Play.AzePvP.Com | 1v1 SkyWars | Badlion Rütbeleri | Hile Koruması | FFA | UHC FFA | MEETUP | BOUNTY

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
IP Adresimiz: Play.AzePvP.Com
---
Resimler geç açılıyorsa burdan sunucu hakkında bilgilere baka bilirsin:
Sunucu Adresi: Play.AzePvP.Com
Sunucu Kapasitesi: 75
Sunucu RAM: 6GB
Versiyon: 1.8.x
Hosting: Rabisu

Resimler geç açılıyorsa burdan sunucumuzdaki özelliklere baka bilirsin:
>Sunucumuzda bounty sistemi vardır, adam öldürünce bounty kazanır, ölünce de bounty kaybedersiniz.
>Bundan başka bountylerle sunucuda özel itemler ala bilirsiniz.
>Ayrıca TOP 5 sistemi ve sezonlar vardır. Her sezon 1 ay sürer ve sezon sonunda top 5 de ilk olan kişiye Diamond Donor, ikinciye Gold Donor ve üçünüye ise özel yetkiler verilmektedir.(yani bazı donor özellikleri)
>Sunucumuza yeni olarak Meetup eklendi. 5 gün felan uğraştan sonra sonunda yapa bildik. birçok yerde paralı pluginleri var ama emek harcayıp skript yazdık. KağanT adlı skripterimize de teşekkürler.
> Diğer özelliğimiz ise: Her FFA ya girince envanter düzenini yeniden yapmaktan sıkıldınız mı? O zaman Kit Kaydedici v2.1 karşınızda :D. Tamam tamam, televizyon reklamı gibi oldu ama :D, her ffa ya girince kaydettiğiniz kit ile gireceksiniz. Bu da size boşa zaman kaybettirmeyecek.
> Ve diğer özelliğimiz: Klasik bir şey ama bu da bir özellik diye yazmam gerektiğini düşündüm. /stats komutu ile öldürme ve ölme sayınıza, bounty sayınıza baka bilirsiniz.
>Ve sunucumuzda yetkililer listesini de göre bilirsiniz. Nasıl mı? /yetkililer ve ya /stafflist yazarak.
>Her pvp sunucusunda olması gereken report özelliğimiz de var. İnsanları hile kullandığından şüphelendiyseniz ve ya küfür ediyorsa ve ya diğer özelliklerinden rahatsız oluyorsanız. Report ede bilirsiniz. Report ettiğiniz oyuncu direk Yetkiliye gelir ve yetkili de oyuncuyu izlemeye alır ve şikayetiniz doğru çıkarsa oyuncu sunucudan uzaklaştırıla bilir ve ya susturula bilir

Son düzenleme:

FinickiPhantom

Play.FinickyMC.Net
En iyi cevaplar
0
O report sistemini (sayıları) hemen kaldırın. Çünkü o rapor skriptini biz de kullandık bir süre ve rapor gitmiyor diyenlere anlatmaktan mahvolduk.
Bounty, bounty market, top 5, uhcffa, meetup hele hele kit kaydetme çoğu sunucuda var artık. Farklı şeyler ekleyin.
Shader gölgesinden haritaya bakamadım fotoğraflardan ama güzele benziyorlar.
Başarılar. 6/10

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
RAM artırınca lag geçer sanan kaldı mı ya?
Yani, 125 kişilik sunucu açtık, 2GB RAM la lag ola bilirdi. 6GB RAM ile lag bir az da olsa gide bilir. Yorumuun için teşekkürler.

