PCİM YETERİNCE İYİMİ ?

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar benim pc özellikleri aşağıdaki gibidir benim sormak istediğim şey su benim pc en son kasmadan oynayabileceğim hangi oyunları acar en güncel olarak şimdiden ilginiz için teşekkür ediyorum

https://hizliresim.com/mzGWd8

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sen bu bilgisayar ile günddemdeki oyunlar oynayabilirsin. ekran kartı idare eder

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
sen bu bilgisayar ile günddemdeki oyunlar oynayabilirsin. ekran kartı idare eder
Nereye Oynuyorsun :p Hd5450 O :S
Gta5 Lov+400P Tarzı 10 Fps Alıyorsun Ne Gündemdemdeki Oyunları Oynamasından Bahsediyorsun :D Açar Ama Oynatmaz 0 Fps Dolaşırsın :p
@KadirBerk Neyden Bahsediyorlar :S

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
mesela assassins creed black flagda kasıyor bende oyun onu bırak assasins creed 3 de bile kasıyordu az biraz

umut_

En iyi cevaplar
0
mesela assassins creed black flagda kasıyor bende oyun onu bırak assasins creed 3 de bile kasıyordu az biraz
İşte Sanırsam PC Casper Falan Hazır Aldın Mağdursun
İ5 ve 8GB Ram Diye Boyuyorlar Gözünüzü Sonra Bakıyorsun İ5 650 CPU i3 Ayarında bir şey Birde Bakıyorsun Ram 666 Mhz :p Oyun Açıyorsun Hd5450 :p

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nereye Oynuyorsun :p Hd5450 O :S
Gta5 Lov+400P Tarzı 10 Fps Alıyorsun Ne Gündemdemdeki Oyunları Oynamasından Bahsediyorsun :D Açar Ama Oynatmaz 0 Fps Dolaşırsın :p
@KadirBerk Neyden Bahsediyorlar :S
Oha ya 5450 ile Gta V lowda 30 fps alıyorum neyin kafasındasın ?
Black ops 2 medium sabit 60 fps alıyorm al buna bi bak derim
Buyur burayada bir bak araştır gel

aslan5834

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
M1KinG kardeşim skype gelsede bana bi yardımcı olsan bende her oyunda kasıyor bıktım artk sımdı gta5 ındırıyom mesela senınkı gıbı olmasını nasıl sağlarım lütfen yardımcı olurmusun

umut_

En iyi cevaplar
0
Oha ya 5450 ile Gta V lowda 30 fps alıyorum neyin kafasındasın ?
Black ops 2 medium sabit 60 fps alıyorm al buna bi bak derim
Buyur burayada bir bak araştır gel
Burayı Terkedermisin Kardeşim Aynı Ekran Kartıyla Bf4 Açamıyorum 12-13 Fps Oluyor Oynanmıyor Lovda Bf3 Dede Durum Aynı Durum Videolarda İzlediğin Şeylere İnanmaman Lazım Sen Kartını Hd5450 Sanıyorsundur :p Eğer 30Fps Aldırıyorsa Hemne Oyunu Satın Alayım

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Videoyu çeken adam overclock yapmış ama :olgun:
Evet O/c yapamaz demedim zaten bende o/c taptım ama burdaki olay açarmı cevap şu acar
Burayı Terkedermisin Kardeşim Aynı Ekran Kartıyla Bf4 Açamıyorum 12-13 Fps Oluyor Oynanmıyor Lovda Bf3 Dede Durum Aynı Durum Videolarda İzlediğin Şeylere İnanmaman Lazım Sen Kartını Hd5450 Sanıyorsundur :p Eğer 30Fps Aldırıyorsa Hemne Oyunu Satın Alayım
O/c yap bak bakalım süs gibi kullanırsan ekran kartını ne beklersin ? onun özel bir cdsi var ekran kartının işlevini arttırıyor onu kullan bios kullanmadan direek o/c yaparsın öyle kendin yapamıyorsun diyede milleti ezmemek lazım

umut_

En iyi cevaplar
0
Evet O/c yapamaz demedim zaten bende o/c taptım ama burdaki olay açarmı cevap şu acar

O/c yap bak bakalım süs gibi kullanırsan ekran kartını ne beklersin ? onun özel bir cdsi var ekran kartının işlevini arttırıyor onu kullan bios kullanmadan direek o/c yaparsın öyle kendin yapamıyorsun diyede milleti ezmemek lazım
Yahu 50 Liralık Ekran Kartıan Ne OC Undan Bahsediyorsun Sen :p
R7 240 aldım Umut. Darısı başına...
Kıskandım Kıı :S