➕ play.antikoyuncu.com ➕ - [1.8 - 1.16.5] - Faction Sunucu - Hile Koruması - Daha Fazlası için Konuya Gözat

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.antikoyuncu.com
Oyun Sürümü
1.8 / 1.16.5
Sunucu Slotu
300
Sunucu Türü
faction

BİLGİLENDİRME
Bütçemiz arttıkça ;
Daha fazla sistem eklemek.
Konsepte uygun mapler yaptırmak istiyoruz.
Skyblock eklemek istiyoruz.
Yeni logolar ve konu tasarımı yaptırmak istiyoruz.

Sunucu IP : play.antikoyuncu.com
Website : www.antikoyuncu.com

alonSTAR12451

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
güzel sw yenı açılmasına rağmen tutulamya başladı ben şahsen çok beğendim

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Gladyatör rütbesi eklenmiştir.

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sistemler klasik günümüzün faction sistemleri konu tasarımı geliştirilebilir

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
klasik türk sw mantıgı para yatır kazan xd
Sunucunun para üzerine olduğunu savunan arkadaşlar oyun içinde lapis kazarken %3 ihtimalle coin düşer, 5000 coine Antik Kasası Anahtarı alıp içinden VIP çıkartabilirsiniz kesin olarak VIP ya da AntikVIP çıkar. Mağazada ki birçok ürünü oyunu oynarak da alabilrisiniz, Orman Önü Klan Toprağı ve bazı VIP seçenekleri hariç. Oynarak en fazla p9 set alabilirsiniz VIP set sıralaması p8 - p9 - p10 - p12 şeklinde. Kızdığınız nokta p10 ile p12 ye ulaşamamaksa kusura bakamayın o kadar ayrıcalık olucak

Lütfen yorumdan önce bir kaç soru sorarak bilgi alın veya sunucaya girip biraz göz atın.

Son düzenleme:

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
Vote sistemi güncellenmiştir.

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucunun para üzerine olduğunu savunan arkadaşlar oyun içinde lapis kazarken %3 ihtimalle coin düşer, 5000 coine Antik Kasası Anahtarı alıp içinden VIP çıkartabilirsiniz kesin olarak VIP ya da AntikVIP çıkar. Mağazada ki birçok ürünü oyunu oynarak da alabilrisiniz, Orman Önü Klan Toprağı ve bazı VIP seçenekleri hariç. Oynarak en fazla p9 set alabilirsiniz VIP set sıralaması p8 - p9 - p10 - p12 şeklinde. Kızdığınız nokta p10 ile p12 ye ulaşamamaksa kusura bakamayın o kadar ayrıcalık olucak

Lütfen yorumdan önce bir kaç soru sorarak bilgi alın veya sunucaya girip biraz göz atın.
valla %3 ihtimalle cıkacak bir şey den kim 5000 tane kasar xd ayrıca p9 almak icin adamlar cırpınırken hatta biri v7 yi öve öve övüyodu xd vipler tek tıkla hem v7 hem p7 üstü kit hemde tonlarca özellik alıyorlar en fazla p9 set alabilirsiniz sözü öyle yazmak gibi kolay olmuyo sw nizde xd ayrıca kesin olarak vip yada antikvip cıkabiliyosa ücr kasılanabilecek bi kasada sizin sw batar xd kimse para yatırmaz bu iyi bi özellik deil herkezde vip olması taki aktifinizde belli emek serverleri türkiyede o kadar cok sevilmiyo kitleriniz felan cok emek duruyor bi tık daha op leştirseydiniz sw yi belki tutabilirdi türkiyede op fc daha cok seviliyor herkes emege hasret kaldık felan diyoda yalan xd emekte cırpınarak v5 alırsın bi adam v9 u parayla alır ama op de herkes v9 alabiliyo adaletsizlik o kadar olmuyo xd

Son düzenleme:

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
valla %3 ihtimalle cıkacak bir şey den kim 5000 tane kasar xd ayrıca p9 almak icin adamlar cırpınırken hatta biri v7 yi öve öve övüyodu xd vipler tek tıkla hem v7 hem p7 üstü kit hemde tonlarca özellik alıyorlar en fazla p9 set alabilirsiniz sözü öyle yazmak gibi kolay olmuyo sw nizde xd ayrıca kesin olarak vip yada antikvip cıkabiliyosa ücr kasılanabilecek bi kasada sizin sw batar xd kimse para yatırmaz bu iyi bi özellik deil herkezde vip olması taki aktifinizde belli emek serverleri türkiyede o kadar cok sevilmiyo kitleriniz felan cok emek duruyor bi tık daha op leştirseydiniz sw yi belki tutabilirdi türkiyede op fc daha cok seviliyor herkes emege hasret kaldık felan diyoda yalan xd emekte cırpınarak v5 alırsın bi adam v9 u parayla alır ama op de herkes v9 alabiliyo adaletsizlik o kadar olmuyo xd
level marketten alıcan bir kazma ile 5000 coini yaklaşın 1 haftaya kasabilirsin gayet doğal bir süre ayrıca sunucu zoe değil sunucaya bakarsın doğru yöntemlerle çok basit bir şekilde rütbe atlayabilirsin alışılmışın dışında bir şey yaptık incelemeden malum kelimeyi atıyorsunuz. bu kitle bir de iyi sunucu bekliyor. :)

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
level marketten alıcan bir kazma ile 5000 coini yaklaşın 1 haftaya kasabilirsin gayet doğal bir süre ayrıca sunucu zoe değil sunucaya bakarsın doğru yöntemlerle çok basit bir şekilde rütbe atlayabilirsin alışılmışın dışında bir şey yaptık incelemeden malum kelimeyi atıyorsunuz. bu kitle bir de iyi sunucu bekliyor. :)
bu sözlerini aktiflerine söle bugun +5 i bile gecmedi xd

Colonel

Antik Oyuncu
En iyi cevaplar
0
bu sözlerini aktiflerine söle bugun +5 i bile gecmedi xd
Yapıcak bir şey yok kimi gün olur kimi gün olmaz 1-2 günlük bir sunucu bir şey oturtana kadar beklentim yok zaten ama senin gibi oyuncular geliceğine 0 online olsun yeter ben batmam buraya ödicem para koymaz benim zevkim bu ister gir ister girme

merdokann

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bırak reis bu toxic i benim forumuma yazmış daha açılmamış olan sunucumu paket hazır çöp daha kayıt olunmuyor yazmış :D

buyur3381

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
bırak reis bu toxic i benim forumuma yazmış daha açılmamış olan sunucumu paket hazır çöp daha kayıt olunmuyor yazmış :D
reiz baya işşizsin heralde ya ta benim profilimden meşaşlarıma bakıcak kadar sen önce kendi sunucuna bak xd hazır paked oldugunu safir edit kılıcından obsi editten anladım xd tek deiştirdiginiz şey warp lar ve kitler paked tamamen hazır adını bilmiyorum ama bir cok sunucuda gördüm bu pakedi xd /warp yazınca cıkan yerde aynı xd