^PeaceGaming^ ||Faction|| Play.PeaceGaming.Com

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne yazıkki hala '' AntiLapis '' ciler, bir sunucuda lapis olmadan sunucunun yürümediğini, maksimum 1 ay dayandığını anlamadılar. Türkiye'de ki oyuncular çok bozuk. Açıkcası bende lapis olunca sunucunun tadının çıkmadığını düşünüyorum. Fakat bu konuda asla kimse sunucu sahibine laf etme hakkını kendinde bulmasın. Kişisel olarak 2 - 3 servera sahip oldum, açıkcası lapissiz olanları 1 ay sonra kapattım. Gönül isterki lapisli sunucu sayısı azalsın, lapissiz sunucu sayısı artsın. Fakat bu sunucu sahiplerinin elinde olan bir şey değil. Lapis olmaz ise server yürümüyor. Parayıda bedavadan bulmuyolar. Eğer çok acayip bir reklamınız yok ise veya çok büyük bir network içerisinde '' Lapissiz '' faction çalıştırmadığınız takdirde sunucunun tutma ihtimali çok azdır. Böyle büyük bir ihtimalde de sunucu sahipleri risk alıp paralarını vermezler. Sunucu güzel, emek verilmiş. Fakat bence forum reklamına biraz daha önem verilmeli. Onun dışında iyi tebrikler ...

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu servere bakacağım ama lapissiz server olmaz yürümez diyenlere : www.nomercymc.com dan kayıt olun ipsi de var bi lapissiz harbi serveri görün. Lapissiz server 200/200 çekiyor lapis liler full çekemiyo o serveri sıkılasıya kadar oynarsınız ama ben sıkıldım bıraktım reklam amacıyla vermedim ip yi örnek için verdim.

Bu arada server güzele benziyo çok zamandır lapisli server oynamamıştım serverinize gelirim ismim SeHZaDe.
Rehberlik alımı varsa direk başvururum. :)
İşin gücün yazdıklarımı '' TAM '' okumadan yorum atmak. Ben acaba '' Eğer çok acayip bir reklamınız yok ise '' yazarak neyi ima etmeyi denemiş olabilirim ? Düşünürmüsün lütfen. Nomercy zamanında Youtube'da '' Ege '' yani '' nileppezdal87 '' tarafından reklam alıyordu. Alıyordu dediğime bakma, bedava yapıyordu. Nomercy'nin o kadar oyuncuya sahip olmasının yani adının duyulmasının tek sebebi '' Ege ''. Zaten bunu reklam varken kapasitelerinin 400 olup reklamları sona erdiğinde 200'e düşürdüklerinden de anlayabiliriz. Zaten bir dediğin diğerini tutmuyo hem eleştiriyosun hemde '' REHBERLİK '' alımı varmı diyosun. Git şurdan Allah'ını seversen

NOT : Örnek için bile olsa bir server reklamının altına başka bir serverının sitesini koyman reklama girer. Rapor edildin.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
İşin gücün yazdıklarımı '' TAM '' okumadan yorum atmak. Ben acaba '' Eğer çok acayip bir reklamınız yok ise '' yazarak neyi ima etmeyi denemiş olabilirim ? Düşünürmüsün lütfen. Nomercy zamanında Youtube'da '' Ege '' yani '' nileppezdal87 '' tarafından reklam alıyordu. Alıyordu dediğime bakma, bedava yapıyordu. Nomercy'nin o kadar oyuncuya sahip olmasının yani adının duyulmasının tek sebebi '' Ege ''. Zaten bunu reklam varken kapasitelerinin 400 olup reklamları sona erdiğinde 200'e düşürdüklerinden de anlayabiliriz. Zaten bir dediğin diğerini tutmuyo hem eleştiriyosun hemde '' REHBERLİK '' alımı varmı diyosun. Git şurdan Allah'ını seversen

NOT : Örnek için bile olsa bir server reklamının altına başka bir serverının sitesini koyman reklama girer. Rapor edildin.

Dediğin doğru ancak tavsiye rapor edildin yazma uyarı veriyorlar ne güzel hiç uyarım yok diyordum bilgilendirme uyarısı geldi rapor edildin yazdım diye :(

FurkanElite

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

FireFreezing

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk Önce Sen Kendini At Çöpe

Of Kardeşim Bitmicek Lapis Daha Değerli Olucak Tamammı Enchlerde Kullanılıcak
Sizde Yeter Fazla Oldunuz Kardeşim Lapis O Kadar Kötü bir şey Değil Lapislerden Para Kazanıyosun Bide Level Bunun Nesi Kötü ?
Bırak kardeşim.Onlar AntiLapis'çi Factiondan uzak insanlar...

