PixelCandy Tekrar Doğuyor !! #Yetkili Alımları

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Ben Secret_wither. 2015 Yılında PixelCandy Adlı Bir Server Açtım. Sunucu tutmadı diye ve bazı buglardan dolayı sunucuyu kapatmak zorunda kaldım. Ama koca sunucunun %90 ben yaptim nerderyse. Hiçte kolay değildi tabi ekipsiz iyi bir sunucu yapmak. Ama şimdi tekrar sunucu yapmaya karar verdim. Bu sunucu faction/survival gibi bir şey olacak. Hammadde ve avci gibi yerler olacak. Ama sandığınız gibi değil. Viplere özel hammdde olmayacak ama hammadde elmas gibi değerli madenler olacak. Ve oyuncular için 10 dakikalık kazma suresi çok pahalı olacak viplere daha ucuz olacak. Avciya giriş bedava olacak. Ama orada az spawner + pvp açık olacak. Onun dışında vipmekan olacak orda pvp kapalı avci ve pvp açık zindan olacak. Bu arada faction plugini olmayacak onun yerine altın kurekle claim atma şeyi olcak (adını untuttum ;( ) Herneyse daha fazla bilgi şimdilik vermeyeceğim. Neyse gelelim başvuruya;
Bu arada 2015'de Açtığım Serveri Görmek Isterseniz Bakınız;
https://forum.gamer.com.tr/konu/pix...-oezellikler-ip-play-mcpixelcandy-com.294261/

Başvuru Formu:
Ad:
Nick:
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez):
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter):
Mimari Seçtiysen yapılarından Resim:
Mimar ise Resim:

Not: Yetkililere Sunucu Açılınca Panel Verilecektir (Sadece Emeği Çok Dokunanlara)

CaptainHasann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Hasan Karaduman
Nick: CaptainHasan
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez): 13
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter): Adminlik boşsa doluysa Moderator oda doluysa Mimar :)

Emre3551

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad:Emre
Nick:bl1nko Preminyum Hesap
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez):17
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter): Admin Moderator Mimar Farketmez

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvuru Formu:
Ad: Kaan
Nick: xLemon
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez): 16
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter): Pluginer (skript derslerine de başladım) (Olmazsa admin vb.'de olabilir)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Başvuru Formu:
Ad: Kaan
Nick: xLemon
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez): 16
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter): Pluginer (skript derslerine de başladım) (Olmazsa admin vb.'de olabilir)
Alındınız Skype varmı?

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ad:Emre
Nick:bl1nko Preminyum Hesap
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez):17
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter): Admin Moderator Mimar Farketmez
Buildlerinizden Birkaç Resim Atabilirmisiniz?

CaptainHasann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş gel bak server ip vereyim
(önceki görevli oldugum serverlerda yaptığım spawnlar)

Natie10

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad:Murat
Nick:TheAlexBoss
Yaş (pluginer için en az 16 Diğerlerinde Farketmez):13
Hangi Alanda Yetkili Olmak İstiyorsun?(mimar,pluginer,skripter):pluginer Olmasa Admin Boşsa Yada Boşsa mOD
Mimari Seçtiysen yapılarından Resim: Mimar Seçmiyicem Ama Resimim Mimar Seçmedim
Mimar ise Resim:Mimar Seçmedim