Para lazım - İyi Bayramlar - Sporcu olun - Kahve Zararlı Mı - Bilimsel Makaleler - Burn Doktor mu

Sporcu musunuz

• Kullanılan toplam oy
    17

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar burn hakkında kesin bilgiler veriyorum. Konuda bir yanlış anlaşılma olmuş.

Seyfullah, 21 yaşında ve tıp fakültesi öğrencisi. Üşengeçliğinden zaman ayıramadığı hobileri var, müzikle uğraşmak ve resim yapmak gibi. Şu sıralar keman çalmak ile meşgul oluyor. İlk zamanlarda sunucu bulmak için forumda takıldığı doğrudur ancak kaydolmaktaki asıl amacı açtığı & dahil olduğu küçük sunucuların reklamını yapmak ve yaptığı mimarileri paylaşmaktı. Sonrasında bu işlerden uzaklaştı. Sürekli oynadığı bir oyun var ama bundan zevk aldığını söyleyebilir mi bilmiyor: League of Legends. Kitlesi insanı oyundan soğutuyormuş. Galatasaraylı. Norveçte doğmuş olmak istiyor. Profil Fotografı House M.D. dizisinin başrolü olan Gregory House karakteridir. Tıpa olan ilgisi ve merakından ötürü diziye başladı ve kısa zamanda dizi onu sardı. Karakter çok iğneleyici ve hazırcevap olduğu için hoşuna gidiyor.

Yeterince odaklanırsa istediği zaman nefes alabiliyor. Bunun çok gizli ve özel bir yetenek olduğunu düşünüyor.

Küçükken su kaplumbağası varmış.
Hata var, lol'den kesin bir şekilde zevk almıyor ve almadığını da söylüyor

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir programdaki röportajınızdan aldım. Kişiler hakkında arşiv yapmayı severim.
@Mucosoft 'un vardı sanırım herkes hakkında bir klasör oluşturuyordu.
Umarım benimle alakalı bir şeyi yoktur çünkü unutmak istiyorum o da unutsun.

Ayrılık mesajı değldir.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye Sporcular Federasyonu ayağını denk alsın.

Canim kardesim eternal zone nasilsin moderasyona katilma basvurusu yaptim desteklerini bekliyorum forum yoneticilerine #pascia5denbuyuktur etiketiyle baskı yaparsan super olur. Tabi bende o ışığı görüyorsan :bayrak::pala::fratmania::keyif:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Canim kardesim eternal zone nasilsin moderasyona katilma basvurusu yaptim desteklerini bekliyorum forum yoneticilerine #pascia5denbuyuktur etiketiyle baskı yaparsan super olur. Tabi bende o ışığı görüyorsan :bayrak::pala::fratmania::keyif:
Öyle bedavaya destek yok, mangırı görelim.

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öyle bedavaya destek yok, mangırı görelim.
Kardesim bak şimdi ben bh aralar sıkışığım. Dayimla beraber istanbula yakın bi tarla aldık 2 dönüm topraksiz tarim serasi kuracagız istanbul anadolu yakasina dagitim yapmayi planliyoruz. Simdi bizim bikac sene krediler falan olacak ama söz elim bollaşınca cüzdan senin. Istersen seni ise alirim arada bakmaya adam lazim ogrenciysen haftasonu gelirsin bir miktar para veririz.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Kardesim bak şimdi ben bh aralar sıkışığım. Dayimla beraber istanbula yakın bi tarla aldık 2 dönüm topraksiz tarim serasi kuracagız istanbul anadolu yakasina dagitim yapmayi planliyoruz. Simdi bizim bikac sene krediler falan olacak ama söz elim bollaşınca cüzdan senin. Istersen seni ise alirim arada bakmaya adam lazim ogrenciysen haftasonu gelirsin bir miktar para veririz.
Tarla alırken bana mı sordunuz haaa? Destek istemeye istiyorsunuz ama! Sen bu alemi bilmiyosun ama tanıtırız sana, destek istediysen destek almaya mecbursun ama donuna kadar da alırım. 16 Şubat 2021 tarihine kadar 3 milyon peso ödeme yapmazsan moderasyonda kim var kim yoksa seni dövdürtürüm onlara. 3 milyon peso ne eksif ne fazla, seni Estancia Monte Leôn'da bekliyor olucam.