Panelden sunucu sorunsuz açık olduğu halde Minecraft'ta "Can't connect to server."

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
"Eski sunucum balon ile çöküyordu."

Senin yaşın kadar benim sunucu açmışlığım var evlat.

SM-G570F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yaşı kadar sunucu açman kaliteli olduğunu göstermez B)
Ayrıca böyle bir basit konu açma gereği duymaz, sorununu kendisi halledebilir kapasitesine sahip olur.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşı kadar sunucu açman kaliteli olduğunu göstermez B)
Ayrıca böyle bir basit konu açma gereği duymaz, sorununu kendisi halledebilir kapasitesine sahip olur.
Merhaba sayın @FurkanYLMZ ,
sunucu açma sayısıyla kaliteyi nereden bağdaştırdınız anlamış değilim. Fakat beni araştırsaydınız kaliteli sunucular açtığımı, açacağımı fark ederdiniz.
Basit bi' sorun fakat spigotta ya da bukkitte yeterli bilgim olmadığından ötürü loglara baktığımda sorunun kaynağını anlamış değildim. Ki bu forumda, bu kategori de sorunlarımızın çözülebilmesi için var. Ayrıca acelem vardı araştırma yapamadım. Port'un sorun çıkaracağı aklıma gelmediği için özür dilerim, sayın @FurkanYLMZ ...

FurkanYLMZ

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba sayın @FurkanYLMZ ,
sunucu açma sayısıyla kaliteyi nereden bağdaştırdınız anlamış değilim. Fakat beni araştırsaydınız kaliteli sunucular açtığımı, açacağımı fark ederdiniz.
Basit bi' sorun fakat spigotta ya da bukkitte yeterli bilgim olmadığından ötürü loglara baktığımda sorunun kaynağını anlamış değildim. Ki bu forumda, bu kategori de sorunlarımızın çözülebilmesi için var. Ayrıca acelem vardı araştırma yapamadım. Port'un sorun çıkaracağı aklıma gelmediği için özür dilerim, sayın @FurkanYLMZ ...
Benim sana lafım yok yanlış anlaşılmasın bilgili olabilir veya olamayabilirsin o beni ilgilendirmez tabii. Fakat arkadaşın kurduğu cümlede yanlış olmuş buna karşılık olarak senin kurduğun cümleni hoş bulmadım o yüzden böyle bir ifade de bulundum. Tamam o bu işlere girmeyin cümlesini kullanmış sen burada yaşın kadar sunucu kurdum demişsin ben buradan senden daha çok şey biliyorum anlamını çıkarıyorum zaten çok şey biliyorsan veya sayısı fazla kadar sunucu açıp kapattıysan senin bu konuda tecrübeli olduğunu belirtisini gösterir. O yüzden bende burada sunucu açıp tecrübeli olsan bile, insan her zaman kaliteyi yakalayamaz bunu belirtmek istedim.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim sana lafım yok yanlış anlaşılmasın bilgili olabilir veya olamayabilirsin o beni ilgilendirmez tabii. Fakat arkadaşın kurduğu cümlede yanlış olmuş buna karşılık olarak senin kurduğun cümleni hoş bulmadım o yüzden böyle bir ifade de bulundum. Tamam o bu işlere girmeyin cümlesini kullanmış sen burada yaşın kadar sunucu kurdum demişsin ben buradan senden daha çok şey biliyorum anlamını çıkarıyorum zaten çok şey biliyorsan veya sayısı fazla kadar sunucu açıp kapattıysan senin bu konuda tecrübeli olduğunu belirtisini gösterir. O yüzden bende burada sunucu açıp tecrübeli olsan bile, insan her zaman kaliteyi yakalayamaz bunu belirtmek istedim.
Tamam üstad. MineTurk'ü açmayı düşünmüyor musun bu arada?

