• rabisu

Reklam

Yardım Performans chunk

JohnWick

Taş Madencisi
S.a forumgamer ailesi chunk açarken lagg giriyor bunun çözümü nedir bukkit .yml den chunk ayarmi yapmak lazım yoksa chunk için bir eklentimi var nekdar ram olursa olsun chunk açarken TPS düşüyor

LifeMCServer

MC.LIFEMCSERVER.COM 1.7-1.8 #ÇEKEMEYENLERE İNAT!
Sponsor
Süper Üye
Özel Üye
Satıcı
·
Ehemmiyet
Ruh Hali
server.properties ve spigot.yml dosyalarından view-distance ayarını 4 veya 3 yap.

successed

YASAKLANDI
Susturulmuş
Ruh Hali
S.a forumgamer ailesi chunk açarken lagg giriyor bunun çözümü nedir bukkit .yml den chunk ayarmi yapmak lazım yoksa chunk için bir eklentimi var nekdar ram olursa olsun chunk açarken TPS düşüyor
Server sürümünüz 1.13 ise, henüz o problemi giderebilecek kapasiteye ulaşamadılar, async chunk sisteminde problemler var, onu gidermek için sürekli kurcalanıyor lakin okyanus patch inden dolayı sıkıntı henüz çözülebilmiş değil.

JohnWick

Taş Madencisi
Server sürümünüz 1.13 ise, henüz o problemi giderebilecek kapasiteye ulaşamadılar, async chunk sisteminde problemler var, onu gidermek için sürekli kurcalanıyor lakin okyanus patch inden dolayı sıkıntı henüz çözülebilmiş değil.
1.8 sürümünden beri bu chunk sorunu ille uğraşıyorum bı çözemedim chunk açarken TPS bir anda 17.89 dekan dusuyor