pixelmon fatally missing blocks and items hatası

mrozalp12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar pixelmon moda serverlarına girerken fatally missing blocks and items hatası alıyorum internete araştırdım ama sonuç alamadım bilen varsa yardım edebilirmi

scc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucuda olan blok ve/veya itemler senin dosyalarında olmadığından giremiyorsun.Serverda hangi pixelmon modu var onu kontrol et onu yükle bir de sunucu başka mod kullanıyor mu ona bak
Eğer sunucunun kendi hazırladığı bir mod paketi varsa onu kullanarak gir.

mrozalp12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda olan blok ve/veya itemler senin dosyalarında olmadığından giremiyorsun.Serverda hangi pixelmon modu var onu kontrol et onu yükle bir de sunucu başka mod kullanıyor mu ona bak
Eğer sunucunun kendi hazırladığı bir mod paketi varsa onu kullanarak gir.
Serverların mod versiyonu benimkiyle aynı ve ekstra bir mod yok yaklaşık 10 server denedim hepsinde aynı hatayla karsilastim

kayıp denen blokları ve itemları buldum ama nasıl telafi edeceğimi bilmiyorum

[14:50:55] [Netty Client IO #3/INFO] [FML]: Found a missing id from the world pixelmon:picket_fence_corner
[14:50:55] [Netty Client IO #3/INFO] [FML]: Found a missing id from the world pixelmon:picket_fence_cross
[14:50:55] [Netty Client IO #3/INFO] [FML]: Found a missing id from the world pixelmon:icicle_badge
[14:50:55] [Netty Client IO #3/INFO] [FML]: Found a missing id from the world pixelmon:insect_badge
[14:50:55] [Netty Client IO #3/ERROR] [FML]: Failed to connect to server: there are 2 missing blocks and items
bu hatayı nasıl çözerim