Para verin

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Bu tür konuları ele alarak şaka yapıyorsun sence bu hoş bir şey mi? Üstelik Konu başlığı ile içerik uyumsuz ben oraya fark etmedim, çünkü sıkıldım artık bu konuları görmekten insanlar nerede popüler bir şey olursa onu taklit ederek duyar kasıyor.
Popülerlik kazanmak isteseydim burda değil youtube’da jony jony videoları yapardım. Belki gelecek sefer birini eleştirmeden önce daha iyi araştırma yaparsın. Başlık kısmına gelirsekte şakanın anlamı bu. Önce kızıcaksınız sonra benim dalga geçmek için yaptığım bir konu olduğunu görüceksiniz.

GodofMilker

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Popülerlik kazanmak isteseydim burda değil youtube’da jony jony videoları yapardım. Belki gelecek sefer birini eleştirmeden önce daha iyi araştırma yaparsın. Başlık kısmına gelirsekte şakanın anlamı bu. Önce kızıcaksınız sonra benim dalga geçmek için yaptığım bir konu olduğunu görüceksiniz.
Yani 50 lira göndermediler mi?
Bu tür konuları ele alarak şaka yapıyorsun sence bu hoş bir şey mi? Üstelik Konu başlığı ile içerik uyumsuz ben oraya fark etmedim, çünkü sıkıldım artık bu konuları görmekten insanlar nerede popüler bir şey olursa onu taklit ederek duyar kasıyor.
Evet hoş bir şey

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Konu içeriğini okumadan cevap yazmak, en az karşı çıktığın şey kadar saçma ve kötü. Önce aynaya bakman gerekiyor.

Esigum

play.thehexanw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arada sırada böyle şakalar yapılabilir. Bu durumda ya susmalı ya da gülmeliyiz. Lütfen konuyu gerçeğe almayalım. Eğer rahatsız olunan bir konu ise de rahatsız olan kişi konuyu raporlar. İş burada bitiverir. Herneyse, hepinize iyi günler diliyorum.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Paran komodinin üstünde, çıkarken bıraktım alırsın.

(xDé falan atayım savaş çıkmasın)