• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

Pew Pew Gun aldım! aka Uzmanlaşmış Katliam C.A.P.P.E.R

TrackTerzi

Demir Madencisi
Steam
Track1311
Minecraft
Bramdit
Başlıkta gördüğünüz gibi C.A.P.P.E.R aldım ve çok mutluyum. Sebebi ise oyuna ilk eklendiğinden beri isteyipte alamamam fiyatı ise 22 Türk Lirası gibi bir şey, ancak elime tabii ki 22 Türk Lirası geçti ama her seferinde bir şey oldu ve o silaha kavuşamadım ama bugün o gün artık bir capperim var! [2 keye aldım]

Bu mutluluğumu paylaşmak istiyorum.
( Çok garip bulsamda demek zorundayım " bir h.o.nuzu alırım " )

DIO

CHERRY
Beleşe h.o. yok bizde. Sen istiyor h.o. verecek 1 key.

DIO

CHERRY
TF2 oynayan hala kalmışmıydı yav
Bu lafın bizi trigger etti. Öfke tufanına kapılmadan önce sana şunu söyleyeyim. TF2 Steam'in en aktif oynanan oyunlarında her yıl ilk 5'e giriyor. Bir daha TF2 hakkında sarcastic konuşma gereği duyduğun zaman bunu aklında tutarak konuş. Yoksa uğaşyğaşyğauğdlşğaslf aogükatg möüüo ajg,oj gaowpüg aıügjaıgj bak çocuk beni kızdırma neler yapabileceğimden haberin yok ahğoakg,- a-0o, ,o-ao gw,-tol -w,o0t wa-0k -p0krw-0 y-0reka... :balta::balta::balta::balta::tehdit::tehdit::tehdit::tehdit::tehdit::tehdit:

Balzamik35

Altın Madencisi
Emekli
Steam
Balzamik35
Minecraft
Astrawar3
Bu lafın bizi trigger etti. Öfke tufanına kapılmadan önce sana şunu söyleyeyim. TF2 Steam'in en aktif oynanan oyunlarında her yıl ilk 5'e giriyor. Bir daha TF2 hakkında sarcastic konuşma gereği duyduğun zaman bunu aklında tutarak konuş. Yoksa uğaşyğaşyğauğdlşğaslf aogükatg möüüo ajg,oj gaowpüg aıügjaıgj bak çocuk beni kızdırma neler yapabileceğimden haberin yok ahğoakg,- a-0o, ,o-ao gw,-tol -w,o0t wa-0k -p0krw-0 y-0reka... :balta::balta::balta::balta::tehdit::tehdit::tehdit::tehdit::tehdit::tehdit:
Bak çocuk yazdı :DTrigger olma sebebini anlamadım. Zamanında ben de oldukça fazla vakit ayırdım bu oyuna ancak bırakma sebeplerimden biri artık serverların full çekmemesiydi(oynadığım). Alaylı konuşmayı da gayet haklı buluyorum. Şu an yine zirve yapmasının sebebi ise son çıkarttıkları eklenti. Yakın zamanda yeniden 30binlerin altına düşer günlük zirve

Ekli dosyalar

Donov4n

Marangoz
Steam
Track1311
Minecraft
prnkstergangster
Şimdi size bir şeyler söylemek zorundayım TF2 kendimce aktif olarak devam eden bir oyun ve CSGO oynamaktansa gidip 2 key alıp savaş gazisi hoovylere bağış yaparım. Yani hayatımdan verdiğim 1000 saat var bu oyun için ve hepsini sonuna kadar hakediyor. Ama area 51'den bile tehlikeli bölgeler var bunlara düştü iseniz "TF2 MF2 ÇÖP LAN EGİGİGİGİ" demeniz normal. Çok tehlikeli bölgeler:

-Türk jailbreak sunucuları
-Türk trade sunucuları
-Türk orange_x7 sunucuları ( Not : 1 kere girdi iseniz çıkış yok ve bu hayatın heyecanı da yok meyecanı da.)

Peki "yav moruq ben bunlara girmezsem nerde Türk biraderlerimle çalışacağım" diyebilirsiniz. Evet, TF2Center diye bir site var. Girip pub comp atıyorsunuz. Orda Türkler karşınıza çıkıyor.

20180423232444_1.jpg

Balzamik35

Altın Madencisi
Emekli
Steam
Balzamik35
Minecraft
Astrawar3
Şimdi size bir şeyler söylemek zorundayım TF2 kendimce aktif olarak devam eden bir oyun ve CSGO oynamaktansa gidip 2 key alıp savaş gazisi hoovylere bağış yaparım. Yani hayatımdan verdiğim 1000 saat var bu oyun için ve hepsini sonuna kadar hakediyor. Ama area 51'den bile tehlikeli bölgeler var bunlara düştü iseniz "TF2 MF2 ÇÖP LAN EGİGİGİGİ" demeniz normal. Çok tehlikeli bölgeler:

-Türk jailbreak sunucuları
-Türk trade sunucuları
-Türk orange_x7 sunucuları ( Not : 1 kere girdi iseniz çıkış yok ve bu hayatın heyecanı da yok meyecanı da.)

Peki "yav moruq ben bunlara girmezsem nerde Türk biraderlerimle çalışacağım" diyebilirsiniz. Evet, TF2Center diye bir site var. Girip pub comp atıyorsunuz. Orda Türkler karşınıza çıkıyor.

Bu kırmızıya boyadığım yerleri ima eden bir kişi olmadı.Tekrar söylüyorum ben de zamanında çok oynadım. Keşke oynayan hala çok kişi olsa da eskisi gibi rekabet olsa. Neye kustun bu öfkeyi :D