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Biraz Mimariyi Güzeleştirseniz Daha İyi Olabilir Ama Başarılı Olucuğana İnanıyorum.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yazıkki hala '' AntiLapis '' ciler, bir sunucuda lapis olmadan sunucunun yürümediğini, maksimum 1 ay dayandığını anlamadılar. Türkiye'de ki oyuncular çok bozuk. Açıkcası bende lapis olunca sunucunun tadının çıkmadığını düşünüyorum. Fakat bu konuda asla kimse sunucu sahibine laf etme hakkını kendinde bulmasın. Kişisel olarak 2 - 3 servera sahip oldum, açıkcası lapissiz olanları 1 ay sonra kapattım. Gönül isterki lapisli sunucu sayısı azalsın, lapissiz sunucu sayısı artsın. Fakat bu sunucu sahiplerinin elinde olan bir şey değil. Lapis olmaz ise server yürümüyor. Parayıda bedavadan bulmuyolar. Eğer çok acayip bir reklamınız yok ise veya çok büyük bir network içerisinde '' Lapissiz '' faction çalıştırmadığınız takdirde sunucunun tutma ihtimali çok azdır. Böyle büyük bir ihtimalde de sunucu sahipleri risk alıp paralarını vermezler. Sunucu güzel, emek verilmiş. Fakat bence forum reklamına biraz daha önem verilmeli. Onun dışında iyi tebrikler ...

AntiLapisciyim bu arada. ve Haklısın. Evet 3 tane lapissiz sunucu açtım sonuç çöp. Acaba kalitesiz mi açtım diye kendimi sorguladım ve bir deney yaptım. Lapisli sunucu açtım denemek için. Server kullanıcı sayısı 5 e katlandı. Yani lapisin yok olması biraz zor. Sırf sunuculardan değil oyuncu kitlesinden de kaynaklanıyor bu. Yine de lapis olunca sunucunun tadı çıkmıyor işte :p[DOUBLEPOST=1408581602,1408580732][/DOUBLEPOST]@Adelet Was Here bug mu var anlayamadım kapalı gözüküyorsun mesaj falan beğeniyorsun D:

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AntiLapisciyim bu arada. ve Haklısın. Evet 3 tane lapissiz sunucu açtım sonuç çöp. Acaba kalitesiz mi açtım diye kendimi sorguladım ve bir deney yaptım. Lapisli sunucu açtım denemek için. Server kullanıcı sayısı 5 e katlandı. Yani lapisin yok olması biraz zor. Sırf sunuculardan değil oyuncu kitlesinden de kaynaklanıyor bu. Yine de lapis olunca sunucunun tadı çıkmıyor işte :p[DOUBLEPOST=1408581602,1408580732][/DOUBLEPOST]@Adelet Was Here bug mu var anlayamadım kapalı gözüküyorsun mesaj falan beğeniyorsun D:
Sanırım budayım :D

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynen birkaç kişide daha var. Gariptirki bu bug hep eleştiren insanlara geliyo. Neyse konuyu boş yere güncellemeyelim :)
Tamam son mesajı atıyorum birkaç kişide daha var derken şöyle: Örneğin birkaç kişiyi daha böyle hep offline görüyorum gerisi bugsuz :D

Atiılla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
McPeace senin ve senin gibiler yüzünden turkiyedeki Factions serverlar gelişmiyor. !

McPeace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Teşekkür Ederim Kardeşim Ben OnurTR[DOUBLEPOST=1408773493,1408773449][/DOUBLEPOST]
McPeace senin ve senin gibiler yüzünden turkiyedeki Factions serverlar gelişmiyor. !
Kardeşim Benim Seçimim Degil Oyuncuların Cogunlugu Lapis İstiyor Sizin Gibi anti Lapisciler Tek Tük Yapacagım bir şey Yok[DOUBLEPOST=1408865537][/DOUBLEPOST]
Lapissiz FACTİON sunucuları yabancı ülkelerde ve lapis eklenmeden önceki sürümlerde görebilirsiniz. Adı üstünde Türkçe bile değil. Faction arkadaşım faction. Git yabancılarda bir lapisli sunucu bul elini öpeyim.
İyi Git Lapissiz Sunucu Bul 5 Kişi Bile Olmuyor[DOUBLEPOST=1409047539][/DOUBLEPOST]
Kardeşim Git Lapissiz Sunucu Bul Orda Oyna