PersiaMC | 1.14.3 | Yeni nesil hayatta kalma sunucusu... #Yeniden

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Diğer sunuculardan bir farkımızın olduğunu belirtmedim, konuyu detaylı bir şekilde okuduysan "Amacımız, size oyunun bütün özelliklerini sunmak." ifadesine rastlamışsındır. Yeni nesilden kastım, güncel sürümleri kullanmamız ve yenilikçi olmamız. Daha çok oynanışa etki etmeyecek şekilde, sistemsel olarak gelişmiş bir sunucu olacak.
yani yeni nesil derken clickbait yaptığını burda açıkca belirtiyorsun yeni nesil derken diğer sunuculardan bi farkın olmalı bence

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yani yeni nesil derken clickbait yaptığını burda açıkca belirtiyorsun yeni nesil derken diğer sunuculardan bi farkın olmalı bence
Yeni nesilden anlayacağın farklılık olmamalı. Adı üstünde "yeni nesil", güncel sürüm ve güncel eklentilerden oluşan bir sunucu.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda oluşan teknik sorunlar geçtiğimiz 5 gün içerisinde minimum düzeye indirilmiştir. Geriye sadece sürümün getirdiği chunk yenilenmesi sorunu kalmıştır, bu sorun tahminimce sunucuya girişler açıldıktan 2 gün içerisinde oyuncular chunkları gezdikçe chunklar yüklenecek ve yenilenme sorunu ortadan kalkacaktır. Makine özellikleri yükselene kadar bu sorun devam edebilir, oynayışa ufak tefek etkileri olacaktır.

Sunucunun büyük bir kısmı tasarlandı, girişlerin açılması için aklımızda net bir tarih belirlendi. Sunucuya girişler 29 Temmuz 2019 Pazartesi günü saat 16:30'da açılacaktır ve ilk gün boyunca PvP kapalı olacaktır.

Saygılarımızla,
PersiaMC yönetim ekibi.

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kısmen vanilla tarzında olsa da 1.14.4 olduğundan oynanabilir bir sunucu

Grafit

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lag sorunu halledilirse daha iyi olabilir

Zadrowisk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilebilir, hoş bir sunucuya benziyor

CmonTars

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu kapalı 1 hafta açık tuttular 7 sinde lag geçicek diye 7 sinde sunucu kapandı işte böyle yüzsüz insanların emeğine saygısı olmayan aç gözlü insanlar yüzünden oynayacak sunucu yok ortalıkta

Sythe58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Miraç Abi Sunucu Açmanı Tavsiye Ederim Adam Gibi Sunucu Yok SEN aÇ BEN 200 tl destek yapıcam kapatmıyacagım persia yı

Sythe58

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Miraç Abi Sunucu Açmanı Tavsiye Ederim Adam Gibi Sunucu Yok SEN aÇ BEN 200 tl destek yapıcam kapatmıyacagım persia yı