Persia.batihost.net 1.8.x | Yeni Sunucu | | Herobrine - Ranklar - Kitlerde Flylar - Viple Eşitlik - Enchli Elma Yapılmaması | +30 Online !

EmirAgey

Sanal alem işte; Dalgasız denize herkes kaptan.
En iyi cevaplar
0
Başarılar dilerim.

ClestiaNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dsadsa.png

Sunucu tanıtımda göründüğü gibi kesinlikle değil. Neredeyse %90 ı ingilizce ve çalıntı. Tamamen zaman kaybı.

PersiaNw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 167706
Sunucu tanıtımda göründüğü gibi kesinlikle değil. Neredeyse %90 ı ingilizce ve çalıntı. Tamamen zaman kaybı.
Her sunucu farklı paketlerin birleşimidir :) Kimse ben herşeyi kendim yaptım demesin . Her plugin tabikide bize ait değil . Yani bunu buraya atman bence bayağı saçma ama bilgin için teşekkürler .
Başarılar dilerim.
Teşekkürler .

Ludovico

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maplar alinti , yetkililer adaletsiz , pluginler kalitesiz , aşırı lagli baştan savma , +30 online görünen ama botla yapılan normalde +5 olan baştan savma ama reklamı güzel yapılmış bir sunucu nokta

PersiaNw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Maplar alinti , yetkililer adaletsiz , pluginler kalitesiz , aşırı lagli baştan savma , +30 online görünen ama botla yapılan normalde +5 olan baştan savma ama reklamı güzel yapılmış bir sunucu nokta
Mapler kendi yapımımızdır . Kirletmeyiniz . Yetkililerin adaleti konusunda adaletsiz olduklarını görmedim . Pluginlerde güncel ve daime kaliteli pluginlerdir . +30 Online görünen server evet çünki yedek server ile ortak kendisi sunucumuzda bot mevcut değil :) Teşekkürler .

Ludovico

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mapler kendi yapımımızdır . Kirletmeyiniz . Yetkililerin adaleti konusunda adaletsiz olduklarını görmedim . Pluginlerde güncel ve daime kaliteli pluginlerdir . +30 Online görünen server evet çünki yedek server ile ortak kendisi sunucumuzda bot mevcut değil :) Teşekkürler .
tabii ki oyuncu olmadıkça adaletsizlikleri göremezsiniz. lag konusunda sağdaki tablo sadece bir yeri editlenmiş çok lag yapıyor ve kaymalı . titlemanageri keşke biraz editleseydiniz. pluginler de optimizasyonu zayıf . kısaca sırf lagtan bile oynanmaz

PersiaNw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tabii ki oyuncu olmadıkça adaletsizlikleri göremezsiniz. lag konusunda sağdaki tablo sadece bir yeri editlenmiş çok lag yapıyor ve kaymalı . titlemanageri keşke biraz editleseydiniz. pluginler de optimizasyonu zayıf . kısaca sırf lagtan bile oynanmaz
Bu lag sorunu nedense sadece sende var bence İnternetini değişebilirsin.

PersiaNw

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keşke biraz oyuncuların şikayetlerine baksanız :)
kurucu oyuna yılda bir giriyor. görevini iyi yapan tek kişi rehber
Kurucu benim işlerim var ilgilenemiyorum fakat moderatorlerimiz gayet güzel ilgileniyor Discord sunucusunda da sürekli aktifler ve taleplerden destek açabilirsiniz herhangi bir sorunda lütfen konuyu daha fazla kirletmeyelim :) İyi forumlar.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Her sunucu farklı paketlerin birleşimidir :) Kimse ben herşeyi kendim yaptım demesin . Her plugin tabikide bize ait değil . Yani bunu buraya atman bence bayağı saçma ama bilgin için teşekkürler .

Teşekkürler .
her sunucu farklı paketin birleşimi değil. ben uğraşıp 3 günde 50 küsür pl yaptım ve 3 gün içinde o kadar geliştik ki plugin paketi yaptırıyoruz şu anda. Serveriniz vasat +30 online yalan 28 online yazıyor giriyorum 4 online hack koruması bile yetersiz.

Vasat 0/10 bu arada plugin paketi de berbat çalıntı