mrbobaking

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Her yeri okuyun.

1- Burada Tor'u nasıl kullanacağınızı, ne yaptığını anlatmayacağım.
2- Herhangi bir hatadan sorumlu değilim. Her şeyden kendiniz sorumlusunuz.
3- Hesaba Tor dışında giriş yapmayın. (güvenli olmak için, bir şey olur mu bilmiyorum)
4- Tor üç IP adresinden döndürdüğü için siteyi, yavaştır.

Bir adet e-mail adresi
Bir adet telefon numarası

Neden telefon numarasına ihtiyacım var?
Tor, her girişte farklı bir IP adresi verir. Paypal bu IP adresinin barındırıldığı yeri sizin yeriniz olarak algılar. Mesela ilk girişinizde Amerika'dasınız, beş dakika sonra Romanya. Paypal bunu size sorar güvenlik için. Telefon numarası ile siz olduğunu onaylamanız gerekir.

https://www.torproject.org/download/download-easy.html.en bu siteye gidip, işletim sisteminize uygun olan Tor'u indiriyorsunuz.

https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/account-selection bu siteye gidin ve bilgileri doldurun.
Posta kodu ve adres seçme:
Tor'da burayı açıyoruz sağ üst köşeden:

Sonra google'a "geopostcodes <en aşağıdaki ülke adı>" yazıyoruz. Benimki USA o yüzden "geopostcodes USA" yazıyorum. Sonra çıkan ilk linkten buraya geliyoruz:

Sizde daha farklı görülebilir. Ülkeden ülkeye değişiklik gösteriyor. Sonra istediğimiz bir yeri seçiyoruz. Ben California'daki Los Angeles'ı seçtim.

Buradan Acton'ı seçtim.
Şimdi Tor'da Eyalete CA yani California, şehre Acton, ZIP koduna 93510 [Zorunlu değil, Los Angeles'ın kodunu da yazabilirdim (90001)]yazdım.

Buradan sonra özgürsünüz. İstediğinizi yapın. Bu basit ve kısa bir konudur. Geliştirmek isteyen olursa geliştirsin, ama kaynak olarak bunu belirtsin.

CoffeeBeat

Zindev
En iyi cevaplar
0
Gençler payoneer hesap alın,size amerikan banka hesabı veriyor.
Daha sonra paypal.com/en linkinden kayıt olun isminiz ve soy isminiz payooner kartınızdaki ile aynı olmalı.
Payoneer banka bilgilerini girin,kartınızı onaylayın,eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Türkiyedeki gibi değil sanırım Türkiyedekinde kartsız para alınabiliyordu bunda alınmıyor onu nasıl yapacabilirim

vErdemSoykal

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yurtdışından hesap açmasına açarsınızda parayı nereden yükleyeceksiniz ?

aymfsm

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Gençler payoneer hesap alın,size amerikan banka hesabı veriyor.
Daha sonra paypal.com/en linkinden kayıt olun isminiz ve soy isminiz payooner kartınızdaki ile aynı olmalı.
Payoneer banka bilgilerini girin,kartınızı onaylayın,eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.
yurt dışı için telefon numarası nası bulucaz?ayrıca payoneer üyeliği aldım ama bana herhangi bi kart bilgisi verilmedi.paypal kart istediğinde tam olara hangi bilgileri girmem gerek?

mustafa151981

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
yeni bulduğum bir siteden bahsedeceğim sizlere. eminim bazılarımız (benim gibi) PayPal'ın Türkiye için kapanmasından sonra bazı sorunlar yaşadı internet alışverişleri için. PayToSellers.com adlı site bu duruma çare gibi duruyor. Basit olarak anlatacak olursam; eBay, Etsy ve benzeri gibi sitelerde satış yaptığınızda ödemenizi almak için genelde PayPal iyi bir yöntemdi. ama şimdi kapandı Türkiye'de. işte bu site para ödemelerinizi almak için aracı oluyor. kendi komisyonunu alıyor tabii ki. ama sizde paranızı alıyorsunuz. internetten ürün satanlar vardır. denemelerini tavsiye ederim.

http://paytosellers.com/tr/about/

link referans linki değildir. dilediğiniz gibi kayıt olabilirsiniz.