Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1]

ruzovolta

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumdan Hikayeler :)
Dikkat : Bu hikayedeki her şey şaka amaçlıdır! hiçbir şeye saldırma, dalga geçme amacı taşımaz! Zaten benim hikayedeki payım hikayenin %10'unu falan kapsıyor. Dalga geçme amacı da taşımaz, sadece geyik!

1.Hikayeye Git:!
Pembe Adamın Hikayesi [Yorumdan Hikayeler #1]

2.Hikayeye Git!
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2]

3.Hikayeye Git
Pandorica! [Yorumdan Hikayeler #3]

Yeni forum etkinliklerinden, güncellemelerden, konularımdan vs. haberdar olmak için izle butonuna basarak beni izleyibilirsin! Hatta böylece yeni "Hikaye Devam Ettirmece" leri de kaçırmazsın!

Yorumdan Hikayeler Nedir ? Forum Oyunları kategorisinde açılan "Hikaye devam ettirmece" oyunlarına gelen yorumlardan oluşur. Konuyu açan kişi "Ben evdeyken..." v.b. şekilde başlar, daha sonra bir üye de "...arkadaşımın boğulduğunu gördüm..." v.b. şekilde devam ettirir. Herkes kafasına göre devam ettirince en son hikaye bitirilir. Sonsöz yazılır. Ve tüm yorumları arka arkaya yazarak böyle bir konu açılır. @ruzovolta tarafından yapılan ve her ayrıntısı @ruzovolta tarafından düşünülen forum aktivitesidir.

Pembe Adamın Hikayesi
"Bir gün hastanedeyken telefonumu açıp Forumgamer'a girdim... Bir de baktım ki 10 tane bildirim gelmiş! Bildirimlerin önemsiz olduğunu düşünürken önemli bir projemi büyük bir şirketin gördüğünü ve sponsor olmak istediğini gördüm. Sonra o şirketle iletişime geçtim ve tekliflerini kabul ettim. O büyük projemin minecraft projesi olduğu aklıma geldi. Hemen dostum Cabir'e haber verdim. Dedim ki, "Cabir bana bir teklif geldi, sunucu projemizi hayata geçirmeye ne dersin?" Cabir çok şaşırmıştı. Cabir ile tam sunucu projesini hayata geçiriyorduk ki Cabir ne yazık ki öldü. Eğer Cabir ölmeseydi Türkiye'de kesin tutacak olan lapisli fekşın sunucusu açacaktık. Lapisli fekşın serveri için ev hanımı olan annemin bana yardım edeceğini umarak minecraft dersleri vermeye başladım. Sonra 10 milyon abonem oldu enes paturu geçtim ve film yaptım artık milyoner oldum. Fakat üzgündüm çünkü bir forumdaki üye eskiden olan bir konuyu değiştirip tekrar açmış galiba arama yerini bilmiyor, bu yüzden elime bıçak aldım ve kafamı kestim. Kafamı kestikten sonra "şuanda cehennemdeyim elimde avakado"! Avakadoyu cehennem ateşinde pişirdim. Yumuşadı ve iğrenç oldu o yüzden yemekten vazgeçip etrafı gezmeye başladım. Bi baktım zebaniler var! Dedim napıcaksınız bana, bir şey demediler möm möm baktılar bana. Ve bu ilginç ve saçma rüyadam uyandım. Mutfağa gidip bir bardak soğuk su içtim, saate baktığımda 4.36 olduğunu gördüm, zamanı gelmişti. 15 tatilde olduğumu unutarak okul hazırlığına başlamıştım. Sonra 15 tatilde olduğumu hatırlayıp gece kulübüne gittim. Yaşım küçük olduğundan ötürü beni içeri almadılar. Takma bıyık falan yaptım bir şekilde içeri girdim. Meğer ki içeride nükleer bomba varmış hepimiz öldük. Hayattan bıkmış ******* meyilli biri olduğum için"
MUTLU SON

