ParticleEffects v1.0.0 | Efekt Kütüphanesi

SpringHat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ParticleEffects
ParticleEffects Bukkit Pluginlerinizde efekt kullanabilmenizi sağlayan bir kütüphanedir.

Gerekenler

Kullanımı
  • ParticleProtocol102.play(ParticleType type, Location location, boolean longDistance, float speed, int amount, float offsetX, float offsetY, float offsetZ, double range)
  • ParticleProtocol102.play(ParticleType type, Location location, boolean longDistance, float speed, int amount, float offsetX, float offsetY, float offsetZ, Player... players)
  • ParticleProtocol102.play(ParticleType type, Location location, boolean longDistance, float speed, int amount, float offsetX, float offsetY, float offsetZ, List<Player> players)

Örnek
PHP:
@EventHandler
public void onPlayerJoin(PlayerJoinEvent event) {
   Player player = event.getPlayer();

ParticleProtocol102.play(ParticleType.SMOKE, player.getLocation(), true, 0.3f, 5, 0.0f, 0.0f, 0.0f, 100);
}

Eklentiyi test amaçlı yaptım, vektörel efektler ve renkli efektler gibi detayları eklemeye çalışacağım elimden geldiğince. Paket konusunda bana yardım eden @CoffeeBeat'e ve @GodofMilker'a tekrardan teşekkür ederim bitirebildiğim ikinci eklentim bu arada ona göre eleştiri yaparsanız çok mutlu olurum bu arada :p

Son düzenleme:

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir çalışma, yeni başlayan arkadaşlar için yararlı :)

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılı. Sunucu açacağım zaman kullanacağım, notumu alıyorum..

soDank

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bi plugin kodlamaya kalkarsam işime yarayabilir belki. Teşekkürler.

SpringHat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0