Param Kısıtlı Nasıl Bir Telefon Almalıyım ?

eMiLy742

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bu konu altında size sormak istiyorum iPhone 5 S mi , iPhone 5 C mi alayım ? ( C 'nin fiyatı 200 tl daha az ama telefonun renk seçenekleri daha fazla)

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
"Emeğe saygı.." Lakin pek okumadım çünkü elimin altında zaten bir Samsung Galaxy S var :p :sgül:

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu konu altında size sormak istiyorum iPhone 5 S mi , iPhone 5 C mi alayım ? ( C 'nin fiyatı 200 tl daha az ama telefonun renk seçenekleri daha fazla)
Birisi plastik birisi metal kasa kesinlikle 5s

Tapatalk ile. Galatasaraylilik bir gerillanin hayata tutunmasidir. Susarsa catisma, konusursa savas, yazarsa destan, severse ask olur!

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Discovery eliteyi bekle 1.5 ay. 1200 liraya en iyi android telefon

Tapatalk ile. Galatasaraylilik bir gerillanin hayata tutunmasidir. Susarsa catisma, konusursa savas, yazarsa destan, severse ask olur!
GMD de istemiyorum pek.[DOUBLEPOST=1395343922,1395343838][/DOUBLEPOST]
S5 şuanda duyuruldu ve yakın bir zamanda türkiye'ye gelecektir. S5 çıktığı zaman alırsan çok daha ucuz bir fiyata almış olacaksındır. S5 sanırım 2-3 ay içerisinde türkiye'de satışa sunulur. Samsung S4 güzel ama samsung note serisinede bakabilirsin eğer fiyatları ve boyutu uygun geliyorsa sana note 2 veya 3 daha mantıklı .
Onların boyutu çok büyük.o yüzden tercih etmiyorum.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
5c plastik + donanımı 5se göre daha kötü (bence tasarımı da) iph5 e göre aynı artık sen düşün :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

eMiLy742

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@LifeTaker & @unununium

Tavsiyeniz için teşekkürler ederim bende birazcık araştırdım 5s daha güzelmiş 2-3 hafta sonra 5s alıcam :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
GMD de istemiyorum pek.[DOUBLEPOST=1395343922,1395343838][/DOUBLEPOST]
Onların boyutu çok büyük.o yüzden tercih etmiyorum.
On yargili olma :)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
On yargili olma :)

Ya kötü olmasından değil.GMD beğenmiyorum pek.Çabuk bozuluyor diyorlar.2 Tane arkadaşım var.Beraber aldılar 2-3 ay önce.Bozuldu telefonları 1 hafta arayla.Boşuna para harcamayayım diye.Ayrıca Samsung daha kullanılan bi marka olduğu için tercih ediyorum.Garanti servisi vb. var.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ya kötü olmasından değil.GMD beğenmiyorum pek.Çabuk bozuluyor diyorlar.2 Tane arkadaşım var.Beraber aldılar 2-3 ay önce.Bozuldu telefonları 1 hafta arayla.Boşuna para harcamayayım diye.Ayrıca Samsung daha kullanılan bi marka olduğu için tercih ediyorum.Garanti servisi vb. var.
Samesong yerine Sony al o zaman :)

LT18i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Apple fanboyları için harika bir konu olmuş :/

ThreeDc

Taş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar bazılarınız bana kızmış fakat ben sizi yanlış yönlendirmek istemediğim için sadece kullandığım ve bildiğim telefonlar üzerinden yorum yaptım. GM Discovery Elite'i kullanmadığım için onu bu konuya eklemedim sizi asla yanlış yönlendirmek istemem.