Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

PES 2018 Hakkında Detaylar

Uzun bir seri, Konami tarafından geliştirilip yayınlanan PES (Pro Evolution Soccer) serisi. Serinin 15 Eylül 2016'da yayınlanan PES 2017 oyununun ardından oyuncular PES 2018'i beklemeye başladı.

- Oyun Hakkında Ön Bilgi -
Kojima Productions'un geliştirdiği Fox Engine, PES'in kalbini bir kez daha oluşturuyor. Metal Gear Solid V ile ilk kullanımı yapılan Fox Engine, yapı taşlarından birini PES 2017 için de oluşturdu. PES 2018 için henüz ortada bir fragman yok fakat, bu yıl görsellik açısından daha gelişmiş bir oyun ile karşılaşacağımıza eminiz. Bununla beraber Fox Engine'nin uzun süredir eleştirilen oyun fiziklerine olan artısı, yeni yapımda daha üst noktalara çıkartılacak.

Konami'nin ışıklandırma efektleri üzerinde yoğun olarak duracağını şimdiden tahmin edebiliyoruz. Yüz modellemeleri vb. şeylerde büyük başarı gösteren Konami'nin aynı başarıyı tribünlerde resim gibi duran seyircilerde de göstermesini beklemek büyük bir beklenti olmaz öyle değil mi?

Diğer bir yönden ilgiyi çeken şey ise, PES 2018 PS4 ve Xbox Scorpio için gelecek 4K oyun modları oldu. Yeni oyun bu iki konsolda da 4K 60fps olarak oynanılabilecek.

- Oyunun Çıkış Tarihi -
PES 2018'in çıkış tarihi Amazon Store'da bulunan bir resim ile ortaya çıktı. PES 2018,geçen yıl olduğu gibi 15 Eylül 2017'de çıkacak. Oyunun şu an ki fiyatı 69,99 Euro olarak görünüyor. Gelecek resmi bir açıklama ile birlikte 60 Euro/Dolar'lık PES versiyonlarınıda görmemiz kaçınılmaz olabilir.

- Sistem Gereksinimleri -
İşletim Sistemi: Windows 7 - 8/8.1 - 10
İşlemci: İntel Core i5 - 530 2.5 GHz veya AMD Phenom II X4 925 2.5 GHz
Bellek: 4GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 260 veya AMD/ATI Radeon HD4850
DirectX: Version 10
Depolama Alanı: 18 GB

- PES 2016/2017'den Birkaç Fotoğraf -

-

-

-

-
Peki sizin PES 2018'den beklentileriniz neler?
İyi Forumlar!

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Artık Türkiye Süper Lig'ini getirsinler.
(Ama o zaman Fifa'ya gelmez ben Fifa'yı daha çok seviyorum o zaman Pes'e gelmesin xd)

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Artık Türkiye Süper Lig'ini getirsinler.
(Ama o zaman Fifa'ya gelmez ben Fifa'yı daha çok seviyorum o zaman Pes'e gelmesin xd)
Bi ara oylama açılmıştı onun için. Sonrasında ne oldu bilemiyorum.

CR7best

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyunun depolama alanı 4K modu ile birlikte mi 18 GB olacak. Yoksa ayrı bir durum mu.