Platin v1 Role Play

Gelir miydiniz?

• Kesinlikle Gelirim

Kullanılan: 59 54.6%
  • Belki Gelirim

Kullanılan: 27 25.0%
  • Gelmem

Kullanılan: 22 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    108

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi bu kafayla nasıl server açacaksınız siz :D :D
Açılış tarihi değişmiştir. Konuyu açan arkadaşımız konu başlığını değiştirmeyi unutmuş. İnsanlık hali.
Her gün sizin gibi, her şeyde kusur arayıp insanların hatalarını ortaya çıkarmaya çalışan saçma insanlarla uğraşmasak kafamız belki daha yerinde olacak :)

Beardyman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Açılış tarihi değişmiştir. Konuyu açan arkadaşımız konu başlığını değiştirmeyi unutmuş. İnsanlık hali.
Her gün sizin gibi, her şeyde kusur arayıp insanların hatalarını ortaya çıkarmaya çalışan saçma insanlarla uğraşmasak kafamız belki daha yerinde olacak :)
Yada bir değişinizle benim gibi her şeyde kusur arayıp insanların hatalarını ortaya çıkarmaya çalışan saçma insanlarla uğraşmak istemiyorsunuz ama şunuda unutmayın sunucuya girdikten sonra en sevmediğiniz insana bile hizmet etmek zorundasınız ben burda hatanızı ortaya çıkartmadım komiğime gitti :D herneyse bu kadar takılacağını gördükten sonra saçma bir insan olduğumu düşünmüyorum saçma şeylerle uğraşan birisi sanırım daha tuhaf değil mi :)

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yada bir değişinizle benim gibi her şeyde kusur arayıp insanların hatalarını ortaya çıkarmaya çalışan saçma insanlarla uğraşmak istemiyorsunuz ama şunuda unutmayın sunucuya girdikten sonra en sevmediğiniz insana bile hizmet etmek zorundasınız ben burda hatanızı ortaya çıkartmadım komiğime gitti :D herneyse bu kadar takılacağını gördükten sonra saçma bir insan olduğumu düşünmüyorum saçma şeylerle uğraşan birisi sanırım daha tuhaf değil mi :)
Hayır, rol sunucumuzda en sevmediğimiz insana bile hizmet etmek zorunda değiliz çünkü sunucumuz zaten whitelist'lidir ve beğenmediğimiz, sizin gibi insanları daha en başından sunucuya almıyoruz. Her gün sizin gibi insanlarla uğraşmamızın sebebi sunucumuzun adının kirlenmesine engel olmak. :) Ayrıca hayatınız boyunca herhangi bir platformda rol yaptığınızı ve şu an da rol yapabildiğinizi düşünmüyorum. :)

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır, rol sunucumuzda en sevmediğimiz insana bile hizmet etmek zorunda değiliz çünkü sunucumuz zaten whitelist'lidir ve beğenmediğimiz, sizin gibi insanları daha en başından sunucuya almıyoruz. Her gün sizin gibi insanlarla uğraşmamızın sebebi sunucumuzun adının kirlenmesine engel olmak. :) Ayrıca hayatınız boyunca herhangi bir platformda rol yaptığınızı ve şu an da rol yapabildiğinizi düşünmüyorum. :)

red veya onay gelmedi başvuru yaptım Ama.

Beardyman

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Madem öyle diyorsanız söyleyim benim gibi sevmediğiniz insanlara karşı bir şey yapamayacağınızdan dolayı whitelist`li olmadığını söyleyebilir misiniz ? ^^

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurunuz reddedilmiş gözüküyor. Mesaj gönderiminde sıkıntı oluşmuş sanırım. Tekrar daha düzgünce yapabilirseniz iyi olur.
Yeni yolladım?

Gecikti yahu. Sabırsızlandım biraz daha erken açılma olasılığı yokmu Veya kapalı beta ve benzeri gibi şeyler ön tanıtım falan.

Mount44

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni yolladım?

Gecikti yahu. Sabırsızlandım biraz daha erken açılma olasılığı yokmu Veya kapalı beta ve benzeri gibi şeyler ön tanıtım falan.

Sunucu mmorpg sunucusu değil, RP Sunucusudur. Eğer kapalı beta'da açılırsa insanların yaptığı roldeki emeklere yazık olur. Bu yüzden en iyisi sabırlı olmaktır.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başvurunuz reddedilmiş gözüküyor. Mesaj gönderiminde sıkıntı oluşmuş sanırım. Tekrar daha düzgünce yapabilirseniz iyi olur.
Arkadaş'ıma rpg bilgisi olarak yardım ettim diye forumdan yasaklandım. diğer bilgileri kenidisi yapıcaktı kendi çocukluk arkadaşı olarak oyunda olucaktı.

MehmetMert555

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu açılırsa çoğunlukla rol yapan olmaz o yüzden whitelist kullanmak gerekebilir

Batur

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu açılırsa çoğunlukla rol yapan olmaz o yüzden whitelist kullanmak gerekebilir

Zaten Role Play sunucuları White-List ile çalışır. Whitelist sistemimiz mevcut.

Bu konuda işimiz bitmiştir arkadaşlar başvurular dediğim gibi açık. Başvurmak isteyenler burdan başvurabilir http://platinforum.com/ Sunucuyla ilgili her şey artık buradadır.

PIKO_SALA

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ortaçağ olsaydı keşke :( Malesef katılamayacagım ama umarım güzel bir ortam sağlarsınız

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ortaçağ olsa daha iyi olurdu ama bu tema da güzeldir. İnşallah kısa sürede açılır