Php Loading %20

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Html %100
Php %20 öğrendim en geç haftaya biter, bundan sonra ise Java dersi alıcam öneriniz varmı ?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Sadece videolar izleyip ve videolarda ki kodları ezberlemek herhangi bir şeyi bildiğin anlamına gelmez. Sadece ezber değil, öğrenmekte gerek. Söylemek istedim. Dediklerim tamamen kendi düşüncemdir.

Java'yı kesinlikle öğrenmeni tavsiye ederim.

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Java dersi için Udemy'ye bakabilirsin. (indirim ile 25 TL ye kaliteli kurslar bulabilirsin veya beklersen 30 TL civarı kurslar var)

Ve, bence herhangi bir dildeki bilgini yüzdelik olarak söylemen saçma olmuş, neye göre %100 veya neye göre %1, %10?
Eğer insanlar sana html mi biliyorsun? Java mı biliyorsun? dediğinde, yüzde kaç biliyorsun? dediğinde cevaplamak için bu dilleri öğreniyorsan hiç öğrenme derim. @AtomTR 'nin de dediği gibi bir eğitim setindeki videoları baştan sona ezberlersen o dili %100 bilmiş olmazsın, sorgulayarak öğren. Aklına gelenleri koda dök... Başarılar :)

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Sadece videolar izleyip ve videolarda ki kodları ezberlemek herhangi bir şeyi bildiğin anlamına gelmez. Sadece ezber değil, öğrenmekte gerek. Söylemek istedim. Dediklerim tamamen kendi düşüncemdir.

Java'yı kesinlikle öğrenmeni tavsiye ederim.
sadece kodları ezberlemiyorum, düzenine, nasıl yazıldığına, nerelerde kullanıldığına ve ayrıca kendi sitemi yapıyorum uygulamalı olarak.
Ve kuzenim sağolsun yardımcı oluyor takıldığım yerlerde.

Java dersi için Udemy'ye bakabilirsin. (indirim ile 25 TL ye kaliteli kurslar bulabilirsin veya beklersen 30 TL civarı kurslar var)

Ve, bence herhangi bir dildeki bilgini yüzdelik olarak söylemen saçma olmuş, neye göre %100 veya neye göre %1, %10?
Eğer insanlar sana html mi biliyorsun? Java mı biliyorsun? dediğinde, yüzde kaç biliyorsun? dediğinde cevaplamak için bu dilleri öğreniyorsan hiç öğrenme derim. @AtomTR 'nin de dediği gibi bir eğitim setindeki videoları baştan sona ezberlersen o dili %100 bilmiş olmazsın, sorgulayarak öğren. Aklına gelenleri koda dök... Başarılar :)
Kaliteli bi hoca vardı java 4.9 diye hatırlıyorum onu alıcam php yide udemy den aldım.
Ve sadece izlemiyorum yukardada belirttiğim gibi %100 diyosam o %100 dür emin olabilirsin. videoları ezberlediğimi nereden çıkarıyosunki :) taktikler için teşekkürler.