/ PhoenixNW Alımlı Sunucu \ - Bütcede Yardımı Olucak Bir Ortak ve Tüm Alımlar ! -

PhoenixTR2016

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biz-kimiz.jpg

+--------------------------------------------------------------------------------------------------------+
Biz 2016 yılının PhoenixTR Adlı Sunucunun Sahibiyiz. 2017'de Vip Satışlarımız Düşünce Malesef'ki Sunucumuz Kapandı :(, Her Neyse Şimdi Bizler Maddi bir degerimiz olmadıgı için Aternos'dan Denemelik Bir Sunucu Acmak istedik Biz Bu Sunucuda Gerekli Bir Bütce Toplayana Kadar Aternos'da Kalacagız. Aternosda Yetkili Olup Iyı Birer Iş Cıkaran Yetkililerimiz Ücretli Sunucuya Gecince Bizlerle Beraber Kalacaktır!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Phoenix-Mascot-Logo.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alımlar:

Ortak: Gerekli Bütecede Bize Yardım Edecek!
Admin:Yetkililer Onlardan Yardım İstediklerinde Onlara Yardıma Koşacak!
Moderator:Rehber Yokken Mute İşlerini o Yapacak ve Arenada Hile Acılıyormu? Konturol Edecek.
Rehber:Her Sunucudaki Gibi Küfürü Engelleyecek ve Aktif Olacak

+--------------------------------------------------------------------------------------------------------+
Şimdiki Adımız
PhoenixNetwork
-------------------------
PhoenixNW.aternos.me
-----------------
Sunucumuza gelmeyi Unutmayın!
Pluginler baştan yapılacak!

ArtzEge

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 97337
Biz 2016 yılının PhoenixTR Adlı Sunucunun Sahibiyiz. 2017'de Vip Satışlarımız Düşünce Malesef'ki Sunucumuz Kapandı :(, Her Neyse Şimdi Bizler Maddi bir degerimiz olmadıgı için Aternos'dan Denemelik Bir Sunucu Acmak istedik Biz Bu Sunucuda Gerekli Bir Bütce Toplayana Kadar Aternos'da Kalacagız. Aternosda Yetkili Olup Iyı Birer Iş Cıkaran Yetkililerimiz Ücretli Sunucuya Gecince Bizlerle Beraber Kalacaktır!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ekli dosyayı görüntüle 97342
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Alımlar:

Ortak: Gerekli Bütecede Bize Yardım Edecek!
Admin:Yetkililer Onlardan Yardım İstediklerinde Onlara Yardıma Koşacak!
Moderator:Rehber Yokken Mute İşlerini o Yapacak ve Arenada Hile Acılıyormu? Konturol Edecek.
Rehber:Her Sunucudaki Gibi Küfürü Engelleyecek ve Aktif Olacak

Şimdiki Adımız
PhoenixNetwork
-------------------------
PhoenixNW.aternos.me
-----------------
Sunucumuza gelmeyi Unutmayın!
Pluginler baştan yapılacak!

Hoş gibi duruyor . açıldığında geleceğim. İyi Forumlar

merenkayyy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ISTEDIGIM YETKI:Admin:Yetkililer Onlardan Yardım İstediklerinde Onlara Yardıma Koşacak!
YEDEK:Moderator:Rehber Yokken Mute İşlerini o Yapacak ve Arenada Hile Acılıyormu? Konturol Edecek.
Admın olmak ıstıyorum alınmazsam yedek olarak mod.
YAS:16
MC NAME:merenkay
Tecrube:admın,%93 mod &96

Bay_Deniz

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
istedigim yetki mod:Rehber Yokken Mute İşlerini o Yapacak ve Arenada Hile Acılıyormu?
yas:12 biraz az olabilir ama tecrübeliyim
neden siz :sizin sw nizi begendim ve yardim etmek istedim
hakkımda: iyi biriyim dürüst üm dikkatliyim güvenilirim