Yardım permissions of the player can't have anything added to it

BlokMühendisi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skript Plugininin Sürümü
2.4.1
Oyun Sürümü
1.14
Skriptimde kendi izinlerimi oluşturmak ve bunları gerektiğinde oyunculara vermek istiyorum. Ama ya kendi izinlerimi ekleyemiyorum ya da skriptin bunları vermesini sağlayamıyorum. skquery indirdim, "script options: $ use permissions" yazdım.
Kod:
command /parayetkiver:
    executable by: players
    usage: /parayetkiver
    description: para
    trigger:
        add para.yetki to player's permissions
komut bu basitçe. permissions of the player can't have anything added to it hatasını alıyorum.
Edit : skQuery artık bu tür şeylere destek vermiyormuş sanırım, luckyperm gibi pluginleri kullanmak gerekiyormuş.

Son düzenleme:

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Skriptimde kendi izinlerimi oluşturmak ve bunları gerektiğinde oyunculara vermek istiyorum. Ama ya kendi izinlerimi ekleyemiyorum ya da skriptin bunları vermesini sağlayamıyorum. skquery indirdim, "script options: $ use permissions" yazdım.
Kod:
command /parayetkiver:
    executable by: players
    usage: /parayetkiver
    description: para
    trigger:
        add para.yetki to player's permissions
komut bu basitçe. permissions of the player can't have anything added to it hatasını alıyorum.
Edit : skQuery artık bu tür şeylere destek vermiyormuş sanırım, luckyperm gibi pluginleri kullanmak gerekiyormuş.
Zaten yazmışsın ama ben de buraya yazayım. SkQuery vb şekillerde Permissions eklentisi yapmak pek iyi bir fikir değil çünkü zaten yeterince iyi yapan eklentiler bulunuyor ve skriptin bunu yeterince iyi yapabileceğini sanmıyorum. Çünkü Skript tamamen eksikleri kapatmak amaçlı geliştiriliyor. Eksik yoksa destek de vermez.