Play.AnadoluNetwork.com | RütbeHammadde | Efectİtem | Efsun

Emre3551

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverin Herşeyi Süper Yalnızca 1 Eksik Var Rütbeler az onunda en kısa zamanda düzelceğini umuyorum :)

Son düzenleme:

MT_Yemliha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
klasik lapisli faction sunucusu :) biraz kendinize özgün olunuz

isaenes

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İrfan duman plugin paketi :)
İnternetteki ücretsiz paketleri alıp sunucu açarak neden türk oyuncularını boş yere oynatıyorsunuz ki ?
Daha prefixlerini editlememiş fotoğraflarını atıyor.
Ücretsiz skriptleri veya başka plugin paketlerindeki skriptleri toplayarak yapılmış bir paket..

MT_Yemliha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İnternetteki ücretsiz paketleri alıp sunucu açarak neden türk oyuncularını boş yere oynatıyorsunuz ki ?
Ücretsiz skriptleri veya başka plugin paketlerindeki skriptleri toplayarak yapılmış bir paket..
yanlız arkadaşım konu sahiibi yukarda belirtmiş paket bizim demedik diye ayrıca herkes kendi paketini yapmak zorunda değil ve bi ayrı konu daha ırfn duman paketi nie paylaşıyor ihtiyacı olan kullansın diye bu arkadaşımızda alıp kullanmış bunda hiç bi sakınca yok
konuyu boş yere baltalama
iyi forumlar

EmirhanSyl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İrfan duman plugin paketini kullanmayın die birşeymi demişte benim mi haberim yok ?
Yorumunuz için teşekkürler :)

yanlız arkadaşım konu sahiibi yukarda belirtmiş paket bizim demedik diye ayrıca herkes kendi paketini yapmak zorunda değil ve bi ayrı konu daha ırfn duman paketi nie paylaşıyor ihtiyacı olan kullansın diye bu arkadaşımızda alıp kullanmış bunda hiç bi sakınca yok
konuyu boş yere baltalama
iyi forumlar
Güzel yorumunuz için teşekkürler :)
işi az bilen çok konuşur :)

MT_Yemliha

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İrfan duman plugin paketini kullanmayın die birşeymi demişte benim mi haberim yok ?
Yorumunuz için teşekkürler :)

Güzel yorumunuz için teşekkürler :)
işi az bilen çok konuşur :)
yeni oldugun icin alıntı paket kullanman çok normal sadece daha gelişmen için kendine özgü sistemler bulmalısın :)

EmirhanSyl

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yeni oldugun icin alıntı paket kullanman çok normal sadece daha gelişmen için kendine özgü sistemler bulmalısın :)
Yeni değilim 2015 den sunucular acıp kapatıyorum her zaman kendi paketlerimi kullandım fakat bu sunucu tam olarak benim değil
bi arkadaşım açtı bu paketi yüklemişler düzeltmeleri yapamayınca beni çağırdılar o şekilde ortak oldum alıntı paket kullanmamısın sebebedi budur yakın zamanda kendi paketimi yükliyicem zaten yorumun için teşekkürler :)
Açtıgım Sunucular: SkyLineTr,IvanosMC,SkyDiamond,YakamozNetwork (Şuanki yakamoz değil 2015 zamanında) belki bilirsin :) İyi Forumlar

MajorEmre

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Paket bana aittir ben yapmıştım ama sunucunuz paketin hakkını vermiş.

Omer_RG

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu Mapları Hazır Değilse Azda Olsa Beğendim

TheDeathy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
EFSANE SERVER HEPİNİZİN GELMESİNİ TAVSİYE EDERİM

MoonQS