Paskalya Network/Ses getirecek sunucu/BETA SÜRÜMÜ/play.paskalyanw.com/ONLİNE/AradığınSunucu

Hile ve benzeri şeyler yasaklansınmı ?

• Evet.

Kullanılan: 18 78.3%
  • HAYIR

Kullanılan: 3 13.0%
  • Olabilir ama Olmayabilirde

Kullanılan: 3 13.0%
  • Yasaklanmasın Ama Şartlar Uygulansın

Kullanılan: 2 8.7%

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sunucu ses getirecekse duymak için 7.1 kulaklık takmak lazım. Siz daha "tk" adresli sunucu açıyorsunuz ve ses getireceğine inanıyorsunuz öyle mi? Artık sunucu adları hayvanlar, Disney efsaneleri, animasyonlar veya yemekler içermesin rica ediyorum. PaskalyaNetwork ne oluyor? Kendinize özgü isim bulmak o kadar zor olmasa gerek. Hile ve benzeri şeyler yasaklansın adı altında bir anket yapıyorsanız sunucunun ses getirecek tek tarafı hile mağduru oyuncuların yaptığı spam olacak.

Puanlamaya bile değmez.
Dediğiniz doğru lakin yukarıdaki yorumunda belirtmiş arkadaş boşuna konu baltalamaniza gerek yoktu böyle dalga geçercesine yorumunuza teşekkür ederiz. Hub olduğumuzda ismimiz değişecek sanırsam iyi forumlar​

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
"Hile Yasaklansın mı?" başlıklı anketinizi gördüğümde kalitesizliği hissettim. Klasikleri yine aşamamışsınız. Konu tasarımı güzel gidiyor aslında diyordum ki birden bozdunuz...

Buna ek olarak @CowboyBebopTR düşüncelerimin aynısı söylemiş. Gelişmeniz lazım, böyle olmaz...

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Hile Yasaklansın mı?" başlıklı anketinizi gördüğümde kalitesizliği hissettim. Klasikleri yine aşamamışsınız. Konu tasarımı güzel gidiyor aslında diyordum ki birden bozdunuz...

Buna ek olarak @CowboyBebopTR düşüncelerimin aynısı söylemiş. Gelişmeniz lazım, böyle olmaz...
Yorumun için teşekkür ederim lakin biraz moralim bozuldu gibi bu kadar emek verip boyle yorum görmek sizin her elestirmeniz bizim eksiklerimizi tamamlamamiza yardımcı oluyor dediklerinizi dikkate alıyorum. İyi forumlar​

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkür ederim lakin biraz moralim bozuldu gibi bu kadar emek verip boyle yorum görmek sizin her elestirmeniz bizim eksiklerimizi tamamlamamiza yardımcı oluyor dediklerinizi dikkate alıyorum. İyi forumlar

Emek görseydim -ki göremedim ne yazık ki- motive ve teşvik edici bir yorum yazardım. Aslında yapman gereken şu: "Öyle şeyler yap ki emek görelim, kalite görelim..."...

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emek görseydim -ki göremedim ne yazık ki- motive ve teşvik edici bir yorum yazardım. Aslında yapman gereken şu: "Öyle şeyler yap ki emek görelim, kalite görelim..."...
Afedersiniz ama biz 1 ay boyunca boşuna mı çalışmış oluyoruz konunun sistemler bölümüne iyi baktınız mı suphelendim , aklınızda bir fikir varsa paylaşabilir siniz merak ediyorum beklediğiniz sunucuyu​

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Afedersiniz ama biz 1 ay boyunca boşuna mı çalışmış oluyoruz konunun sistemler bölümüne iyi baktınız mı suphelendim , aklınızda bir fikir varsa paylaşabilir siniz merak ediyorum beklediğiniz sunucuyu

Gördüm, 1 ay boşuna uğraş vermişsiniz. Hepsi bir kaç günlük şey bana göre. Fikir konusunda farklı şeyler bulacaksınız..! Ben size vereceğim fikri kendi sunucumda kullanırım, kendim kâr ederim. Birde bu şekilde bak.