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
(sorun çözülmüş ama hatalraı yazarken fark etmedim :D )
beni etiketlememişin ;/ öle osun
farm protect hatalı
Kod:
[20:00:26][Server thread/ERROR]: Could not load 'plugins\FarmProtect.jar' in folder 'plugins'
org.bukkit.plugin.InvalidDescriptionException: Invalid plugin.yml
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.getPluginDescription(JavaPluginLoader.java:160) -
plugman hatalı
Kod:
20:00:27] [Server thread/ERROR]: Could not load 'plugins\PlugMan.jar' in folder 'plugins'
org.bukkit.plugin.InvalidDescriptionException: Invalid plugin.yml
şurada anlamadığım bi hata var
Kod:
[20:00:40] [Server thread/ERROR]: §9[PlotMe] §r Create Table Exception :
[20:00:40] [Server thread/ERROR]: table `plotmeDenied` already exists
lockette nin sürümünü 2771 veya yüksek birşeye yükselt
Kod:
[20:00:52] [Server thread/WARN]: [Lockette] Craftbukkit build unrecognized, please be sure you have build [2771] or greater.
advanced item effects in sürümünü güncelle
Kod:
[20:00:55] [Server thread/ERROR]: Error occurred while enabling Advanced_Item_Effects v1.4.1 (Is it up to date?)
java.lang.NullPointerException
at edu.gatech.at.jamespark.AdvancedItemEffects.Main.onEnable(Main.java:27) -[?:?]
at org.bukkit.plugin.java.JavaPlugin.setEnabled(JavaPlugin.java:321) -[craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.enablePlugin(JavaPluginLoader.java:327) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.enablePlugin(SimplePluginManager.java:404) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.CraftServer.loadPlugin(CraftServer.java:341) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_8_R1.CraftServer.enablePlugins(CraftServer.java:313) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.MinecraftServer.q(MinecraftServer.java:394) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.MinecraftServer.k(MinecraftServer.java:362) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.MinecraftServer.a(MinecraftServer.java:317) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:190) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at net.minecraft.server.v1_8_R1.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:484) [craftbukkit.jar:git-Bukkit-33d5de3]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_161]
bu dünyayı yükleyemiyor çünkü ssezer dosyası silinmiş/taşınmış
ve configden silmek için /mv remove kullan diyor
Kod:
[20:01:25] [Server thread/WARN]: [Multiverse-Core] WorldManager: Can't load this world because the folder was deleted/moved: ssezer
[20:01:25] [Server thread/WARN]: [Multiverse-Core] Use '/mv remove' to remove it from the config!
map haritasındaki legendery,warps tharitasındaki deneme ve sp_yetki hologramları yüklenemedi
ayrıca spigotun 1628 den aşağı ise yükselt diyor.
Kod:
[20:01:41] [Server thread/WARN]: [HolographicDisplays] Hologram 'legendery' was in the world 'Map' but it wasn't loaded.
[20:01:41] [Server thread/WARN]: [HolographicDisplays] Hologram 'deneme' was in the world 'warps' but it wasn't loaded.
[20:01:41] [Server thread/WARN]: [HolographicDisplays] Hologram 'sp_yetki' was in the world 'warps' but it wasn't loaded.
[20:01:41] [Server thread/INFO]: [HolographicDisplaysPatch] Enabling HolographicDisplaysPatch v1.0.8
[20:01:41] [Server thread/WARN]: [HolographicDisplaysPatch] This plugin does only work on Spigot #1628 and higher! If you're using the new patched Spigot, ignore this warning.
skeleton king geçerli bir mob değil
Kod:
[20:01:41] [Server thread/WARN]: [MythicMobs] Error loading RandomSpawn: SkeletonKing is not a valid MythicMob!
lockette bukkit2771 ve üstü bir sürüm istiyor
Kod:
[20:00:52] [Server thread/WARN]: [Lockette] Craftbukkit build unrecognized, please be sure you have build [2771] or greater.
Kod:
[20:01:47] [Server thread/WARN]: [Skript] Starting a variable's name with an expression is discouraged ({%loop-value%.yetki}). You could prefix it with the script's name: {***.%loop-value%.yetki} (***.sk, line 14: format slot {_x} of player with light green clay named "&a%loop-value%" with lore "&2Yetki&8: %{%loop-value%.yetki}% &r| &2Durum: &aAcik" to close')
