Play.Atarkolik.com| 1.8.X | RÜTBE SİSTEMİ| KOYLUTAKAS | MARKET | KASALAR| GEL SENDE ARAMIZA KATIL

rizely53

Marangoz
En iyi cevaplar
0
server a giriyorum fly dan atıyor beni ? :D neden her server da illa bi eksik oluyor kaç senedir sunucular açılıyor ya diğerinin kopyası yada bi eksiği var yinede başarılar

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0
@Whoobies katılıyorum ilk seferde de söyledim ben zaten çalıntı olduğunu bide bana ait diyorsun ya güldürdün ya:D Neyse bir şey demiyeceğim

Whoobies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Whoobies katılıyorum ilk seferde de söyledim ben zaten çalıntı olduğunu bide bana ait diyorsun ya güldürdün ya:D Neyse bir şey demiyeceğim
Konuşma tarzından yaşı belli oluyor zaten özellikle son yazdığından :D şu anlık bir sorunum yok ancak olur da ilerde online'ı olursa aynı bu server ile o zaman garip hissederim.

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0

Konuşma tarzından yaşı belli oluyor zaten özellikle son yazdığından :D şu anlık bir sorunum yok ancak olur da ilerde online'ı olursa aynı bu server ile o zaman garip hissederim.
Aynen yaşını belli ediyor ama bizden onda başarılar demek düşer napalım :D

EfsaneOyuncuNet

> Play.EfsaneOyuncu.Net > %100 Survival Sunucu
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu alıntı , Server alıntı. Böyle sunucuları forumda barındırmamak gerekli.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim konu tasarımını geliştir. Burdan sana laf atanlara aldanma çoğunda cesaret varsa açsında görelim sende en azından bu cesaret var bazıları açtıta nolduysa sana laf atıyor ? :)

a814f682

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim konu tasarımını geliştir. Burdan sana laf atanlara aldanma çoğunda cesaret varsa açsında görelim sende en azından bu cesaret var bazıları açtıta nolduysa sana laf atıyor ? :)
eywallah kardeşim adamsın :)
[automerge]1523628161[/automerge]
server a giriyorum fly dan atıyor beni ? :D neden her server da illa bi eksik oluyor kaç senedir sunucular açılıyor ya diğerinin kopyası yada bi eksiği var yinede başarılar
kardeşim dene birdaha

Son düzenleme: