Pivot | Deneme

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Pivotta ilk denemem olabilir emin değilim buyrun :D

Gelmek isteyen varsa söylesin :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok kötü perspektif falan hak getire oralara hiç girmeyeceğim zaten. 10 fps mi bu? Lütfen doğruyu söyle. Bu bayağı kötü ya ilk denemeye göre de çok kötü hele ki bir pivot denemesine göre daha kötü. Zaten hazır olan bir şeyin el ve kol hareketlerini değiştirerek yaptığın için gayet kolay yapılacak bir şeyi kötü yapmışsın. Silah falan zaten hazır olan şeyler. Ya kötü yani adobe gibi programlara geç macromedia mesela, eski olmasına rağmen oldukça sevdiğim bir program el emeği göz nuru kafandakini birebir aktarabilirsin. Böyle programlar aşırı acemi bunlar ile gelişemezsin.

OrnitorenkAdam

Hıyar isteyen köpekbalığı
En iyi cevaplar
0
Çok kötü perspektif falan hak getire oralara hiç girmeyeceğim zaten. 10 fps mi bu? Lütfen doğruyu söyle. Bu bayağı kötü ya ilk denemeye göre de çok kötü hele ki bir pivot denemesine göre daha kötü. Zaten hazır olan bir şeyin el ve kol hareketlerini değiştirerek yaptığın için gayet kolay yapılacak bir şeyi kötü yapmışsın. Silah falan zaten hazır olan şeyler. Ya kötü yani adobe gibi programlara geç macromedia mesela, eski olmasına rağmen oldukça sevdiğim bir program el emeği göz nuru kafandakini birebir aktarabilirsin. Böyle programlar aşırı acemi bunlar ile gelişemezsin.
Kardeş can sıkıntısına yaptım zaten :/

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Süper olmuş amca.

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hakaret etme dersi alıyor musun kardeşim? Birde 5 satır yazmışsın.
Neyse benim fikrim bence güzel, ilk deneme sonuçta

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Her konuda görüyorum iyimser yorumun yok. Neyse Allah fikir versin.
Güzel bir konu yokmuş ortada demek ki. Rabbim akıl vermiş seçebiliyorum neyin iyi neyin kötü olduğunu ve bu kötü. Çocuğa ümit vermeyin ilke göre iyi falan diye yanlış programda başlamış içimde ne varsa yazdım yapmacık olmaya gerek yok. Uzatma sende daha fazla sonra çok değerli haşmetli saygıdeğer yöneticilerimiz susturmasın.
Susturulmak sıkıldım artık

Moderatör tarafından düzenlendi:

Atabeyi

¤ DP Grafik ¤
En iyi cevaplar
0

Bu kadar kırıcı olmayı nasıl beceriyorsun ya ?! Adam ilk çalışmam , deneme demiş sen hala ay iğrenç , çok kötü , baya kötü gibi cümleler kuruyorsun.Ayıp değil mi ? İnsanların hevesini kırıyorsunuz.Kötüyse konuyu terket kardeşim.

Bu arada bence ilk denemeye göre perfect :D :D

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar kırıcı olmayı nasıl beceriyorsun ya ?! Adam ilk çalışmam , deneme demiş sen hala ay iğrenç , çok kötü , baya kötü gibi cümleler kuruyorsun.Ayıp değil mi ? İnsanların hevesini kırıyorsunuz.Kötüyse konuyu terket kardeşim.

Bu arada bence ilk denemeye göre perfect :D :D
Bu kadar kırıcı olmak için yıllarca uğraştım bu işi en ustasından ögrendim.
Bak gözüm yürümeden koşamazsın bu tür denemelere ilk önce koşma yürüme yapma ile başlanır mantığı kavramak için, kalkıp böyle şeyler yaparsa ilk denemeler için böyle kötü olur. Mükemmel olmuş falan demeye gerek yok adama destek olmak istiyorsanız hatalarını söyleyin ki nerede yanlış yaptığını bilsin böyle yapmacık hareketlere gerek yok.