[20:01:49] [Server thread/WARN]: [Skript] Starting a variable's name with an expression is discouraged ({%arg-2%.yetki}). You could prefix it with the script's name: {***.%arg-2%.yetki} (***.sk, line 57: set {%arg-2%.yetki} to "%colored arg-3%"')
[20:01:54] [Server thread/WARN]: [Skript] Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (opkoruma.sk, line 5: on join:')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] indentation error: expected 4 spaces, but found 3 spaces (opkoruma.sk, line 10: send "&4Güvenlik kodunu girmelisin. Yoksa hiçbir komut çalışmaz."')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] indentation error: expected 4 spaces, but found 1 space (opkoruma.sk, line 11: apply Slowness 999 to the player for 30 seconds')
[20:01:54] [Server thread/WARN]: [Skript] Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (opkoruma.sk, line 9: loop 10 times:')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] indentation error: expected 4 spaces, but found 3 spaces (opkoruma.sk, line 14: kick the player because "&4Güvenlik kodunu girmelisin."')
[20:01:54] [Server thread/WARN]: [Skript] Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (opkoruma.sk, line 13: if {komutengel::%player%} is set:')
[20:01:54] [Server thread/WARN]: [Skript] Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (opkoruma.sk, line 17: if player has permission "sk.guvenlik":')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] indentation error: expected 2 spaces, but found 3 spaces (opkoruma.sk, line 19: if command is not "gkod" or "gkod " or "l" or "l " or "giris" or "giris " or "login" or "login " or "gir" or "gir ":')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] indentation error: expected 2 spaces, but found 4 spaces (opkoruma.sk, line 20: cancel event')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] indentation error: expected 2 spaces, but found 4 spaces (opkoruma.sk, line 21: send "{@prefix} &4Komut kullanabilmek için güvenlik kodunu girmelisin !"')
[20:01:54] [Server thread/WARN]: [Skript] Empty configuration section! You might want to indent one or more of the subsequent lines to make them belong to this section or remove the colon at the end of the line if you don't want this line to start a section. (opkoruma.sk, line 18: if {komutengel::%player%} is set:')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] invalid line in options (opkoruma.sk, line 5: on join:')
[20:01:54] [Server thread/ERROR]: [Skript] can't understand this event: 'if player has permission "sk.guvenlik"' (opkoruma.sk, line 6: if player has permission "sk.guvenlik":')
1.8.1 güncellemesi yayınlanmış 1.6.2 kullanıyorsun
Kod:
[20:02:50] [Server thread/WARN]: [HideAndCustomPlugins] A new update is available! (1.8.1) current: 1.6.2
[20:02:50] [Server thread/WARN]: [HideAndCustomPlugins] You can get it at: http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/hideandcustomplugins/
ayrıca anladıysam plotme ölmüş
PlotMe eklentisi veritabanına bağlanmış fakat dosya mevcut durumda ve tekrardan dosyayı oluşturmaya çakışıyor, veya MySQL'de bu tablo önceden bulundurulmuş (içinde bozuk bir veri var). Bu yüzden olan dosyayı tekrardan oluşturmaya çalışınca hata veriyor. MySQL bağlı ise MySQL tablosunu boşaltmasını öneririm.

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Port kısmını kontrol ettinizmi ?

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
PlotMe eklentisi veritabanına bağlanmış fakat dosya mevcut durumda ve tekrardan dosyayı oluşturmaya çakışıyor, veya MySQL'de bu tablo önceden bulundurulmuş (içinde bozuk bir veri var). Bu yüzden olan dosyayı tekrardan oluşturmaya çalışınca hata veriyor. MySQL bağlı ise MySQL tablosunu boşaltmasını öneririm.
Evet zaten sunucuyu başlatmaya çalıştığımda plotme plugini start yazıyor sonra direk press any key oluyordu. Eklentiyi durdurdum şu anlık. Muhtemelen sileceğim güncel bir plugin ekleyeceğim. Ayrıca plotme değil plotsquared pluginine gelince kapanıyordu sunucu. Şu anlık sorun yok ilginize teşekkürler...