O report sistemini (sayıları) hemen kaldırın. Çünkü o rapor skriptini biz de kullandık bir süre ve rapor gitmiyor diyenlere anlatmaktan mahvolduk.
Bounty, bounty market, top 5, uhcffa, meetup hele hele kit kaydetme çoğu sunucuda var artık. Farklı şeyler ekleyin.
Shader gölgesinden haritaya bakamadım fotoğraflardan ama güzele benziyorlar.
Başarılar. 6/10
Evet, dediğini anladım. Çok doğru. Skripti bir az düzenleyip, sayıları text-e çevireceğim. Meetup-un çok sunucuda olduğunu sanmıyorum. Çünki, hiç de kolay yapıla bilecek bir şey değil. Farklı şeyler eklenecek. Mesela, Debuff, NoDebuff, Axe, SkyWars 1v1 ve diğer özellikler. Yorumun için teşekkürler.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yani, 125 kişilik sunucu açtık, 2GB RAM la lag ola bilirdi. 6GB RAM ile lag bir az da olsa gide bilir. Yorumuun için teşekkürler.

Evet, dediğini anladım. Çok doğru. Skripti bir az düzenleyip, sayıları text-e çevireceğim. Meetup-un çok sunucuda olduğunu sanmıyorum. Çünki, hiç de kolay yapıla bilecek bir şey değil. Farklı şeyler eklenecek. Mesela, Debuff, NoDebuff, Axe, SkyWars 1v1 ve diğer özellikler. Yorumun için teşekkürler.
Meetup kodlamak kadar kolay bir şey yok, onla övünmeyin boşuna.

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Onunla övünmüyoruz. Neden yanlış anlıyorsun? Meetup çok sunucuda var demişti arkadaş, ama ben gördüğüm kadarıyla %50-60 sunucuda yok. Sana kolay gele bilir meetup skripti yazmak. Ama biz 3-4 gün buğları düzeltmeye, meetup için kit kaydetme yerini düzeltmeye çalışıyoruz. Yani, çok emek harcadık. Yorumun için teşekkürler.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel ve keyifli fazla hilede yok puanım
8/10

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sabah sabah güldürdünüz beni ya, xNeza kullanıyorsunuz :D

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Sabah sabah güldürdünüz beni ya, xNeza kullanıyorsunuz :D
Evet. Bazı şeyleri o plugin paketinden aldık. Pluginlerin türkçeleştirilmiş versiyonlarını. Ama sunucunun 90% ı kendi yapımımız. Sadece türkçe AuthMe pluginini ordan aldık. Ve bu o demek değil ki, tüm sunucu alıntı. Sunucunun çoğu eklentileri, 85% i kendi yazdığımız skriptlerden oluşuyor. Yorumunuz için teşekkürler. Her geçen gün

Evet. Bazı şeyleri o plugin paketinden aldık. Pluginlerin türkçeleştirilmiş versiyonlarını. Ama sunucunun 90% ı kendi yapımımız.Mesela, türkçe AuthMe pluginini ordan aldık. Ve bu o demek değil ki, tüm sunucu alıntı. Sunucunun çoğu eklentileri, 85% i kendi yazdığımız skriptlerden oluşuyor. Yorumunuz için teşekkürler. Her geçen gün

ErdemRespawn3

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverinizi Beğendim 10/10 luk cok güzel Like :) Başarılar :/

şu an giremiyorum Whitelist acık ama dün girmiştim :/

Thanagor

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Serverinizi Beğendim 10/10 luk cok güzel Like :) Başarılar :/

şu an giremiyorum Whitelist acık ama dün girmiştim :/
Çok teşekkürler. Tüm buğları ortadan kaldırıp yeniden sunucuyu açacağız. İyi Günler. Saat 6 gibi açılır sunucu. şu an yeni 1vs1 ekliyoruz :)

Merhaba Alım Varmı
Evet. Sunucu açılsın. Yarından itibaren adam toplaya bilirsek rehber alımı yapacağız. İyi Oyunlar dilerim!

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok kısa sürede hazırlanmış bir sunucu, belki 1-2 güç içerisinde hazırlanmış bir sunucu...
Baksanıza buglar için felan sunucuyu kapatmışsınız 1 günlük bakım yapıyorsunuz... Biraz daha uğraşıp, gerçekten zaman ayırıp ve sunucunuzla gerçekten uğraşsaydınız şu an böyle gereksiz bakımlarla uğraşmazdınız.

Sadece harita ve konu tasarımını beğendim, başarılar.