Pipe's & Potatos Teknik Minecraft Sunucusu | IP pipespotatoes.tk

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu siteye ulaşılamıyor
https://sdlc-esd.oracle.com/ESD6/JS...994_cf4f51145c771d563421eb92b5a9394d&ext=.exeadresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

ERR_INVALID_RESPONSE

bu hatayı veriyor siteyi buldum galiba ama tıklayınca
Sorry, you must accept the License Agreement before downloading. bu hatayı veriyor

4732

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu siteye ulaşılamıyor
https://sdlc-esd.oracle.com/ESD6/JS...994_cf4f51145c771d563421eb92b5a9394d&ext=.exeadresindeki web sayfası, geçici olarak kullanılamıyor veya kalıcı olarak yeni bir web adresine taşınmış olabilir.

ERR_INVALID_RESPONSE

bu hatayı veriyor siteyi buldum galiba ama tıklayınca
Sorry, you must accept the License Agreement before downloading. bu hatayı veriyor
tıklamak için çok geç kaldın ondan, Tüm İşletim Sistemleri İçin Java Yazılımını İndirme şurda (çevrimdışı 64bit) yazanı indir

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ooo kovalsiki server açmış :D açık mı hala

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ooo kovalsiki server açmış :D açık mı hala
yok bayramdan sonra göçürtmüşler ben yokken zaten bayağı oynamıştık sıkıldı herkes :D. Aslında ben bu şekilde sunucu değilde yavaş yavaş gelişen bir arkadaş kitlesi oluşturucaktım plugin bile yoktu güven vardı sadece ama sponsor arkadaş ve diğerleri ısrar etti public yapmak için ve bum .s Bir ara tekrar açıcam paketi oynayasım gelince görevli olucak yardım etmeni isterim :D

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
yok bayramdan sonra göçürtmüşler ben yokken zaten bayağı oynamıştık sıkıldı herkes :D. Aslında ben bu şekilde sunucu değilde yavaş yavaş gelişen bir arkadaş kitlesi oluşturucaktım plugin bile yoktu güven vardı sadece ama sponsor arkadaş ve diğerleri ısrar etti public yapmak için ve bum .s Bir ara tekrar açıcam paketi oynayasım gelince görevli olucak yardım etmeni isterim :D
yardım neye yardım edeyim senin yardımcı arkadaşlarının biyerleri fazla kalkmış dcye girip seni sordum boş yapma diyorlar :D

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
toxic onlar boşver .s tek açıcam zaten onlar sonradan damladı
ben artık modlarla ugrasıyorum daha çok knk ya mod yapıyorum ama modpack de yaptım bugün yaptım hatta oynayacaktım arkadaşla bilgisayarı kaldırmadı asdasd eski biraz
adam bulsam oynıcam da kimse yok
açtım boks gecesi izliyom son care sıkıntıdan patlıcam
arkada gary jules mad world çalıyor adsfs

Moderatör tarafından düzenlendi:

gagag2323

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kaç gb ramlazım minecraft için? bende 6 var ve 64bit

MrKing123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kaç gb ramlazım minecraft için? bende 6 var ve 64bit
Gagag2323 bendede 6 gb ram 64 bit hp pavilion kullaniyorum ben mc ye 1 gb ram ayiriyiorum hic bir sikinti yok 32 chunk ta felan kasmiyor arada 1 haftada 1 felan kasiyor oda pc m ile ilgili sorun