pcmi formatlıyorum destek

Frostyk

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence en yakın internet kafeden 10 türk lirasına Format CD si alabilirsin :)
Hiç böyle şeylerle uğraşmana gerek yok :)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Bende USB İle Attım
İso To Usb Programıyla Usb Üzerine Yazdırdım Sadece Kullandığım Program Farklıydı Tüm İso Sürümlerini Desteklediğinden Sadece Win7/8 Diye Farklı Programları Yok Ve Tek Sorun Sağlam Bir Win İso Dosyası Bulmakta Çoğu Sorunlu Oluyor Yükleme Yarım Kalıyor Ve Birde Bazı Eski Anakartlarda USB Görmeme Sorunu Olabiliyor Onuda Araştırabilirsin Pek Sanmıyorum Win7 Açan Pc Görecektir Onu :p
Birde Anakart Markana Göre Format Atmadan Farklı Bir Usb İçine Ehternet Driverlarını Almayı Unutma her Seferinde Kendisi Yüklemiyor Kalıyorsun Öyle B)

Bence en yakın internet kafeden 10 türk lirasına Format CD si alabilirsin :)
Hiç böyle şeylerle uğraşmana gerek yok :)
CD 50 Kuruş
İso Dosyası Bedava
CD ye Yazmak 3 Dakika
Toplam 5 Dakika + 50 Kuruş İle 10 TL Kazanmak Hmm Güzelmiş :p

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende USB İle Attım
İso To Usb Programıyla Usb Üzerine Yazdırdım Sadece Kullandığım Program Farklıydı Tüm İso Sürümlerini Desteklediğinden Sadece Win7/8 Diye Farklı Programları Yok Ve Tek Sorun Sağlam Bir Win İso Dosyası Bulmakta Çoğu Sorunlu Oluyor Yükleme Yarım Kalıyor Ve Birde Bazı Eski Anakartlarda USB Görmeme Sorunu Olabiliyor Onuda Araştırabilirsin Pek Sanmıyorum Win7 Açan Pc Görecektir Onu :p
Birde Anakart Markana Göre Format Atmadan Farklı Bir Usb İçine Ehternet Driverlarını Almayı Unutma her Seferinde Kendisi Yüklemiyor Kalıyorsun Öyle B)

CD 50 Kuruş
İso Dosyası Bedava
CD ye Yazmak 3 Dakika
Toplam 5 Dakika + 50 Kuruş İle 10 TL Kazanmak Hmm Güzelmiş :p
http://www.softpedia.com/get/System...utm_medium=spd_topalt&utm_campaign=spd_topalt
ben burdan buldum iso'yu

umut_

En iyi cevaplar
0

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
inşallah sağsalim halledirim :( Ne gıcık bir işmiş yav :(
pc okadar kötü bişi olmuştuki gta bile internet olamsına rağmen yok diyordu sonra net olmasına rağmen yo ksimgesi kalıyordu. formatlanması gerekti zaten.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Formattan sonra Win8 kur. Böyle format sorunları ile bir daha uğraşmazsın. Çünkü Win8 in kendisinde format var.

umut_

En iyi cevaplar
0
Formattan sonra Win8 kur. Böyle format sorunları ile bir daha uğraşmazsın. Çünkü Win8 in kendisinde format var.
Win7 İs Best :p 8 Sevmedim Hiç Başlat Menüsü Çöp Vs Vs Ama Win10 Sorunları Çözüldüğünde Win10 Geçerim :p

umut_

En iyi cevaplar
0