Pisikolojik destek lazım

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kursta 3. sınıfa geçen biriyle tanıştım birden baktım herkes ona yüz vermeye başladı buda şımardı insanlara forumda kullanmak istemeyeceğim şekilde davrandı ayıp olmazsa parmak bile atacak hale geldi.Dedim ben bu kurstaki bilgisayarlara mc yükliyim.Çocuk başladı ben mcyi senden iyi biliyom.Rezil olmasın diye atmadım sorsan IQ su ayakkabı numarasından küçük Creativede elmasdan ev survivalda bir şey bir şey :D dolaşıyor.Napcam arkadaş bilemedim şimdi.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de bir şey sandım.

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Abi insanı 3. sınıfa geçen biriyle dalga geçmesi kadar kafa bozan bir şey olmaz bi tavırlar çocuğa vurmayınca havaya kalkmalar 1 2 defa vuracaktım sonradan hoca geldi

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Bi yarışma yap. O çocuğun seviyesine inmeden onu durduramazsın. (ki yaşını bilmeden konuşuyorum.)
Aranızda Minecraft'ı tamamen sökmüş birisi yarışmayı kontrol etsin, sorular sorsun, en çok doğru bilen (ki sen bilecek olursan bu çocuğun havası söner.). Fakat o kazanırsa işin zor.

MinerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Miner apisi selam söylüyo de sonra fotomu göster de "eğer şöyle şöyle davranısan miner api seni gelip yicek" de kesin çözüm :DASAAWQSasasd

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Varsayalım ki öyle dedi, gösterdi. Bu onun olgunluğunu etkiler. Ciddi olmalısın.

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Stable sorun orda orada mc bilen bitek kuzeni var oda 2. sınıfa geçmiş en büyükleri benim bende 8 e geçtim

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Öyle olmuyo bebeyi korkutursam orda onlara çok yüz veren birisi var ona söylüyo oda beni azarlıyo

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Minecraftta pvp kapışın zaten çocuk senden bilgili olamaz muhtemelen, çaktırmadan kendine direnç efekti falan ver bu çocuğu bi güzel döv, stres atarsın :D

MinerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@StableDeveloper sizin yaptığınız yöntemi ve benim söylediğim yöntemi deneyelim. Eğer bir korku oluşturmazsan o çocuk hep öyle davranır. Bu hepimiz için geçerli. Kanunlar olmasaydı, insanlar hapis korkusuyla yaşamazdı. Herkesi delip deşer idi.

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum işiniz yok mu lan. Taktığın şeye bak, insanlar neler yaşasın sen buna psikolojik destek lazım de :| . Sal.