PLAY.BEANUSNW.COM | 1.16.1 Yenilikçi Survival | Spawner satışı yok! | Sanal Market | /jeton, /tekneturu, /meslek, /görevler

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.beanusnw.com
Oyun Sürümü
1.16.1
Sunucu Slotu
50
Sunucu Türü
Survival

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
bu tasarımdan çok görmeye başladım. güzel tasarım lafım yok fakat bence kendinize özel yaptırsanız daha iyi olur. aynısını görünce oyuncular bir tık kaçabilir. görüşüm bu yönde.

Sismei

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sistemler kaliteli gözüküyor bir gün geleceğim sunucunuza :)

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu tasarımdan çok görmeye başladım. güzel tasarım lafım yok fakat bence kendinize özel yaptırsanız daha iyi olur. aynısını görünce oyuncular bir tık kaçabilir. görüşüm bu yönde.
Ben oyuncu olarak düşündüğümde şahsen başka yerde görmemin bir önemi olmazdı sonuç olarak önemli olan görünümü ve içeriği olduğu için bir etki etmezdi bana. Yorumun ve önerin için teşekkür ederim :)

Sistemler kaliteli gözüküyor bir gün geleceğim sunucunuza :)
Bekliyorum değerli yorumun için teşekkür ederim :)

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Tasarım hazır bir tasarım o yüzden gözümde - ile başladınız. Ancak sistemler ve haritalar bu eksiyi + ya çevirdi ancak tasarımıda düzeltmenizi öneririm. Başarılar :asık:

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tasarım hazır bir tasarım o yüzden gözümde - ile başladınız. Ancak sistemler ve haritalar bu eksiyi + ya çevirdi ancak tasarımıda düzeltmenizi öneririm. Başarılar :asık:
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim üstte ki yorumumda dediğim gibi düşünüyorum fakat ücretsiz bir tasarım kullanmaktansa ücretli ve animasyonlu kullanmayı tercih ettim.

1596626204081.png

Back komutu ile ilgili şikayetler geldi ve daha düzgün bir şey ile /back komutunu değiştirdik şikayet edenlere duyurulur.

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu tasarımı daha öncede görmüştüm. Görünüm hoş fakat biraz klasik.
Onun dışında güzel bir sunucu tebrikler.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Diğer sunuculardan hiçbir farkı yok.
6/10 hiç yoktan map alıntı deyil.

OzanCGLR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Diğer sunuculardan hiçbir farkı yok.
6/10 hiç yoktan map alıntı deyil.
Türkiye de sayılı 1.16.1 survival sunucusu var ve size farkını sayabileceğim özelliklerimiz var neyi klasik gördüğünüzü anlamadım. Teşekkürler.

MustafaPut

play.SnowNW.net
En iyi cevaplar
0
SURVIVAL GÜNCELLEMELERİ:

>
Minecraftta yapımı bulunmayan eşyaların yapılması eklenmiştir. (Eyer, İsim etiketi v.b)
> Kesilen hayvan ve mobların artık kafalarını ufak bir şans ile yere düşebiliyor.
> Yeni bir boss sunucuya davet edildi. Artık 2 saatte bir onu öldürerek jeton kasılabiliyor.

Oyuncularımızın istekleri doğrultusunda sunucumuzu geliştirmeye devam edeceğiz!