Pelerin

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
hesap premium ama nasıl pelerin yapacağımı bilmiyorum birisi yardımcı olabilir mi?

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Pelerin için birçok yol vardır.Bunlar minecon cape,optifine cape ve çeşitli pelerin sağlayan modlardır.Minecon cape alırsan herkeste gözükür.Eğer optifine cape alırsan optifine kullanan kullanıcılarda gözükür.Bunlar paralıdır.Eğer para vermek istemiyorsan birçok pelerin modu var.Eğer bu modlarla yaparsan pelerini sen ve o modu kullanan kişiler görür.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
10 dolar değilde daha uygunu yok mu 35 tl vermektense pelerinsiz gezerim

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Dediği gibi optifine minecon ve modddan başka bir şey yok. Ya 35 tl vereceksin ya da biletini alıp minecona gideceksin. Mineconun her sene özel bir pelerini oluyor ve o seneden sonra başka kimsede olamaz tekrar vermedikleri sürece. 35 tl vermek istemiyorsan uçak parasıyla minecon bilet parasını al o zaman -_- Yaklaşık 200 lira falan olur diye tahmin ediyorum toplamda.

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Dediği gibi optifine minecon ve modddan başka bir şey yok. Ya 35 tl vereceksin ya da biletini alıp minecona gideceksin. Mineconun her sene özel bir pelerini oluyor ve o seneden sonra başka kimsede olamaz tekrar vermedikleri sürece. 35 tl vermek istemiyorsan uçak parasıyla minecon bilet parasını al o zaman -_- Yaklaşık 200 lira falan olur diye tahmin ediyorum toplamda.
Sanırım o lanet 35 liraya kıymalıyım :D

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İnsanı kanser edeceksiniz galiba.Modlar var diyorum.Parasız yapılıyor diyorum.Kime diyorum? Ve bu pelerin modunu çoğu kişi kullandığını düşünürsek diğer kişilerde de gözükür.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İnsanı kanser edeceksiniz galiba.Modlar var diyorum.Parasız yapılıyor diyorum.Kime diyorum? Ve bu pelerin modunu çoğu kişi kullandığını düşünürsek diğer kişilerde de gözükür.
Pelerin Modu derken? Optifine bağış istiyor, Minecon bilet istiyor. Optifine dışında bi "pelerin modu" biliyorsan "çoğu kişi" kullanmıyordur onu.