PivCraft Sunucu Rezaleti

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim burda amacım sunucuyu kötülemek değil fakat kendilerin yapmış olduğu haksızlığı burda söylemek istedim.
Olay şu şekilde: ben bu sunucuya dün giriş yaptım ve 1 2 saat oynadım sonrasında sunucuda ki admin ve oyuncu ile sohbet ettim en son oyundan çıkarken "ben ayda yılda bir giriyorum tekrar girmem kendinize iyi bakın" dedim. Arsamada emek verdim build yapmıştım yine giriyim dedim zaman geçirmek için o kadar arsa boşken "PivCraft" sunucu sahibi benim arsamı sıfırlayıp başka bir oyuncuya vermiş.
1.png

2.png

3.png

Sunucu sahibi "PivCraft" gerekçe olarak senin söylediklerin doğrultusunda hareket ettim diyor saçmalıktan ibaret.
Hiçbir oyuncunun hakkını veya emeğini başka bir oyuncuya veremez.

Adsız.png

Son düzenleme:

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adsız.png

En garip tarafıda dalga geçer bir üslup ile konuşuyor

Adsız.png

Dün oyundan çıkarken yazdığım mesajta burda

Son düzenleme:

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucu sahibinin yaptığı çok normal bence birdaha girmeyecegim diyorsun ve arsanı sıfırlıyor başkası alsın diye bir daha kullanmayacagın bir arsa neden oyunda kalsın ki?

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu sahibinin yaptığı çok normal bence birdaha girmeyecegim diyorsun ve arsanı sıfırlıyor başkası alsın diye bir daha kullanmayacagın bir arsa neden oyunda kalsın ki?
Sunucuda oynayan oyuncu sayısı zaten az ve ben sunucu sahibine oyuna bir daha girmicem demedim oyudna bi arkadaş vardı onla tanıştık ona dedim ki mcye belki bidaha hiç girmem dedim yukardada ss'ini koydum ve çıktım ertesi günde girdim yine. O kadar boş arsa varken hatta tüm mapte arsalar boş benim arsamı sıfırlayıp başka oyuncuya veriyor ? Bumu normal arsada emek olmasına rağmen

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Sunucuda oynayan oyuncu sayısı zaten az ve ben sunucu sahibine oyuna bir daha girmicem demedim oyudna bi arkadaş vardı onla tanıştık ona dedim ki mcye belki bidaha hiç girmem dedim yukardada ss'ini koydum ve çıktım ertesi günde girdim yine. O kadar boş arsa varken hatta tüm mapte arsalar boş benim arsamı sıfırlayıp başka oyuncuya veriyor ? Bumu normal arsada emek olmasına rağmen
Bir daha girmeyeceksen isterse 5 kişi olsa yine de arsayı boş gözüktüreceksin hiçbir anlamı yok birisi bana da böyle bir şey dese ben de aynısını yapardım hele ki az oyuncu varsa

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bir daha girmeyeceksen isterse 5 kişi olsa yine de arsayı boş gözüktüreceksin hiçbir anlamı yok birisi bana da böyle bir şey dese ben de aynısını yapardım hele ki az oyuncu varsa
Arsada buildim vardı boş bir arsa değildi ? ve ben adama dedim sadece yetkiliye öyle bir şey demedim

fari

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Benim burda amacım sunucuyu kötülemek değil fakat kendilerin yapmış olduğu haksızlığı burda söylemek istedim.
Olay şu şekilde: ben bu sunucuya dün giriş yaptım ve 1 2 saat oynadım sonrasında sunucuda ki admin ve oyuncu ile sohbet ettim en son oyundan çıkarken "ben ayda yılda bir giriyorum tekrar girmem kendinize iyi bakın" dedim. Arsamada emek verdim build yapmıştım yine giriyim dedim zaman geçirmek için o kadar arsa boşken "PivCraft" sunucu sahibi benim arsamı sıfırlayıp başka bir oyuncuya vermiş.
Ekli dosyayı görüntüle 191825

Ekli dosyayı görüntüle 191826

Ekli dosyayı görüntüle 191827
Sunucu sahibi "PivCraft" gerekçe olarak senin söylediklerin doğrultusunda hareket ettim diyor saçmalıktan ibaret.

Ekli dosyayı görüntüle 191828
Kurucu yaptığı ile haklı, madem girmiceksin yeni gelen bir oyuncuyu oyunda tutmak için yapmış olabilir, çok boş bir paylaşım kötülemek amacıyla yazmıyorum demişssin ama kötülemek için konu bile açmışsın.

PivCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamlar,

PivCraft olarak şu an ve her zaman olacağı gibi her zaman "topluluk üyelerimizin istekleri" doğrultusunda hareket ettik. Her zaman "topluluk üyelerimizin isteklerine" göre değişmeye ve gelişmeye devam ediyoruz, edeceğiz.

"RayChimera" isimli forum üyesi "artık topluluğumuzun bir parçası değil" zannediyor ki sahte hesaplar ile ettiği küfürler ve diğer aktiviteleri tarafımızca tespit edilemiyor :D

Kendisi hakkında "TCK m.125" kanunu baz alınarak saat 11:00'da şikayetimizi oluşturduk.
Elbette ki çok kolay bir yöntem ile ip adresi değiştirilebilir. Fakat bizler her oyuncumuzu korumak adına geliştirdiğimiz adına "PivCraft-Güvenlik" sistemi dediğimiz sistemlerimizle beraber 7/24 sunucularımızın ve topluluğumuzun güvenliğini gözetmekteyiz.

