PASTA CANAVARI - ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Ödül olarak ne verilsin !

• Oyun bilgisayarı

Kullanılan: 12 85.7%
  • Graifk tableti

Kullanılan: 2 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    14

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0

Merhabalar ! bir ara grafik tableti çekilişi yapmayı düşünüyordum ama vazgeçtim her şey şansa mı bağlı olacak dedim ve bunu artık bir yarışmaya çevirdim
yarışma nasıl mı olacak en iyi bir onu anlatayım
bir map olacak tabi baya büyük bir map olacak bu daracık bir map değil tabikide bu map içerisinde pastalar
olacak ve en fazla pastayı yarışma bitiş tarihi en fazla pastayı götüren yani yiyen kazanacaktır

Peki yarışma ne zaman ?
yarışma yazın ilk günü yani kanalımın açılacağı gün neden bu kadar geç açıyorum kanalı YGS ye filan var işte geleceğimde
önemli bu yüzden şu günler inek gibi masamdan kitap silgi tozu ve kalem eksik olmuyor :lol:
duruma göre daha erken olabilir ben konu açıp ve canlı yayında sohbet ederken herkezi
bilgilendircem zaten bu konuda :)

Yarışma hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek için
Skype : yaramaz.limonyeni (grafik tabletinin ne olduğunu yazmaya üşendim buradan sorabilirsiniz :lol:

TAGLİST:
@PandaBey @MhaWTHoR @Kovalski @HestiaKnife @zRedDragon @CuddlyFellow @KebabReyiz @YohAsakura @Uchiha_Madara @iZeckGH @BraveHero @Bay ZZ @Nornia

SavaşlaAşk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
neden iphone 6s plus veya MacBook değilde grafik tableti?!?

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Yarışma yapılırken izlemek için gelirim kötü yarışanlara kendimi atarım :kaş: (Domates atarım)

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarım varsa ben de varım :) (Bkz: Büyük haritalarda bilgisayarımın acınası hali :/)

PandaBey

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İbretlik olsun diye kazanıp tableti birine hediye edesim geldi bak şimdi.

OrangeLemon

Let it die
En iyi cevaplar
0
osu! oynamayan ve çizim yapmayan kimse anlayamaz bunu :c
Forumda çizim yapan ve osu! oynayan baya var zaten ödülü daha sipariş vermedim eğer isterseniz oyun bilgisayarıda verebilirilirim isteyen bepensin

Bilgisayarım varsa ben de varım :) (Bkz: Büyük haritalarda bilgisayarımın acınası hali :/)
Olabildiğince haritayı yaparken yüksek fps alabileceğiniz sade bir harita yaptım :/

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Forumda çizim yapan ve osu! oynayan baya var zaten ödülü daha sipariş vermedim eğer isterseniz oyun bilgisayarıda verebilirilirim isteyen bepensin

Olabildiğince haritayı yaparken yüksek fps alabileceğiniz sade bir harita yaptım :/
Pehi :/ Yaz tatilinin ilk günü uzaklarda olmam inşallah :/

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
5. kişi olarak etiketlendiğim için katılmıyorum.(Ne saçma bi sebep lan bu :ASD )
Şaka bir yana katılsam bile bana çıkmayacak o yüzden katılma gereği duymuyorum.