Pars Team | Kukreyen Mimar Takımı| Danıel | Faction Spawn

Collapse

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Herkese merhaba
PARSBT olarak karşınızdayız,
ve bu sefer DANIEL adlı yarı çin temalı yaptığım bir Faction mapı ile
Kale Yardımı İçin @Eirenes

@Architectus Yardımından Dolay Tesekkur Ederim.
uzatmadan resimlere gecelim.

PMC
http://www.planetminecraft.com/project/pars-team-roared-architect-team-danela-faction-spawn/

[/url]

PARSBT EKİP LİSTESİ
@Collapse
@VIthreon
@Architectus
@Eirenes
@Bekirimo
@Crapiees
@Ömer.. Eklencek Forum ismi
@_ColeTR Öğrenci.
@Elxraich Grafiker.

Alımlar Olcaktır.

Son düzenleme:

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Collapse yazısının fontu çok itici . Daha farklı bir font kullanın bence.
Atmosfer olarak güzel bir faction spawn olsa da ana bina ve gemiler bence güzel olmamış.
Gelişmeniz dileğiyle iyi forumlar :)
Uu INacsery render baya sağlam @BlockMagician

Son düzenleme:

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılar diliyorum size :) İlginç işler çıkaracakmışsınız gibi geliyor.

Tek eleştire(bile)ceğim yön grafikeriniz, arkadaş biraz acemi çalışmış fakat kimse anasının karnından grafiker çıkmıyor. Onun da takımla birlikte gelişeceğini düşünüyorum. Kolay gelsin hepinize :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
teşekkürler. hocam zaten o konularda kendimizi şu anda geliştiriyoruz. peki yapı bu haliyle iyimi ?.
Açıkçası yapı çok karışık geldi, hani bir atmosfer yakalanmaya çalışılmış, oyuncu gözüyle yakalanmıştır da zaten, muhtemelen biz yukardan bakıyoruz diye böyle gözüküyordur bize. Organikler yapının daha bir içinde olabilirlermiş sanki, kendilerini belli edemiyorlar. Ejderi görebilmek için çok uğraştım mesela. Düz sahil şeridi yerine daha doğal sahil şeridi olabilirmiş bir de. Eksikleri bunlar olarak gördüm ben. Tekrar gelişmeniz dileğiyle.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası yapı çok karışık geldi, hani bir atmosfer yakalanmaya çalışılmış, oyuncu gözüyle yakalanmıştır da zaten, muhtemelen biz yukardan bakıyoruz diye böyle gözüküyordur bize. Organikler yapının daha bir içinde olabilirlermiş sanki, kendilerini belli edemiyorlar. Ejderi görebilmek için çok uğraştım mesela. Düz sahil şeridi yerine daha doğal sahil şeridi olabilirmiş bir de. Eksikleri bunlar olarak gördüm ben. Tekrar gelişmeniz dileğiyle.
Eyvallah hocam dikkat ederiz.

Elxraich

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok başarılı buildler. Ellerinize kollarınıza sağlık. Bu arada Aydın benim :D düzenle istersen.

Majoras

Arcenia Network
Grafiker
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların görüş açısından render atabilirsiniz.Yukardan neyin ne olduğu pek belli olmuyor.