PayitahtSurvival | 1.8 | Boss | Sut Inekleri | Kasalar | XPSakla | SIFIRLANDI 28.12.2018 AKTIF | IP: 185.242.115.240:40044 |

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kafamda şuanda skyblock fikirleri var, survival fikirleri pek geçmiyor eğer kafanızda güzel fikir varsa hemen hayata geçirelim :)

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Guncel

Süt ineklerimizde performans çalışmaları yapılmıştır.
MobStacklama plugininde performans ayarları yapılmıştır.​

OverrCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sen Böyle Bir Kurucusun Ben Sana Dedıgım Gibi Sen Baslatıyorsun Ama Çok Güzel Hak Yiyorsun Serverın Oyuncu Cekemeyınce Boyle Oyuncularını Hollayıp Gelıp Oyuncu Calıyorsun Senın Amacın Resmen Sunucu Deıl Sunucu Adam Ceksin Boyle Olsun Ama Bak Suraya Yazıyorum Bu Günden Sonra Geri Dondın Ne Yaparsan Batmıcaz Habarın Olsun Vur Bot At Bizi Çekemedini Gosterır Bu Benım Hosama Kaçar :) :D :) Neyse Ben Dıyorum Sana Fazla Kaşınıyorsun !.

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@OverrCraft bot yiyen üzerimize geliyo üzerimize gelen bot yiyo.
diyecek sözüm yok reklamı siz başlattınız ve gördünüz sonucunu gelip insan gibi uyardım ve devam ettiniz şimdi sonucuna katlanın​

DonsuzTurkk

java
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Pek incelemeye vaktim olmadı fakat iyiye benziyor başarılar.

PayitahtSurvival

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@JochemLamp ona çalıntı denmez bir kere hitap şeklini değiştir.
spawnımızın alıntı olduğunu ve kendimizce indirilip düzenlendiğini ztn söylememize gerek yok biliyorsunuz.
ztn yapımcısı kullanmak isteyen kullansın diede linki koymuş, sürekli gelip ortaokullu ergenler gibi (seni hocaya söylüycem) gibi forumda şikayet edilmesi komik geliyo.​

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@OverrCraft bot yiyen üzerimize geliyo üzerimize gelen bot yiyo.
diyecek sözüm yok reklamı siz başlattınız ve gördünüz sonucunu gelip insan gibi uyardım ve devam ettiniz şimdi sonucuna katlanın​
sonucuna katlanın ne demek ya çocukmusunuz beyler hayırdır ne oluyor size böyle milletin başına lamer mi kesildiniz botçular sizi