Kardeşime internet üzerinden bulduğum bu hikayeyi okurken onun uyuduğunu fark ettim. Hemen 2016 model at aldım. Kardeşimi atın üstüne koyup atın uçuruma doğru koşmasını sağladım, sonunda kardeşimden kurtuldum. Daha sonra atı satıp altıma bir tofaş 1.6 ie çektim. At uçurumdan atlayıp ölmüştü nası sattım bilmiyorum ama aldığım tofaşı Modifiye edip araba yarişlarına katıldım. Aldığım villada ilk gece uyurken uçurumdan attığım kardeşim kabusu oldu. Rüyamda kardeşimin kabusu yüzünden kalp krizi geçirmişim, hastanede uyandım.Tofaş hala satılmamış vay bee. Neyse. Tofaşımla villanın yolunu tuttum. Ve dedim ki ben ne yapıyorum! Gidip tofaşı sattım, bankadaki paramla birleştirip altıma bir güzel bir ferrari çektim. Tofaşımı sattığım için pişmandım ama ferrariye alışmıştım. Ferrari çok hızlıydı ve bende aksiyon yaşamak istedim, terk edilmiş yarış pistinde ferrarinin sınırlarını zorlamaya karar verdim. Sonra takla attım araba parçalandı şansa bak ki hayattaydım. Ferrarinin hurdalarını satıp tofaş galerisi açtım. Galeride sıradan bir gündü. Ayaklarımı masaya uzatmış aylık hasılatı kontrol ederken bir anda 7.3 şiddetinde deprem oldu. Galeriden çıktığım anda galeri yıkıldı. Tüm tofaşlar enkaz altında kalmıştı. Villamdan başka hiçbir şeyim yoktu. Belki de villa da yıkılmıştır? O kadar şanslıydım ki villa yıkılmamış sadece * şekline gelmişti. (Artık bir ev değil veye sahiptim.) Ve be nde evimi kiraya verip bi tofaş aldım ve icinde yatmaya basladım... Ve ben de evimi kiraya verip bi tofaş aldım ve icinde yatmaya basladım... Ama gece tinerciler arabanın yanında uyuşturucu içiyordu. Ben de sokaklarda cesur şekilde gezmeye ve başladım aklımda ise sevdiğim kız. Sevdiğim kıza tinercilerin saldırdığını duydum. Aklımı başımdan alan kız beni canımdan da etmişti, gözlerimi açtığımda bütün güzelliğiyle bana gülümsüyordu. Rüya içinde rüyalar görüyordum, bunun da bir rüya olmadığından emin olamıyordum. Başıma bir kova su çarpılmasıyla kendime gelirken kaçırılıp bağlandığımı farkettim. Dişlerimin yardımıyla ipi çözdüm kapının önünde bekleyen 2 korumayıda dövüş yeteneklerimle yere serip beni kaçıran kişiyi öldürüp kaçarken polise yakalandım davaya çıkarılınca beni kaçırdıklarına inandıramadığım için ömür boyu hapse mahkum edildim ve 2 kişilik hücreye düştüm hücre arkadaşım 30 kişiyi öldüren bir seri katildi. Ama hücre arkadaşım anlamadığım bir şekilde bana iyi davranıyordu,beni koruyordu. Hücre arkadaşım tuvalette gittiğimde peşimden gelmişti ve arkamdan tam bıçaklarken küçük bir elektrik hissiyle uyandım. Ne olduğunu daha anlayamamıştım etrafımda bir sürü bilim insanı ve makineler vardı. Yavaş yavaş kendime geldiğimde bir deneyde olduğumu hatırladım deneyin adı 1 dakikada 1 hayattı. Birden duvardaki televizyon çalıştı ve testere çıktı. Ayağım zincirliydi ve hemen sağımdaki masanın üstünde testere vardı ayağımı kesmeli miyim ? Fakat testerenin fazla parası olmadığı için plastik zincir almıştı hemen parçalayıp kurtuldum ve diğer odaya geçtim. Orada bir ışın kılıcı buldum bununla duvarı deldim ve dışarı çıktım. Deneyden önce hafızam silindiği için gerçek dünyayı unutmuştum. Burası başka bir boyut gibiydi. Mavi yaprakları olan ormana koştum. Karşıma pembe bir kaplan çıktı! Uzun zamandır aç olduğum için kaplanı vahşice öldürüp etini yedim. Sonra bir de ne göreyim,bütün vücudum pembe olmuş ! Aman Tanrım didim! Ama hoşuma da gitmişti. Madem yediğimiz şeyin rengini alıyoruz neden şu mavi yapraklardan yemiyorum dedim. akat sonradan pembe kalmanın daha iyi olucağını düşünüp hayatıma devam ettim. SON

Not: dinlediğiniz bu hikaye @İnanılmazz ' ın gifindeki pembe adamın hikayesiydi.

Sonsöz

Hayatımda okuduğum en komik hikayeydi, yatağıma girdim ve uyumaya çalıştım ama uyuyamadım o sırada "ne saçma hayatım var ya" diye düşünürken annem bağırdı.Yanına gittim, oğlum dedi, ForumGamer'ı açık bıraktın! Pembe adamın hikayesi diye değuşik bir hikaye var dedi, çıkış yaptım ve bilgisayarı kapattım, yattım. Forum oyunları gerçekten hoştu, bir hikaye nelere kadir!
SON

Bu hikayedeki bazı yazım hataları @ruzovolta tarafından düzeltildi. Hikaye Tamamlamaca Oyunu'nun mesajlarının birleştirmesindendir.

Yazanlar

@Dantero @MasterChiefs @ByAlpha @_Enes @Kızagan @GodofMilker @HUNTERMAN @Onurcan41 @ufuktoo2005 @Burakzzers @RealyRevenGe @Ayca_Riggs @Shinjiru @RlarkGraphic @GoldenStone @Rpr_Naiki @İnanılmazz @Limoncuk @MysteriousTR @Darkkandadr @ruzovolta

Yorumdan Hikayeler #2 Çıktı!
Daruzovolta, Muz, Karpuz! [Yorumdan Hikayeler #2]

Son düzenleme:

ByAlpha

Güzel şeyler büyük acılarla gelir aldanma.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
4
Fakat testerenin fazla parası olmadığı için plastik zincir almıştı hemen parçalayıp kurtuldum ve diğer odaya geçtim.

Şurada koptum ya :D

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuna kadar okudum ve yaklaşık 2-3 dakikamı çaldın :sinsi1:

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yorumlardan konuyu anlamaya calisiyorum acilin ._.