PLAY****ACRAFT.ORG > Her güzel şeyin sonu...

Sizce server Nasıl?

• İnanılmaz

• Harika

• Güzel

• İdare eder

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar artık factions dan bıkmadınız mı ve faction serverler minecraftın survival mantığına aykırıdır ve viplere çok fazla özellik verir siz lapiste 3 saat kasılıp 1m para ve p4 set dizmek için kazınırken o vipler 1 saatte 1 vip kiti alacak ve büyük ihtimalle edit olacak(p200 falan) ve onlar acıktıklarında enchli elma yerken siz rotten flesh e muhtaç kalacaksınız gelin skyblock oynayalım gelin pvp oynayalım gelin SURVİVAL OYNAYALIM!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Bu konuyu dağıtmanın amacı nedir :(

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar artık factions dan bıkmadınız mı ve faction serverler minecraftın survival mantığına aykırıdır ve viplere çok fazla özellik verir siz lapiste 3 saat kasılıp 1m para ve p4 set dizmek için kazınırken o vipler 1 saatte 1 vip kiti alacak ve büyük ihtimalle edit olacak(p200 falan) ve onlar acıktıklarında enchli elma yerken siz rotten flesh e muhtaç kalacaksınız gelin skyblock oynayalım gelin pvp oynayalım gelin SURVİVAL OYNAYALIM!!

Vipler kitlerini 2 günde 1 kere alabiliyor ayrıca setleride p200 felan değil p4 sadece vipler serverda yüksek olmasın diye para veremeyecek olanlarıda düşündük ve rütbe sistemi ekledik sunucuda durdukça rütbe atlayacaksınız rütbe atladıkça yeni kitler ve hammaddeler açılacaktır.

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet internetten bulma pluginler [emoji20]

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bütün değil ama çoğunluğu evet

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mmorpg serverler ? İpi aklıma gelmiyo ama 1 ay önce oynuyordum ve tamamen kendileri yapmışlar pluginleri

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Mmorpg serverler ? İpi aklıma gelmiyo ama 1 ay önce oynuyordum ve tamamen kendileri yapmışlar pluginleri

Toplam kaç plugin içeriyordu?
İstersen betacraft gibi bir faction sunucuda en az 30+ plugin vardır ve iyi bir java bilgisi olmadan bu pluginlerin hiçbirini yapamazsın :/

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
birçok plugin içeriyordu ve yanında texture pack de indirmen gerekliydi ve bir tavsiye javayı iyice öğrenip server aç derim

Ayfk

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
birçok plugin içeriyordu ve yanında texture pack de indirmen gerekliydi ve bir tavsiye javayı iyice öğrenip server aç derim

Ayfk
Türkiyede java bilip de sunucu açan bir elin parmakları kadar kişi vardır eklenti yapıp spigota koymaktansa -11 yaşlarla uğraşıp sunucu yürütmek saçma olur :/
Ve sadece java bilenler sunucu açsa en fazla 10-20 sunucu olur :(

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet 11 yaşlarındaki çocuklar server açıyor haklsın ama bence 17 yaşlarında falansın javayı biraz anla çok harika bir server kurarsın derim

-Koray-Kayseri-KFL'18-Minecraft-CoD-GTA-BF-

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Evet 11 yaşlarındaki çocuklar server açıyor haklsın ama bence 17 yaşlarında falansın javayı biraz anla çok harika bir server kurarsın derim

17 kime dedin bilmiyorum ama ben 14üm ve sadece skript dersi izledim biraz configciyim şuanlık ve biraz mimar biraz grafiker biraz animatör öyle ortaya karışık gibi olmuşum ben hani kuruyemişçiye gittiğinde ortaya karışık olsun demek gibi :)

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben de 16 yım istersen yardım edebilirim serverine benim de pek java bilgim yok ama builderim iyidir [emoji4]

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ben de 16 yım istersen yardım edebilirim serverine benim de pek java bilgim yok ama builderim iyidir [emoji4]

Serverim yok ki .s ben eğlencesine giriyorum arada betacrafta arsada mimarilik bir şey yaptım bıraktım .s

korayberk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sksksk nese sana iyi geceler serverin var sandım [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sksksk nese sana iyi geceler serverin var sandım [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Siz konuyu çok yanlış anlamışsınız burası bir tartışma konusu değil lütfen konu dışı post gönderme sunucu iyi veya kötü diyeceksin kötüyü seçmişsin fakat Eren'inde dediği gibi şu an pluginlerimi ben yazsaydım şimdikinden çok daha farklı olucaktı internetten bulma pluginler diyorsun fakat sadece önyargılı konuşuyorsun ne yaptığımızı biliyormusun da konuşuyorsun? Sabahlara kadar skript yazdığımızı gece gündüz insanlara destek verdiğimizi biliyormusun?