Piskoloji etkileyen olay: Saç kestirmek

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Merhaba ! şu sıcak yaz günlerinde saç kestirmek iyi bir seçim olabilir. ancak şöyle bir olay varki bazıları için saç kestirmek piskolojiyi yüksek oranda değiştirebiliyor. ben bu olayı sadece erkeklerde gördüm örneğin çocuk saçını kestiriyor kendini tipsiz zannediyor. morali bozuluyor alışana kadar zaten saçı yeniden uzamış oluyor. bende de aynı olaylar oluyordu artık bu tür bir sorunum yok ancak sizdede oluyormu oldumu ? bunları öğrenmek istedim. ha birde ağzının koordinatlarını değiştirmek istediğiniz bir berber varmı ?

- Konu eleştiriye açık

- Her türlü fikre açık

- Her bişiye açık

- açık işte açık

- tmm artık yorum yaz

- Okuma olm

- al işte..

-Derdin ne ?

-Kafamı buluyorsun

-Yiyorsa bunuda oku Vorso şoklonoz oronoyo bokloroz

-Bunuda okusana Bir berber bir berbere gel beraber berberistanda berber dükkanı kurallımmı demiş diyeride ona Beraber berberistanda berber dükkanı kuralım tamam demiş sonra berberistan..

-hı çok komik

Son düzenleme:

Protocolic

Marangoz
En iyi cevaplar
0
- Bi' restoranta gidip ayran istesen herhalde açık ayran getirmeseler garson beye kızacaksınız. ^_^
- Psikoloji* :rank:
- Milleti bilmem de sıcak yaz günlerinde o uzun saçları kestirip zevk ve rahatlığın doruklarına ulaşmak gibisi yok. Yemişim kızını , önce kendimi düşünmem gerek. Millet için yaşasaydım kendim olamazdım. :pala: >> :sinsi1:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaz'a girdimi adettendir saç keserim sonrasındada toplaşıp denize gideriz yüzerken çok sorun olur saç aynı zamanda yaz başlangıcı çok bunaltıcı oluyor. Sonrasında ise saçımı uzatırım havalar soğumaya başlarken yani şimdiki gibi zamanlarda :D. Ek bi tavsiye veriyim banyo yapmadan önce biraz kabak çekirdeği yerseniz yıkadıktan sonra saçınız normale göre 18597124185621 kat daha hızlı yağlanır ama bunu kötü bir şey olarak düşünmeyin çok güzel gösterir saçınızı kokmaz ve ele gelmez çok yarayışlı bi nimet yani kabak çekirdeği :D

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yaz'a girdimi adettendir saç keserim sonrasındada toplaşıp denize gideriz yüzerken çok sorun olur saç aynı zamanda yaz başlangıcı çok bunaltıcı oluyor. Sonrasında ise saçımı uzatırım havalar soğumaya başlarken yani şimdiki gibi zamanlarda :D. Ek bi tavsiye veriyim banyo yapmadan önce biraz kabak çekirdeği yerseniz yıkadıktan sonra saçınız normale göre 18597124185621 kat daha hızlı yağlanır ama bunu kötü bir şey olarak düşünmeyin çok güzel gösterir saçınızı kokmaz ve ele gelmez çok yarayışlı bi nimet yani kabak çekirdeği :D
voybe lilililililil

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
@Kovalski yani yağlanması kötü bir şey değilmi ? o kadar boşunamı yıkandım hayatımın anlamı yokmu yani? ben kimim ?

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben zaten kelim ehehehe aşırı duygusal hikayemi anlatıyorum içinde aşk var savaş var qameqi var kan var macera var her şey var
Saçım dökülmeye başlamıştı bende sıfıra vurdurdum daha da uzamadı alttan uzamaya devam etti ilk başlarda evet baya bir psikolojim bozulmuştu ama sonradan alışıyorsun cidden alışıyorsun evden şapkasız çıkamıyordum yada beresiz.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Kovalski yani yağlanması kötü bir şey değilmi ? o kadar boşunamı yıkandım hayatımın anlamı yokmu yani? ben kimim ?
saçı besleyen şey yağ, aynı zamanda yıpratanda yağ tadında olması en iyisi. Yıkadığın gün uzun bi süre saçın yağsız olucak ama bu kadar yağsızlık saçı yıpratabilir. En azından benimkini yıprtıyor ve kabak çekirdeği yemem yeterli oluyor.

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öle ayçiçek yağı filan değil yanlız yağlanması kötü bir şey değil saçın yağlı saç sadece bitler için daha uygun bir yaşam alanı tabi zamanı geldiğinde şampuanlamak lazım pis kalmasın aslında illa şampuan kullanmana bile gerek yok sadece su ile yıksasanda olur.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öle ayçiçek yağı filan değil yanlız yağlanması kötü bir şey değil saçın yağlı saç sadece bitler için daha uygun bir yaşam alanı tabi zamanı geldiğinde şampuanlamak lazım pis kalmasın aslında illa şampuan kullanmana bile gerek yok sadece su ile yıksasanda olur.
Olmaz, saç yıpranır yumuşaması lazım şampuan ile

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Canan karatayı çağırıyımmı şimdi ? Yoksa az daha bekletelimmi?

Unliforce

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saçımı kestireli 1 saat olmadı fazla kestirmeme rağmen baya etkiledi ama 1 gün içinde alışırım xd