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gördüm, 1 ay boşuna uğraş vermişsiniz. Hepsi bir kaç günlük şey bana göre. Fikir konusunda farklı şeyler bulacaksınız..! Ben size vereceğim fikri kendi sunucumda kullanırım, kendim kâr ederim. Birde bu şekilde bak.
Bir kaç gün dediğinize göre sizin hayal gücünüz çok geniş ve her işi yapabiliyorsunuz (mimar - Skripter - pluginer)... Sunucumuzu kötüleyip " bu benim fikrim size niye vereyim " gibi bir cümle kullanıyorsunuz herksin fikri kendine özel ise lütfen konumuzu baltalamayı bırakın.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bir kaç gün dediğinize göre sizin hayal gücünüz çok geniş ve her işi yapabiliyorsunuz (mimar - Skripter - pluginer)... Sunucumuzu kötüleyip " bu benim fikrim size niye vereyim " gibi bir cümle kullanıyorsunuz herksin fikri kendine özel ise lütfen konumuzu baltalamayı bırakın.
Dediğin anlamı ima etmiyordum. Farklı açılardan bak demiştim orada aslında. Her zaman fikir sorarsan cevap alamazsın, kendi fikirlerini bulmalısın. Kast ettiğim şey buydu. Bunu bende zamanla öğrendim. Evet, bana göre bir kaç günlük bir şey. Bu herkese göre farklılık gösterebilir. Birine göre 2 ay birine göre 1 ay bana göre 2 hafta olabilir.

Niye bir kaç günlük dersen eklentiler ve hazır skriptler işini kolaylaştırır. Skript biliyorsan bunlardan daha iyi yazarsın veya bunları düzenler ve kodları geliştirirsin. Ya da farklı yöntemler uygularsın.

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel başarılar dilerim.
Teşekkürler sunucuda görüşmek dileğiyle...

Dediğin anlamı ima etmiyordum. Farklı açılardan bak demiştim orada aslında. Her zaman fikir sorarsan cevap alamazsın, kendi fikirlerini bulmalısın. Kast ettiğim şey buydu. Bunu bende zamanla öğrendim. Evet, bana göre bir kaç günlük bir şey. Bu herkese göre farklılık gösterebilir. Birine göre 2 ay birine göre 1 ay bana göre 2 hafta olabilir.

Niye bir kaç günlük dersen eklentiler ve hazır skriptler işini kolaylaştırır. Skript biliyorsan bunlardan daha iyi yazarsın veya bunları düzenler ve kodları geliştirirsin. Ya da farklı yöntemler uygularsın.

Biz zaten kendi fikirlerimizi bulmaya çalışıyoruz ekibimizin yeterli olduğu düzeyde de ekleyebildiğimiz sistemleri ekliyoruz niçin sunucuya böyle dediğini anlamış değilim başlıkta belirttiğimiz gibi Beta yazıyor ekibimizden veya oyunculardan fikir geldikçe ekleyeceğiz.​

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler sunucuda görüşmek dileğiyle...
Biz zaten kendi fikirlerimizi bulmaya çalışıyoruz ekibimizin yeterli olduğu düzeyde de ekleyebildiğimiz sistemleri ekliyoruz niçin sunucuya böyle dediğini anlamış değilim başlıkta belirttiğimiz gibi Beta yazıyor ekibimizden veya oyunculardan fikir geldikçe ekleyeceğiz.

Efsane ekibinizin elinden de her şey geliyormuş (!) demek ki...

Her neyse bu konu hakkında daha bir şey yazmayacağım. Geliştiğinizde tekrar bakarız. Fikir olarak ise şunu yapabilirsiniz: Kendinize Özel Bir Minigames. Ne olabilir bu Minigames derseniz şunu diyeyim: Oyuncuların 100 canı olacak, karlı bir haritada birbirleri ile savaşacaklar. Adam öldürdükçe adamın bölgesi artacak -mesela X Y Z koordinatlarına doğru 1 adam öldürünce 5 blok genişleyecek.- ve en çok bölgeyi almaya çalışacağız. Oyun bittikten sonra 1.'ye 5, 2.'ye 3, ve 3.'ye 1 antika parçası verilecek. Bu antika parçası ile Minigames içi arttırıcılar ve güçlendiriciler satın alınacak. Her hafta, bu Minigames için olan "EN ÇOK KAZANAN 10 KİŞİ" tablosunda 1.'ye 5, 2.'ye 3 ve 3'ye 1 günlük V.I.P verilir.

Son düzenleme:

Kakak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Efsane ekibinizin elinden de her şey geliyormuş (!) demek ki...

Her neyse bu konu hakkında daha bir şey yazmayacağım. Geliştiğinizde tekrar bakarız. Fikir olarak ise şunu yapabilirsiniz: "Kendinize Özel Bir Minigames"
Zaten yakında hub yapacağız aklımızda da işe yarar bir kendimize ait minigames fikrimiz var. Efsane konusuna gelirsek her insanın belli bir sınırı vardır biz kusursuz demedik Efsane dedik.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Zaten yakında hub yapacağız aklımızda da işe yarar bir kendimize ait minigames fikrimiz var. Efsane konusuna gelirsek her insanın belli bir sınırı vardır biz kusursuz demedik Efsane dedik.
Minigames fikri -önce ki yorumda düzenledim- verdim, anlamsız olmuş olabilir, bundan bir şey türetebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...