yönetimi olarak konu hakkında yaptığımız incelemelerin sonucu ekteki gibidir;
  • @Neels'in Forum Gamer yetkilisi olarak açtığı bu konunun forum yönetiminden uzakta ve gereksiz polemik yaratmasının yönetim içinde yapılan oylama ile bir yetkilinin yapmaması gereken bir şey olduğuna,
  • Konu içerisinde yer alan ve bahsi geçen @Feloxx nickine sahip satıcının ve ortağının gösterdiği tavrın (müşterisine hakaret etmesinin) bir satıcıda bulunmaması gerektiğine
ve bu kararların akabinde iki tarafın da bu konuda suçlu olduğu kanısına varılmıştır. Konu hakkında yönetim olarak forum içerisindeki gereğini yaptık. Bu noktadan sonrası iki tarafın kişisel meselesidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...