ParsNW - [Play.ParsNW.pw] / Gelişmiş metin taşı / PvpMarket / Klan Sponsorluğu / Düzenli Turnuva / Özel Görevler / Op Factions/ [AKTIF]

Guneyfener

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
Play.ParsNW.Pw
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
Sınırsız
Sunucu Türü
Faction
1.png

2.png
3.png

ParsNetwork-4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Sunucumuz 9/12/2020 tarihinde açılmıştır.

Son düzenleme:

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımındaki görseller SHADERMOD yardımıyla çekilebilirdi.

powerfly

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı idare edebilecek seviyede sunucuya gelecek olursak diğer sunuculardan pek bir fark göremedim farkınızı koymanızı tavsiye ederim warp ormanda baseden çıkmak baya yordu beni buz kırmak tnt koymak fırlatıcı bırakıcı gibi çoğu şey yasak buda oynayış esnasındaki heyecanı ve aksiyonu bir hayli düşürecektir bana göre başarısız bir server olmuş yapıcı yorumlar ile gelişmeniz hiçte zor değil.

Guneyfener

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı idare edebilecek seviyede sunucuya gelecek olursak diğer sunuculardan pek bir fark göremedim farkınızı koymanızı tavsiye ederim warp ormanda baseden çıkmak baya yordu beni buz kırmak tnt koymak fırlatıcı bırakıcı gibi çoğu şey yasak buda oynayış esnasındaki heyecanı ve aksiyonu bir hayli düşürecektir bana göre başarısız bir server olmuş yapıcı yorumlar ile gelişmeniz hiçte zor değil.
Öncelikle eleştirileriniz için teşekkür ederiz, buz ve su konusu başlıca yapılan bir bug sebepli kaldırıldı fakat bunu çözümleyip tekrardan ekleyeceğiz ilk olarak, TNT ile Raid sistemi gelecek fakat bunun için ayrı bir orman dünyası, bu dünya üzerinde de Farm sistemlerine teşvik edici şeyler gelecek, bu şekilde de TNT ile Raid çok büyük önem arz edecek. Bu sistemlerin gelmesi için şu anda çalışmalarımızı sürdürüyoruz fakat önceliğimiz farklı konularda, bunların bitiminde çalışmalar ve güncellemeler devam edecek merak etmeyin. Konu tasarımı konusunda da bir güncelleme yapmam gerektiğinin farkındayım, bunu da sağlayacağım. Yine de katılım sağladığınız için beni sevindirdiniz, sizleri her daim görmek bizi memnun edeceğini de kesinlikle unutmayın. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlamaktayım, sağlıcakla kalın efendim.