Resmi kurum/kuruluşlar ile paylaşmış olduğumuz bilgilerin doğruluğundan en ufak bir şüphesi olursa elimizde ki tüm bilgilerini "RayChimera" adlı kişi ile de paylaşabiliriz.

PivCraft olarak topluluğumuzu "korumak", "geliştirmek", "iyileştirmek" için çok çalışıyoruz. Elbette bu kadar çok çalışırken güvenliğimizi 1 kişinin bu şekilde zedelemesine asla izin vermeyiz.

Saygılarımızla.
PivCraft

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kurucu yaptığı ile haklı, madem girmiceksin yeni gelen bir oyuncuyu oyunda tutmak için yapmış olabilir, çok boş bir paylaşım kötülemek amacıyla yazmıyorum demişssin ama kötülemek için konu bile açmışsın.
Sanırım konuyu dikkatli okumadın. Ben kurucuya hiçbir şey demedim sunucuyu bırakmakla alakalı. Bir tane oyuncu vardı yukardada konuşma ss'ini attım. Sunucuya belki daha girmem mcye ayda yılda bir giriyorum yazdım. "Belki" bu kelimeye dikkat etmediniz sanırım. Arsamda belli bir emek var ve bütün arsalar boş gidip benim arsama clear atıp başka bir oyuncuya veriyor. Bi kere sunucuyu bıraksam arsamıda siler öyle çıkarım.

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar,

PivCraft olarak şu an ve her zaman olacağı gibi her zaman "topluluk üyelerimizin istekleri" doğrultusunda hareket ettik. Her zaman "topluluk üyelerimizin isteklerine" göre değişmeye ve gelişmeye devam ediyoruz, edeceğiz.

"RayChimera" isimli forum üyesi "artık topluluğumuzun bir parçası değil" zannediyor ki sahte hesaplar ile ettiği küfürler ve diğer aktiviteleri tarafımızca tespit edilemiyor :D

Kendisi hakkında "TCK m.125" kanunu baz alınarak saat 11:00'da şikayetimizi oluşturduk.
Elbette ki çok kolay bir yöntem ile ip adresi değiştirilebilir. Fakat bizler her oyuncumuzu korumak adına geliştirdiğimiz adına "PivCraft-Güvenlik" sistemi dediğimiz sistemlerimizle beraber 7/24 sunucularımızın ve topluluğumuzun güvenliğini gözetmekteyiz.

Resmi kurum/kuruluşlar ile paylaşmış olduğumuz bilgilerin doğruluğundan en ufak bir şüphesi olursa elimizde ki tüm bilgilerini "RayChimera" adlı kişi ile de paylaşabiliriz.

PivCraft olarak topluluğumuzu "korumak", "geliştirmek", "iyileştirmek" için çok çalışıyoruz. Elbette bu kadar çok çalışırken güvenliğimizi 1 kişinin bu şekilde zedelemesine asla izin vermeyiz.

Saygılarımızla.
PivCraft
Merak ediyorumda neyin küfürü ? Sunucuza girmekten başka hiçbir yerden iletişime geçmedim çıkarken küfür bile etmedim sunucuda :D Tabi ki burdan kötülemek kolay veya iftira atmak. Madem küfür ettim hakaret ettim ve fake hesaptan yaptım bunların sslerini buraya eklemelisin. Ek olarak "/authme lastlogin RayChimera" yazdığında ip adresim, ne zaman giriş yaptığım ve kayıtlı olan hesaplarım çıkıyor. IP adresim aynı tekrar girerim istersen orda bile tek hesap çıkıcaktır. Bu kadar emin nasıl konuşabiliyorsun merak ediyorum :) Ek olarak sözde plugin yazıyormuşsun bütün her şeyi kendin kodlamışsın pluginlerin editinden başka bir şey yok sunucuda bunuda buraya yazmak istedim :)

RayChimera

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girip hangi küfürü etmişim ve hangi hesap diye sorduğumda laf edip banlamakda güzel bir şey :)
Neymiş şikayetci olmuş hangi sebepten oldum merak ediyorum. Ettiğim küfürlerin ss'ini buraya gönder görelim hepsini :1:
@PivCraft

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    246.7 KB · Görüntüleme: 112

Yormok

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence yanlış bir mantık yürütüyorsunuz. Sunucu yöneticileri oyunculara karşı sakinliğini korumalıdır bence. Karşı taraf sinirlendiğinden ötürü oyuncunun arsasını sıfırlamış olmalı

ShenkaMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu bırakıyorum dememişsin ama sunucu sahibi sunucuyu bırakmanı sağlamış gibi görünüyor. Eğer PivCraft'ın bir gram emeğe saygısı olsaydı o arsanı silmezdi bile. Kendisi daha kanıt gösteremiyor bile.

Son düzenleme:

FinixOG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekli dosyayı görüntüle 191825

Ekli dosyayı görüntüle 191826

Ekli dosyayı görüntüle 191827

Ekli dosyayı görüntüle 191828ayıp olmaz

FinixOG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu bırakıyorum dememişsin ama sunucu sahibi sunucuyu bırakmanı sağlamış gibi görünüyor. Eğer PivCraft'ın bir gram emeğe saygısı olsaydı o arsanı silmezdi bile. Kendisi daha kanıt gösteremiyor bile.
Harbiden hee