PLAY.AGALAR.XYZ Yeni Açılan Sunucuyuz Sizleri Bekliyoruz !!

ekremaga10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.agalar.xyz
Oyun Sürümü
1.8 ve 1.12
Sunucu Slotu
1000
Sunucu Türü
şu an SKYBLOCK VARDIR YAKIN DA HUB SUNUCUYA GECİCEZ
baner-min.png
ram-min.png
1-min.png
kasa-min.png
market-min.png
ada-min.png
bılgı.png

ekremaga10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum sunucumuza gelmeyi unutmayın :D

ekremaga10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
BU ARADA ALT YAZI GEÇİYİM ÖZEL KENDİMİZ OLUŞTURDUGUMUZ DDOS KORUMASI VAR SUNUCUYA GELİP BİZLE İLETİŞİME GEÇİP SATIN ALABİLİRSİNİZ EFSANE BİR KORMA KENDİMİZİN DİYE DEMİYORUM TESLER FALAN YAPILDI DAHA DETAYLI SOHBET ICIN SUNUCUYA GELİN :D

CED

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kendi ddos korumanızı yapıyorsunuz ama bildiğim kadarıyla map çalıntı. map ile birlikte plugin paketi de yanında geliyor ddos korumasını yapcanıza 2 plugin toplasanız daha güzel olabilir. (yanlışım varsa düzeltebilirsiniz :) )

CED

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuyu açmadan önce bi test edebilirdiniz permler ayarlı değil hiçbir şey ayarlı değil düzeltmeniz lazım eğer böyle devam ederseniz hub olma hevesinizde suya düşer

ekremaga10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuyu açmadan önce bi test edebilirdiniz permler ayarlı değil hiçbir şey ayarlı değil düzeltmeniz lazım eğer böyle devam ederseniz hub olma hevesinizde suya düşer
evet haklısınız bıze yardım eden abı var sponsorumuz onun ddos koruması kendısı yaptı ozel kenıd harıtamızı yapmak cok ıstıyoruz daha ayarlanıcak cok sey var farkındayım hepsını ayarlıcagız ınsllah beklerım sunucumuza tesekkurler yorumun ıcın

ekremaga10

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
evet haklısınız bıze yardım eden abı var sponsorumuz onun ddos koruması kendısı yaptı ozel kenıd harıtamızı yapmak cok ıstıyoruz daha ayarlanıcak cok sey var farkındayım hepsını ayarlıcagız ınsllah beklerım sunucumuza tesekkurler yorumun ıcın
twıtch kanalımız haydarbayramıvgen var aslında baskla sunucularda oynuyorduk reklamlarını yapıyorduk en sonunda kendı sunucumuzu actık yapmaya calısıyoruz :)