play.alestanw.com | Alesta Network | Yeni Nesil Emek Skyblock Sunucusu |

YunusB3Y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.alestanw.com
Oyun Sürümü
1.8.x/1.15.x
Sunucu Slotu
200 (ARTTIRILABİLİR)
Sunucu Türü
Emek Skyblock
play.alestanw.com
oyna.alestanw.com

Konu Tasarımı.jpg

Elit Jeneratör

Görselde de görmüş olduğunuz bu jeneratörü kırıp materyaller elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu jeneratörün seviyesini yükselterek kaliteli materyeller elde edebilirsiniz.
indir (6).png
indir (5).png

indir (4).png

indir (3).png

Fırın Sistemi

Aşağıdan gördüğünüz fırının yükseltme seçeneği de mevcuttur. Fırını yükselterek daha hızlı ya da daha fazla materyeller elde edebilirsiniz.
ovIhVM.gif

Dv0C_2HcT1qZGOMT4WqmBQ.png
Huni Sistemi

Işınlanma, uzaktan çekme, üstünde bulunan bloğu kırma gibi birçok özelliği olan bu huniyi yükselterek diğer özelliklere sahip olabilirsiniz.
indir (1).png

indir (2).png
Rulet Sistemi

Sunucuda sıkılıp oyun oynamak istiyorsanız, rulet oynayabilirsiniz. Maksimum 5000 TL yatırabilir ve /rulet komutu ile komutları görebilirsiniz.
indir.png

hIjxU6JgR_WfsZrDsbrCqQ.png
Özel Ada

Sunucuda bulunan bu ada, jeneratörü de içinde barındırmaktadır. Küçük ve yeterli materyeller bulunmaktadır.
2020-05-20_14.22.08.png
Diğer
Sunucuda birçok sistem vardır ve şimdilik emek skyblock olarak özellikler vardır. Sunucuya katılıp bunları görebilirsiniz.
rGJ2Zc.png
rGJece.png
rGJFKY.png
rGJMw0.png
rGJsJ1.png
rGJtHq.png

Son düzenleme:

GökdenizKurman

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya geldim ve gördüm. Gerçekten çok güzel ve emek verilmiş bir sunucu, üstüne çalışıldığını belli ediyor. Böylesine kaliteli bir sunucuyu ilk kez rastladım, Emek SkyBlock sunucularını normalde sevmem fakat bu sunucu sayesinde emeğe başladım. Uzatmak istemiyorum tek kelime ile 'Mükemmel' :) ^^

YunusB3Y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuya geldim ve gördüm. Gerçekten çok güzel ve emek verilmiş bir sunucu, üstüne çalışıldığını belli ediyor. Böylesine kaliteli bir sunucuyu ilk kez rastladım, Emek SkyBlock sunucularını normalde sevmem fakat bu sunucu sayesinde emeğe başladım. Uzatmak istemiyorum tek kelime ile 'Mükemmel' :) ^^

Yorumun için teşekkürler, sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz ve yapmayada devam edeceğiz.

Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.

MrDeniz

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet başarılı üzerine uğraşılmış
Sunucunuzun en yakın zamanda gelişmesini dilerim

YunusB3Y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet başarılı üzerine uğraşılmış
Sunucunuzun en yakın zamanda gelişmesini dilerim
Yorumun için teşekkürler, sizler için en iyisini yapmaya çalışıyoruz.
Beta V1.3 Güncellemesi
Bungecord
- Giriş sorunları düzeltildi.
Lobi
- Hediyeci skini gözükmeme düzeltildi.
- Armorstandlardaki zırhların alınması engellendi.
- Genel bir güncelleme yapıldı.
Skyblock
- Artık ilk girişte 3k para veriyor.
- Satış fiyatlarında %25 artış yapıldı.
- Balıklardaki satış problemi düzeltildi.
- Yeni event eklendi - Balık Eventi
Düzenli olarak saat balık tutma etkinliği başladı.
Event Saatleri
- 12:00
- 18:00
Gerekli Oyuncu Sayısı
- 8
Event Ödlülleri
- 1. 5000 TL
- 1. 15 Demir
- 1. 15 Kömür

Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.​

WestlyGod

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ciddi Emek verilmiş ve güzel sistemlerin bulunduğu bir sunucu. Başarılar.

YunusB3Y

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ciddi Emek verilmiş ve güzel sistemlerin bulunduğu bir sunucu. Başarılar.
Yorumun için çok teşekkür ediyorum. Sunucumuz için elimizden geleni yapıyoruz.

Güncelleme
Genel
- Makine değişikliği yapıldı.

NOT: 1 günlüğüne ip sorunu yaşanabilir. Eğer giriş yapamıyorsanız oyna.alestanw.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

Sunucu aktif hepinizi bekliyoruz.

SERKAN111A

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0

Ekli dosyayı görüntüle 167029

Elit Jeneratör

Görselde de görmüş olduğunuz bu jeneratörü kırıp materyaller elde edebilirsiniz. Aynı zamanda bu jeneratörün seviyesini yükselterek kaliteli materyeller elde edebilirsiniz.

Fırın Sistemi

Aşağıdan gördüğünüz fırının yükseltme seçeneği de mevcuttur. Fırını yükselterek daha hızlı ya da daha fazla materyeller elde edebilirsiniz.
Huni Sistemi

Işınlanma, uzaktan çekme, üstünde bulunan bloğu kırma gibi birçok özelliği olan bu huniyi yükselterek diğer özelliklere sahip olabilirsiniz.
Rulet Sistemi

Sunucuda sıkılıp oyun oynamak istiyorsanız, rulet oynayabilirsiniz. Maksimum 5000 TL yatırabilir ve /rulet komutu ile komutları görebilirsiniz.
Özel Ada

Sunucuda bulunan bu ada, jeneratörü de içinde barındırmaktadır. Küçük ve yeterli materyeller bulunmaktadır.
Diğer
Sunucuda birçok sistem vardır ve şimdilik emek skyblock olarak özellikler vardır. Sunucuya katılıp bunları görebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 167087Ekli dosyayı görüntüle 167088Ekli dosyayı görüntüle 167089Ekli dosyayı görüntüle 167090Ekli dosyayı görüntüle 167091Ekli dosyayı görüntüle 167092

Ekli dosyayı görüntüle 167029

Elit Jeneratör

Fırın Sistemi

Huni Sistemi

Rulet Sistemi

Özel Ada

Diğer

Ekli dosyayı görüntüle 167087Ekli dosyayı görüntüle 167088Ekli dosyayı görüntüle 167089Ekli dosyayı görüntüle 167090Ekli dosyayı görüntüle 167091Ekli dosyayı görüntüle 167092
Güzel bi ortam var özellikle kurucular sürekli ilgileniyor ve yenilik geliyor gelip bakmanızı tavsiye ederim samimi bir sunucu