Pelerini Değiştiremiyorum Yardım Edebilen var mı ?

Çözümünü Biliyor Musun ?

• Kullanılan toplam oy
    1

Ksryor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar 2 yıl önce pelerin aldım ve hesabım çalındı hesabımı geri aldığımda hemen güvenlik soruları koydum fakat sadece hesabın skini ve şifresi değiştirilebiliyor yani optifine com a girip pelerini değiştiremiyorum hata veriyor çözümünü bilen varsa yazarsa çok mutlu olurum !.
:alay:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hatanın ne olduğunu detaylı bir şekilde belirtirsen belki yardım edebiliriz.

Ksryor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hatanın ne olduğunu detaylı bir şekilde belirtirsen belki yardım edebiliriz.
Benim hesabımın sadece skini ve şifresi değiştirilebiliyor e postası değiştirilmiyor neyse ben pelerin aldıktan 1 2 hafta sonra hesabım çalındı bende daha garantiye alayım diye güvenlik sorular ekledim bilidiğin gibi optifine .com adlı siteden değiştiriliyor pelerinin şekli vs. ben değiştirmeye girdim hesabımın e postasını ve şifresini yazdım hata verdi tekrar tekrar denedim 2 yıldır bir şey yapamıyorum 2 yıldır aynı pelerini kullanıyorum galiba güvenlik soruları yüzünden oldu buna bir çözüm arıyorum umarım yeterince açığımdır.

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim hesabımın sadece skini ve şifresi değiştirilebiliyor e postası değiştirilmiyor neyse ben pelerin aldıktan 1 2 hafta sonra hesabım çalındı bende daha garantiye alayım diye güvenlik sorular ekledim bilidiğin gibi optifine .com adlı siteden değiştiriliyor pelerinin şekli vs. ben değiştirmeye girdim hesabımın e postasını ve şifresini yazdım hata verdi tekrar tekrar denedim 2 yıldır bir şey yapamıyorum 2 yıldır aynı pelerini kullanıyorum galiba güvenlik soruları yüzünden oldu buna bir çözüm arıyorum umarım yeterince açığımdır.
E postasını değiştiremiyorsun hesabın çalındı peki geri alabildin mi hesabını ?

Ksryor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adam kendi geri arkadaşım ben alırken yardımcı olmuştu o kendiyle birlikte kullanabilmem için kendi kurtardı gibi yapıp birlikte kullanmamızı sağladı falan karışık istersen analatabilirim