PlatenOyunda.! 1SAAT'DE 2EVENT/FACTİON/KLAN SAVAŞLARI/BOSSFİGHT/ARENA

Re1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Öncelikle 1Hafta Sonra Top15'de 1.Olan Oyuncu Ve/Klana Minecraft Hediye Ediyoruz...!

SUNUCU BİLGİLERİ
SUNUCU DURUMU;AKTİF

SUNUCU İP;platenoyunda.nitrado.net / 5.62.126.152:11200
SUNUCU MODE; Faction PvP
VERSİON; 1.7.X/1.8.X

ÖNSÖZ

İlk başladığımız ve öncesindede tecrübeler edindiğimiz platforma tekrar dönüş yapmak istedik ve sizlerleyiz. QUATTRO devamı olacağı bu proje'de, yeni ekip ve birleşmeler yaşanmış olup mod üzerinde ise aynı şekilde devma edeceğimizi belirtelim. Eskiden farklı olan tek şey artık karakter başvurusu olmayacak. Sunucuya seçtiğiniz isim ile girip kayıt olabileceksiniz. Bu ortamda emeğimizin karşılığını hepinizin bildiği üzere, kötü aldık. Ancak pes etmedik. Her çıkan engelleri aşıp, önümüzün asfalt olacağını görebilmekteyiz. Bunu sizinle paylaşacağımız için mutluyuz. QUATTRO projesinde ki vaatlerimizi hatırlıyorsunuzdur. Aynı şekilde devam edecek olup, hiçbirinizin mağdur kalmamasını sağlayacağız. Açılışta görüşmek dileğiyle.

SİSTEMLER

WARP HAMMADDE(COAL,STONE,OAK WOOF,LAPISLAZULI

SPAWN

MARKET(3KAT)

WARP EVENT

WARP SPLEEF(3SEVIYELI)

WARP PARKUR

WARP VİPHAMMADDE(VİP ÖZEL)

WARP ORMAN

İŞLEYİŞ
Sunucumuzda 1Saatde 2Event Yapılmaktadır 30Dakikada Bir User Oyuncusu Nekadar çoksa Event okadar değişir..

Dediğimiz gibi Sunucumuz Faction Dur Faction Sıralaması Bulunmaktadır sunucumuzda
Her Hafta Top15 Sıfırlanır Klan Savaşları 2Haftada Birdir(resmi klan savaşı)

Her 1Haftada Bir Klan Liderlerin Katılımlarıyla Her Klanın Liderleri Arenada Kapışır Ve 1.ye Ödülü Verilir..

Klan Savaşlarında Saldıran-Savunan Her Klan Claim alanında TNT Patlatmak serbesttir.
TNT Patlatmanında bi power'i vardır.. TNT Patlattıkça Power'iniz düşer.

KURALLAR
1-Reklam Kesinlikle Yasaktır.!
2-Sunucumuzda Hile Kullanmak Yasaktır.!
3-Chatten Spam Yapmak Küfür Etmek Tacizde Bulunmak Yasaktır.!
4-Yönetim Üyelerinden İtem Para v.b şeyler İstemek Kesinlikle YASAKTIR.!
5-WARP ORMAN Gibi Yerlerde Dışına Çıkıp Adam bekleyip Çıktığında Öldürmek Kesinlikle Yasaktır.!
6-Sunucumuzdaki Arsalardan 1Oyuncu 1Arsa Yararlanabilir Eğer Kural Ciğnenilirse Sorgusuz Aldığı TÜM Arsalar Silinir.(vipler için 2)!

RappersCraft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server Güzelmis Kardes[DOUBLEPOST=1425838117,1425824513][/DOUBLEPOST]Ama Oyuncu Yok Kardes

hacker721

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk resme baktım konuyu kapatacaktım.
İçimden dedim bunun spawnı da alıntıdır diye.
Nasıl bildim hayret... -_- ._.