parayı verdim bilgileri vermedi

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben UnLocK adlı kullanıcıdan premum alcaktım parayı verdim adı şifreyi söyledi günvenlik sorusunu parayı attıktan sonra vercem dedi bende parayı attım ama vermedi bende bütün konuşmalrı videoya çektim jandarmaya versem bişeyler yapabilirler mi?

Granmorch

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dolandırmış seni, hakkını savunmak senin en doğal hakkın. Jandarma halleder mi bilmem fakat mahkemeye başvurabilirsin. Mesela 20 TL istedi ve seni dolandırdı. 20 TL, 20 TL'dir. 1 TL bulamayanlar bile var. Hakkını savun derim. İyi forumlar!

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilişim suçlarını ağır bir şekilde katletmiş arkadaş. leveltr den oysa ki güvenilir bir şekilde alabilirdiniz :)

Elbette onu şikayet ederseniz haklı çıkarsınız. Şunuda bilmelisiniz ki, Bilişim Kurallarında kişiden izinsiz ses ve video kayıdı alınması yasak... En iyisi onunla bir konuşun. Eğer ki size paranızı geri vermezse ben şikayet edin derim :)

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilişim suçlarını ağır bir şekilde katletmiş arkadaş. leveltr den oysa ki güvenilir bir şekilde alabilirdiniz :)

Elbette onu şikayet ederseniz haklı çıkarsınız. Şunuda bilmelisiniz ki, Bilişim Kurallarında kişiden izinsiz ses ve video kayıdı alınması yasak... En iyisi onunla bir konuşun. Eğer ki size paranızı geri vermezse ben şikayet edin derim :)

o ben video çekiyorum vermessen yasal suç sende çek dedi bende çektim vermedi :( [DOUBLEPOST=1372222202,1372222040][/DOUBLEPOST]
Üyeliğinden ip adresi tespiti yaparlar. Alırsın paranı.

teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1372222274][/DOUBLEPOST]
Dolandırmış seni, hakkını savunmak senin en doğal hakkın. Jandarma halleder mi bilmem fakat mahkemeye başvurabilirsin. Mesela 20 TL istedi ve seni dolandırdı. 20 TL, 20 TL'dir. 1 TL bulamayanlar bile var. Hakkını savun derim. İyi forumlar!

teşekkürler mahekmeye başvuracağım.kimbilir böyle kaç kişiyi daha dolandırmıştır.[DOUBLEPOST=1372222624][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1372226972][/DOUBLEPOST]

konuşmayı konuşmalarımız bittikten sonra çektim bir sorun çıkarır mı?Not:konuşma skype üzerinden.

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
.

Felloward

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o ben video çekiyorum vermessen yasal suç sende çek dedi bende çektim vermedi :( [DOUBLEPOST=1372222202,1372222040][/DOUBLEPOST]

teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1372222274][/DOUBLEPOST]

teşekkürler mahekmeye başvuracağım.kimbilir böyle kaç kişiyi daha dolandırmıştır.[DOUBLEPOST=1372222624][/DOUBLEPOST][DOUBLEPOST=1372226972][/DOUBLEPOST]

konuşmayı konuşmalarımız bittikten sonra çektim bir sorun çıkarır mı?Not:konuşma skype üzerinden.

Öyle dediyse izin vermiş anlamına geliyor, herhangi bir suç çıkmaz diye inanıyorum.

K

_-KraliyeT-_

Ziyaretçi
.

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki ödeme geçmişi var mı? Başvururken onu da yanında götür. Böyle alışverişlerde paypal kullanılması önemli çünki ödediğiniz e postanın mac adresini kaydediyor. Seni dolandırmak için paypal kullanmamış olabilir.

tam olarak anlamadım

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hakkını her zaman savun !
20 TL'ye aldıysan Tazminat ile kat kat fazlasını alırsın mahkeme halleder :)

kerem özcan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunu diyim sorun bittimi bilmiyom ama video cekmek suc mahkemeye ver kanıt isterse ver

Hasan29

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mahkemeye götür işi bence tazminat davası açarsın 1500 lira ödersin ancak kazanırsan paranı ve katını alırsın +1

Black_Fire

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ailem gitmiyor ;([DOUBLEPOST=1372582843,1372581613][/DOUBLEPOST]Onunlamı uğraçcaz bida oyuna para vermessin diyorlar ;( ;(