PerseusSky | OPSkyblock | Futbol Ligi,Kasa, Rütbe, Adakit VipMaden ve dahası..

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Güzel

Kullanılan: 13 41.9%
  • Bilemedim..

Kullanılan: 7 22.6%
  • Kötü

Kullanılan: 11 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    31

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

PerseusSky.Batihost.com

Kasa Sistemi
Kaktüsler ile alacağınız Coinleri kasa açarak harcayabilirsiniz.

Coin Sistemi
Kırıktaş kırarken kazanacağınız coinler ile spawner vb. alabilirsiniz.

Spawner Sistemi
Tam size göre elmas spawnerleri, zümrüt spawnerleri ve dahası var.

Fly Sistemi
Herkes istediği gibi, özgürce uçabilir.

Başlangıç Hediyesi
Herkes için başlangıç hediyesi olarak 1 adet demir blok spawneri ve 1,5m oyun parası verilir.

Kelime Oyunu Sistemi
Sohbete gelen rastgele yazıları ilk önce yazarsanız bir coin kazanırsınız ve bu coini rahatlıkla harcayabilirsiniz.

Ödüllü Afk Sistemi
/Warp afk'daki Kapsüllere girerek AFK olduğunuz sürede XP Kasabilirsiniz.

Futbol Ligi Sistemi
Bir miktar oyun parasıyla, kendi takımınızı kurup, futbol ligine katılabilir, diğer takımlarla mücadele edebilirsiniz.

KURUCU - Efeturk Skype: Efe.turk7734

KURUCU - DBOfficial Skype: O.okuyan123

Warp Menüsü

Kit Menüsü

Spawn

Arena

Market

VIP Maden

Büyü

PerseusSky.Batihost.com

Son düzenleme:

CanYanlı01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açık deneyip sizi bilgilendirmek adına sunucunuza geldim. Tüm eklentileriniz görünüyordu, bunu size bildirdim ve bir ters tavırlar vs. Daha sonra bir açık daha denedim oda çalıştı. Sunucuyu kapayıp açtınız ve açığı düzelttiniz. Hiçbir kötü amacım yoktu fakat sizin bu yaptığınızı beğenmedim.
- Sansürlü kısımlar küfürü temsil etmektedir.

Son düzenleme:

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Açık deneyip sizi bilgilendirmek adına sunucunuza geldim. Tüm eklenti paketleriniz görünüyordu, bunu size bildirdim ve bir ters tavırlar vs. Daha sonra bir açık daha denedim oda çalıştı. Sunucuyu kapayıp açtınız ve açığı düzelttiniz. Hiçbir kötü amacım yoktu fakat sizin bu yaptığınızı beğenmedim.
- Sansürlü kısımlar küfürü temsil etmektedir.
Bir insan sizin sunucunuza gelip çökertirse küfür etmeniz normal değil mi? Küfür ettiğmi doğrudur.

Hymei

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir insan sizin sunucunuza gelip çökertirse küfür etmeniz normal değil mi? Küfür ettiğmi doğrudur.
Merhaba dostum birisi gelip serverine ddos/crash atsa sövme hakkın yok bence? o senin sorunun çünkü sunucundaki bugu/hatayi kapatmıyorsun yada arayıp bulmuyorsun ilk serverimde benimde çok başıma geldi o crash atanla küfür etmeden konusup buguda kapatdık? bug bulanlara ödül filan verebilirsin serverinde? / bug bulanlara hediye verirsen sunucunda 0 bug olur neredeyse çünkü oyuncular ödülü sever hem onlara yaramış olur hem sana yaramış olur. iyi forumlar / iyi günler.

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sunucunu çökertmeden loguna düşüremez ve sen enayi gibi o hatayı arardın
Merhaba dostum birisi gelip serverine ddos/crash atsa sövme hakkın yok bence? o senin sorunun çünkü sunucundaki bugu/hatayi kapatmıyorsun yada arayıp bulmuyorsun ilk serverimde benimde çok başıma geldi o crash atanla küfür etmeden konusup buguda kapatdık? bug bulanlara ödül filan verebilirsin serverinde? / bug bulanlara hediye verirsen sunucunda 0 bug olur neredeyse çünkü oyuncular ödülü sever hem onlara yaramış olur hem sana yaramış olur. iyi forumlar / iyi günler.
Konu için gerekli açıklamayı yaptım, konu kapanmıştır. Zaten bug bulanlara ödül veriyorum fakat bu şahsiyet "Sunucunuzda şöyle şöyle bir açık var, az önce denemek için crash attım. Ödülümü verirmisin?" gibi bir istekte bulunmadı aksine Laubali bir tavır sergiledi. Umarım durumumu anlamışsınızdırr. Teşekkürler.

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eleştiriniz için teşekkürler Emre Bey, Bunu sizden duymak gerçekten ilginç. Görmeyeli değişmişsiniz.

Evet haklısınız Antik Craft’ı kapanınca çok kötü oldu ve bana geri açılacak dediniz açılmadı. Telefondanda size ulaşamıyorum. Umarım yeterli olmuştur ilginiz için teşekkürler.

AntikFaction

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evet haklısınız Antik Craft’ı kapanınca çok kötü oldu ve bana geri açılacak dediniz açılmadı. Telefondanda size ulaşamıyorum. Umarım yeterli olmuştur ilginiz için teşekkürler.
Hiç yeterli olmadı. Çünkü bana telefonumdan ulaşma eğiliminde bulunmadınız hiçbir zaman. Yani bana gelen bir mesaj yoktu. Ayrıca yeteri kadar araştırsaydınız, şuanda faction sunucumun açık olduğunu bilmeniz gerekirdi. IP Adresi PerseusSky.batihost.com, Lobiden factionu seçerek girebilirsiniz, Klasik sistem. Hakkınız olanı da alırsınız.

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiç yeterli olmadı. Çünkü bana telefonumdan ulaşma eğiliminde bulunmadınız hiçbir zaman. Yani bana gelen bir mesaj yoktu. Ayrıca yeteri kadar araştırsaydınız, şuanda faction sunucumun açık olduğunu bilmeniz gerekirdi. IP Adresi PerseusSky.batihost.com, Lobiden factionu seçerek girebilirsiniz, Klasik sistem. Hakkınız olanı da alırsınız.
Antik VIP mi verecrksiniz?