PL Paketi Yardim

crossN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar selam,
Ben plugin paketi yapmaya karar verdim ama pek fazla bi bilgim yok bana yardim rdebilirmisiniz ?
Dc:[RedS]#5246

crossN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence anlamıyorsan hiç bulaşma.
Aga orasi oylede netten aldiklarimda hic bana gore olmuyor bazilari oluuor aama onlarinda illa bi eksigi cikiyor ondan kendi pl paketimi yapmaya karar verdim ins yapabilirim xd

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aga orasi oylede netten aldiklarimda hic bana gore olmuyor bazilari oluuor aama onlarinda illa bi eksigi cikiyor ondan kendi pl paketimi yapmaya karar verdim ins yapabilirim xd
forumlardaki plugin rehberlerini oku biraz config mantığını anlamaya çalış sonrasında hazır plugin paketlerini al incele bide o configin default (editlenmemiş) halini alıp incele aradaki farkalara bakmaya çalış. zamanla ingilizcende iyise editleme kısmından script - plugin yazmaya kadar gidersin :)

HardBone

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Forum daki konuları okuyabilirsiniz. Pluginleri hakkında konu açan birçok üye var. Eğer azimli, hırslı ve istekli isen Pluginleri hakkında daha fazla bilgi edinip kendi paketini yapabilirsin. Skript leri ise Gine forumlarda Skriptler var onları indir ve kodları incele. Ha yok ben kendim öğreneceğiz dersen de bir plugin paketi indir incele ve sil sonra tekrardan tek tek internetten Pluginleri indir ve ona benzemeye çalış. Ben 4 yıllık Pluginer/Skripter im kendimi böyle geliştirdim.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Arkadaşlar selam,
Ben plugin paketi yapmaya karar verdim ama pek fazla bi bilgim yok bana yardim rdebilirmisiniz ?
Dc:[RedS]#5246
Eğer hevesli isen kısa bir sürede bu işi çözersin, fakat sadece can sıkıntını gidermek için öğrenmek istiyorsan bulaşma derim.